ДВА МІСЯЦІ,ТО ЗНАК...

два місяці27 серпня 2016 року о 00:30 буде видно два місяці.Наступний раз таке буде  в 2287 році. Нe прoпycтіть!

Це якийсь знак, адже це відбувається дуже рідко? 1745р. чимось був знаковим? Подивимось, що каже історія: 1734-1750р.р. -Управління Гетьманщиною, правління Гетьманського уряду, 1734-1775р.р.-Нова (Підпільненська) Січ, 1738-1745р.р.- Виступ опришків під проводом О.Довбуша на Прикарпатті! Всі події цікаві!

Детальніше...

ДВОХТИСЯЧОЛІТНІЙ АСТРОНОМІЧНИЙ КАЛЕНДАР,ЯКИЙ ПОКАЗУВАВ РУХ ПЛАНЕТ СОНЯЧНОЇ СИСТЕМИ...

годинникЯкщо коротко: двохтисячолітній астрономічний календар, відомий під назвою "Антикітерський механізм" прогнали через купу сканувань і розшифрували на ньому дрібнесенькі, менше міліметра, літери, які підтвердили його призначення - показувати рух планет Сонячної системи, а також вираховувати точний час місячних та сонячних затемнень. Механізм знайдено дивом, бо він опинився на затонулому кораблі, всі інші були знищені (здогадайтесь, ким саме) і тому не дійшло до нас жодного екземпляру.Видиво зоряної карти.

Детальніше...

АСТРОНОМІЧНИЙ ДИСК(1600 РОКІВ ДО Н.Е.)

ДИСКНебесний диск та інші предмети, приблизно 1600 р. до н.е., знайдені у 1999 році біля Небри, Німеччина

Це не було і близько вершиною знань і вмінь нашого роду, однак порівняно з примітивними творіннями і знищеними знаннями часів аврамічної навали і це - досконала техніка і високе знання. Принаймні, предки просто позначали зірки цьвоками, а не вважали їх реально вбитими в "небесну твердь" над пласкою Землею.

Тому 3600 років жителі центральної Европи (галли) створили астрономічний диск, який є черговим підтвердженням високого рівня знань наших европейських предків про небо та рух світил. В Галичині, наприклад, де також жили галли, збереглися залишки святилищ-обсерваторій, однією з яких є руїни коло Перунівки: http://zbruc.eu/node/18895

Детальніше...

У СОНЯЧНІЙ СИСТЕМІ ЗНАЙШЛИ НОВУ ПЛАНЕТУ!

планетаАстрономи з Каліфорнійського технологічного інституту стверджують, що знайшли нову планету у Сонячній системі."Дев'ята планета" - так науковці назвали цей загадковий об'єкт, який поки що не вдалося побачити.Вчені стверджують, що на її присутність вказує рух об'єктів у поясі Койпера - віддаленій області поблизу Нептуна, де багато уламків космічних тіл.Відео.

Детальніше...

ПАМ'ЯТІ ВЕЛИКОГО АСТРОФІЗИКА,МРІЙНИКА ТА ДОСЛІДНИКА КАРЛА САГАНА.

rfhkВін вийшов за межі можливого і завдяки йому ми змогли побачити наш дім ззовні... 

Бліда блакитна цятка

Погляньте ще раз на цю цятку. Це тут. Це наш дім. Це ми. Всі, кого ви любите, всі, кого ви знаєте, всі, про кого ви коли-небудь чули, всі люди, що коли-небудь існували, прожили свої життя на ній. Безліч наших насолод і страждань, тисячі самовпевнених релігій, ідеологій та економічних доктрин, кожен мисливець і збирач, кожен герой і боягуз, кожен творець і руйнівник цивілізацій, кожен король і селянин, кожна закохана пара, кожна мати і кожен батько, кожна здібна дитина, винахідник і мандрівник, кожен викладач етики, кожен брехливий політик, кожна «суперзірка», кожен «найбільший лідер», кожен святий і грішник в історії нашого виду жили тут — на порошинці, підвішеній в сонячному промінні. Земля — дуже маленька сцена на безмежній космічній арені. 

Детальніше...

Додаткова інформація