"САТАНИНСЬКІ ДНІ".

марс14 квітня Марс наблизитися до Землі на найближчу відстань

Ще 3-го квітня ризикнув передбачити що Росія може ввести війська на територію України 16-19 квітня. Ті, хто маніпулюють дегенератами, мають слабкість до дат та символів. Мені вже закидали, щодо "сатанинських" днів. Тільки ці закиди мабуть потрібно адресувати не мені, а скажімо ще Адольфу Гітлеру (з його неуками-астрологами), котрий напав на Союз в день літнього сонцестояння. Але Гітлер погано знав історію, як і Путін. Перший вступив війною не на територію СРСР, як собі думав, а на територію України-Русі, чим потривожив Купала-Гопала. Другий погодився провести рефередум у скитському Криму на честь Пуріму, та ще й у день "Змія", чим майже підписав собі вирок...
Можна дорікати ще тим хто віддавав накази, коли "випадково" беркут побив студентів у переддень "Спрута", а перші жертви 18-го лютого припали на сатанинський день "Павука"...
Я тут ні до чого. Лише спостерігач...
Деякі астрологи пророчили Путіну серйозні проблеми на середину квітня, або фатальну помилку. І він має всі шанси до кримського шабашу ще напоротися на Меч Арея... Побачимо.

За розрахунками астрономів , 14 квітня Червона планета підійде до Землі на мінімальну відстань - 92 млн км . Вчені називають майбутню подію " опозицією Марса " , оскільки в цей момент Червона планета і Сонце розташовуються на протилежних сторонах неба .

Цікаво , що в ніч найбільшого наближення Марса до Землі , очікується повне місячне затемнення. При цьому повний Місяць 14-15 квітня стане таким ж червоним , як і сама Червона Планета . Не тільки в ці дати , але і в інші дні квітня Марс буде добре помітний на небосхилі . Його можна буде побачити неозброєним оком , а за допомогою навіть слабкого телескопа стане можливим розглядати іржавий диск Марса і північну полярну шапку планети , спрямовану в бік Сонця.

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація