Підтримати ШБГ "Вовки Тустані"

 Бойовий Гопак - це система духовного та тілесного вишколу, котра з прадавніх часів існувала на українських землях, про що переконливо свідчать славні перемоги наших предків, часто над чисельно сильнішим супротивником.

 Бойовий Гопак, як і інші види лицарських мистецтв, відтягує дітей від кримінального світу, привчає до здорового способу життя, пропагує високі моральні цінності, які в суспільстві практично занедбані. Але окрім того, у школі Бойового Гопака діти та юнаки отримують гарт лідера, провідника, який згодом єднає і веде за собою людей в найрізноманітніших сферах суспільного життя. І де би не працював гопаківець, незалежно від здобутого фаху і посади, найвищою метою і цінністю в житті для нього є служіння своєму народові і боротьба за славу і волю своєї Держави.

 Долучайтеся до Спільної Дії! Підтримайте нас енергією грошей! Запрошуйте друзів підтримати Школу Бойового Гопака"Вовки Тустані"!

 Номер картки у Платінум Банку : 4714462066052474 (Гривнак Володимир Мирославович).Тел.:(093 641 10 85); (096 745 30 43)

дерево44

 

 

 

 

 

 

 

 


                                       

                               Більша частина роботи невидима.


 Багато хто з нас готовий докласти серйозних зусиль для поліпшення життя українців. Так почнімо з поліпшення свого інформаційного простору і налагодження змістовного спілкування.

Додаткова інформація