ПОВНИЙ АНШЛАГ,ПОВНИЙ КУЙОК.

Ця історія «прекрасна» з усіх боків. З боку сцени, з боку зали. З боку тилу і сторони фронту. І з нашого боку, і з тієї. Мистецтва і політики. Злиднів і багатства. Моральної та матеріальної. З усіх боків. Дивовижне потрапляння.

Три роки носило співачку Кароліну Куйок, також відому як Ані Лорак, по місцях не настільки віддалених, як хотілося б. І для російського глибинного глядача вона співала, і для мутантів в Кремлі танцювала, і в Пітері бувала, і в Ростові, і на корпоративах олігархів, і навіть на «блакитний вогник» залітала регулярно.

Детальніше: ПОВНИЙ АНШЛАГ,ПОВНИЙ КУЙОК.

ТАРАС ПЛАХТІЙ:"ЯК ЗУПИНИТИ ФРАГМЕНТАЦІЮ ЕЛІТ.."

У щоденному потоці політичних скандалів, фейків та негативних новин у засобах масової інформації стає все важче пам’ятати очевидну істину – лише розгалужена, багаточисельна й ефективна політична організація, що здатна виробляти складний інтелектуальний продукт і генерувати політичну волю для його реалізації, може змінити ситуацію в країні, вирвавшись із мурашиного «виру смерті» українського політикуму та виборовши, у відповідності до чинної Конституції, політичну владу. 

Детальніше: ТАРАС ПЛАХТІЙ:"ЯК ЗУПИНИТИ ФРАГМЕНТАЦІЮ ЕЛІТ.."

НЕМА ДУРНИХ,КРІМ....:ПОЛЬЩА ЛІКВІДОВУЄ У СЕБЕ РИНОК ЗЕМЛІ..

У Польщі підходить до завершення дія закону, який обмежує продаж землі іноземним громадянам. Чому та як поляки закривають ринок перед іноземцями, розповів польський журналіст, політолог, кореспондент Національного банку Польщі в Україні, Міхал Козак.

Треба врахувати , що в Україні  іноземцями є практично всі громадяни, що належать до так званої «еліти»…

Детальніше: НЕМА ДУРНИХ,КРІМ....:ПОЛЬЩА ЛІКВІДОВУЄ У СЕБЕ РИНОК ЗЕМЛІ..

ФОРУМ НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН ...ЯКУ ВІДПОВІДЬ ДАДУТЬ ПАТРІОТИЧНІ ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ?

Наростає невдоволення українців анонсованим на 20 листопада Форумом національних меншин. Здавалося б, ну й чого ці українці знову несамовито верещать про зраду?! Ось посилання на минулорічний Форум національних спільнот. Пройшов собі, навіть пару видань про це повідомили.http://www.kievao.com.ua/index.php…. Немає нічого поганого у спокійному обговоренні питань збереження етнічної ідентичності та інтеграції в український мовно-культурний простір. Навпаки, суспільству бракує таких заходів.

Детальніше: ФОРУМ НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН ...ЯКУ ВІДПОВІДЬ ДАДУТЬ ПАТРІОТИЧНІ ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ?

Розділи категорії

Додаткова інформація