МІНСЬК - 2 ТА РОЛЬ НАДІЇ САВЧЕНКО У НЬОМУ...

савченко33Савченко не для того розкручували з боку Росії, щоб вона вела проукраїнську політику. А оскільки її розкручували з моменту, коли злили відео із допитом, то дивно, що мало хто поцікавився, навіщо росіяни зробили так багато для становлення українського героя? Вони ж не дурні? Далеко не дурні, а це означає, що у них був мотив і вигода. 

І якщо ми бачимо, що Савченко говорить те, що вигідно Росії, то ми бачимо реалізацію такого мотиву. 

Це не дурість, а саме реалізація мотивів Росії, враховуючи те, як системно Савченко повторює тези, незважаючи на вал критики, який набирає сили. Вона могла б сказати: "Ой, я така недосвідчена і тупо не розібралася". Але вона день у день виголошує одні й ті ж "дивні тези".

Тому треба перестати дивуватися тому, що говорить Савченко, а просто визнати її тим, ким вона де-факто є, – троянським конем, якого використовують, щоб примусити Україну до капітуляції.

Савченко юзають для того, щоб реалізувати Мінськ-2. Це її єдина функція. Я писав півроку тому, що її можуть використовувати як генератор хаосу, але з огляду на поспіх, з яким її кинули на амбразури Мінська-2, незважаючи на те, як стрімко зливається рівень довіри до неї, куратори цим не заморочуються. Треба, щоб піпл схавав договорняк, а героїня озвучує його пункти тут дуже доречно. А те, що її потім викинуть, кураторів не хвилює. 

Звідси висновок: Савченко треба зусиллями громадськості злити якнайшвидше. Цим ми зробимо неоціненну послугу Україні і самі собі. 

http://kurs.if.ua

Коментарі:

Коментарі  

0 #1 Menes 29.06.2016, 07:26
Надію використали, як інструмент, для оновлення закону Берія 1953 року, по заповіту Шнеерсона. А що до Мінських переговорів, то їх представників, пора давно розігнати. Усі учасники євреї є членами секти Хабад, які будь-яким чином будуть виконувати накази Шнеерсона і, ця війна буде продовжуватись ще років з 20-ть. Необхідно обновити ядерний статус держави, створити кібервійська, повністю оновити Конституцію спираючись на Ведичну культуру та заповіді Предків. Переіменувати жидівську назву "Україна" на Русь. Відмовитись від жидівського гімна, прапора, герба. Древній символ Славяно-Арійської раси, вказує, яким повинен бути наш прапор та Герб. Гімн русичів був написаний, ще десятки тисяч років тому. "Молитва Полку Перунового" Книга Велеса.
Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація