ЦИВІЛЬНИЙ КОРПУС "АЗОВ" ПРОТИ СТВОРЕННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД.

конференція"Найприкрішими є ті моменти, коли українці стоять проти українців."

Активісти міського цивільного корпусу “Азов” перегородили вхід в приміщення “Просвіти” учасникам регіональної конференція “Зміни до Конституції України в умовах військової агресії”.

За словами керівника цивільного корпусу Сергія Сивачука, сьогоднішній захід носить сепаратистський характер, оскільки там йтиметься мова про зміну територіального устрою країни, а саме утворення територіальних громад. Видиво конфлікту.

“Я думаю, це дуже суперечливе питання, створення цих територіальних громад”, – зазначив він.

Учасники конференції запевняли, що захід всього лише приурочений до Дня Конституції і вони погоджуються з тим, що під час війни не можна вносити зміни до Конституції. “Ніхто не говорить про створення таких територіальних громад, як у Хмельницькому, де дійшли до абсурду”, – запевнив Олег Полівчак, член правління “Просвіти” та учасник конференції.

Ще однією проблемою було те, що офіційно не було отримано дозвіл на проведення зібрання в приміщенні “Просвіти”. Вся домовленість була по телефону. Секретар “Просвіти” підтвердив слова Олега Полівчака, але в день конференції відмовив організаторам із формулюванням “Не в змозі забезпечити безпеку проведення зібрання”.

Тобто, офіційно, ніхто не домовлявся за оренду залу “Посвіти”, є тільки запис в книзі, без офіційного звернення.

Після довгих словесних перепалок, “азовці” все ж погодились пустити учасників конференції в середину, при умові, що вони теж будуть присутні. Організатори конференції підтримали таке рішення.

http://pravda.if.ua

 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація