ОНИЩЕНКО У МОСКВІ...

JYBOTYRJУже завтра з Онищенком у РФ зустрінеться представник ФСБ. Фігуранту запропонують розповісти все, що він знає в Україні про корупцію перших посадових осіб, їхнього оточення, політиків. Дати псих. характеристику деяким політикам, описати їхні ділові та особисті зв"язки, моделі вразливості тощо. Мо, знає щось про оборонні й безпекові питання. Матеріали відповідей і "зізнань" доповнять томи, котрі почали писатися ще Бакаєм і Білоконем. 

Онищенку запропонують також трохи допомогти матеріально російській армії на Донбасі. Тоді йому визначать умови перебування на теритоії РФ включно з можливістю громадянсва (якщо задовольнить вимоги ФСБ).

Уже через кілька днів силами МЗС-СЗР РФ західним політикам буде надано чергову порцію компрометуючих матеріалів на українських керівників, що, за задумом, мало б пришвидшити зняття санкцій з РФ і закрити очі на поступове поглинання України Росією.

І це свинство буде тривати доти, доки в незмінно мудрих нащадків глибокої Трипільської культури бодай раз вистачить клепки обрати на владу не зека чи злодія-шахрая, а когось іншого.

Vassyl Laptiichuk

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація