НОВИЙ ВИТОК ГІБРИДНОЇ ВІЙНИ У ВИКОНАННІ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ...

хода"Чи прихожани(бойки і лемки) УПЦ МП міст Борислав,Трускавець,Дрогобич та прилеглих сіл вже приготувались до "хресної ходи миру"?.І чи розуміють,що ціль тієї "ходи" - нова кров і смерть українців вже по всій Україні...?"

Коли я врешті - решт усвідомив масштаби акції - мені стало не до жартів. Чи не є це ще якимсь незнаним для нас елементом гібридної війни проти України? Хто знає?Видиво "Крестного хода".

З Донецька до Києва свого часу доходили шахтарі. Ці дойдуть?

вілкул"Хресну ходу миру" з Донецька (від Свято-Успенської Святогірської Лаври) і Почаєва (Почаєвської Лаври Тернопільської області) організували і очолили регіонали Олександр Вілкул та його колеги.

Ходаки з Почаєва і Донецька плануюють зустрітися 26-27 липня у Києві. Акція оганізована доволі грамотно: забезпечення водою, продуктами, карематами, наметами - все це є у достатній кількості. Серед учасників ходи священники, жінки, діти, чоловіки різного віку

Учасники ходи окрім ікон із зобоаженням святих несуть ще й портрети російських царів.

Чесно кажучи - стрьомно це все виглядає.

хода2

 

Rostyslav Demchuk.
 

Український інформаційний простір

9 год

Щось пішло не так)))

Московський патріархат і узбіччя... Не густо як для першого ударного дня "вселенської" події. Коротше, добре, що вони це затіяли. Може нарешті люди зрозуміють, що усі ті балачки про "багатомільйонну паству", "вплив та популярність" цієї маргінальної терористичної прокремлівської організації ні що інше, як російська пропаганда. В добру путь... Дуже сподіваємося, що останню.

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація