НЕ ВВЕДЕННЯ ВОЄННОГО СТАНУ В ЗОНІ БОЙОВИХ ДІЙ, ЯК ЗАГРОЗА УКРАЇНСЬКІЙ ДЕРЖАВНОСТІ...

СТАН21 липня 2016 року у прес-центрі "Українські Новини" відбулася прес-конференція на тему: "Не введення воєнного стану як загроза українській державності" за участі судді Конституційного суду України 2006-2015 Віктора Шишкіна, Героя України Степана Хмари та голови ВГО «Спілка офіцерів України» Олександра Скіпальського.

На прес-конференції було оприлюднено Звернення ініціаторів Руху за Суверенний Розвиток з приводу введення воєнного стану та експертний юридичний висновок з цього питання, підготовлений Віктором Шишкіним.Видиво прес - конференції.

Віктор Шишкін закликав Президента України П.Порошенка виконати свій конституційний обов'язок і невідкладно ввести воєнний стан в зоні бойових дій, оскільки всі визначені законодавством умови для введення воєнного стану наразі присутні.

Представники Руху переконані, що не введення воєнного стану кваліфікує конфлікт на Донбасі як внутрішню громадянську війну в Україні, несе серйозні загрози як для прав громадян України, так і для військовослужбовців і добровольців, які захищають нашу державу, не дають Україні можливості захищати свої інтереси на міжнародному рівні.

Учасники прес-конференції також звернули увагу на ряд важливих питань, з яким можна ознайомитися у короткому відео-звіті.

Рух за Суверенний Розвиток закликає громадянське суспільство в будь-якій законній формі чинити тиск на Президента України і Верховну Раду України з вимогою введення воєнного стану та вчинення дій по обороні й безпеці держави!

Рух за суверенний розвиток

 

 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація