ПРАВОВІРНИЙ ХАДЖ МОСКОВИТІВ."СВЯТО,ЩО НАБЛИЖАЄТЬСЯ"....

ХАДЖ"А тепер щодо «свята, що наближається». Я маю на увазі – хадж правовірних московитів." 

15 квітня 1929 року двохтисячний загін під командуванням турецького офіцера Рагіб-бея, (позивной — «Вітмар»), розпочав бойові дії на афганській території. Загін, як для тих часів, був досить кошерно укомплектований кулеметами і артилерією. 16-го квітня було взяте місто Келіф, 17-го – Ханабад. Залишки захисників Ханабаду сховалися у Мазарі-Шарифі. 

22 квітня зранку за наказом Рагіб-Бея кулемети і артилерія розпочала інтенсивний обстріл Мазарі-Шарифу. Втрати захисників були колосальні – більше 3000. Після того, як артилерія розбила головні ворота, в місто увірвалися солдати Рагіб-Бея.

Радянський консул, який був присутній на той момент в Мазарі-Шарифі, пізніше писав: 

«Пехота, бросившаяся в город, забыла, что ей нужно было играть роль афганцев и пошла в атаку с традиционным русским "Ура!"

Цей же консул відправив в Москву телеграму: «Мазар занят отрядом Витмара».

В Москві «Вітмара» знали, як Віталія Примакова.

* * *

1979 рік. Андропов, практично, уламав Брежнєва ввести війська в Афганістан. Але бровеносний дідусь вперся в одному: від Аміна обов’язково мусить бути офіційне прохання про військову допомогу. А от цього Амін, якраз, і не хотів робити. 

Далі я процитую Ігоря Буніча:

«2 декабря 1979 года в Кабул вылетел личный представитель Андропова, генерал-лейтенант КГБ Папутин. Его задачей было уговорить Амина. Если бы это не удалось, Папутин должен был организовать похищение Амина и его доставку в Москву. Тут с ним говорить было бы проще. Амин стоял твердо. Он не допустит вторжения. 22 декабря группа каких-то молодчиков в чалмах и халатах напала на дом, где жили сотрудники многочисленных советских миссий и представительств. Убив десятка два граждан СССР, экстремисты отрезали им головы и пронесли их на пиках по улицам Кабула. Полиция открыла огонь.

Бросив головы на землю, убийцы скрылись. Полицейские заметили, что у большинства чалма повязана неправильно. 23 декабря Амину была передана нота, что «Советское правительство вынуждено взять под охрану своих граждан, поскольку афганская сторона с этой задачей не справляется, о чем свидетельствует кровавый инцидент 22 декабря».

* * *

А тепер щодо «свята, що наближається». Я маю на увазі – хадж правовірних московитів. Я розумію, що цим жертовним ослам і в голову не прийде така крамольна ідея, - що їхній імам Путін може льогко рванути свою паству в різні сторони во славу «третього риму». Так би мовити – пустити хадж на фарш. 

Але що Путін може пустити своїм єдиновірцям кровушку – то навіть не питання. Я навіть впевнений, що ця думка, як жорна, постійно крутиться у нього в голові. Тут же така спокуса: адже вже один раз сценарій був застосований – і все вийшло найліпшим чином. Навіть коли в Рязані спіймали чекістів з гексогеном – то це не сильно відзначилося на корі головного мозку електорату. 

Тобто, що Путін може – то однозначно. Чи піде він на це? Звісно, тут основним стримуючим фактором мусили б бути спецслужби держави. Тому що в такій справі пійматися на гарячому – собі дорожче. Це ж не Росія, тут не відмажеш. Чи – таки відмажеш?.. 

Якщо у нас вже відкритим текстом пишуть, що в СБУ на керівні посади втикають «смотрящіх від «Кононенка&Грановського», то я сильно сумніваюся в професійних якостях цієї служби. Ба більше, я сильно сумніваюся, що вона ще навіть номінально «українська». Тому що це не ті пацани, для яких Україна є абсолютною цінністю, за яку життя віддають.

Звісно, що хотілося б, аби ці «ходіння за мир» московських ординців закінчилися без зайвих пригод. Але – репутація контори не дозволяє відкидати найрізноманітніші варіанти. Тим більше – під час війни.

Хто ще не читав – непоганий звіт по результату екскурсії по місцям можливої бойової слави.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=177059482710821&id=100012203108183

Так що фронтовикам в ці дні бажано б бути в тонусі. Десь в КиЇві пити каву в кав’ярнях. 

І нехай Бог боронить Україну!

Олег Синякевич

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація