ЧОМУ УКРАЇНЦІ ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ БУТИ ЛЮДЬМИ?

людиЯ вчора повертався від друга, в якого був на запрошення по важливій справі. По дорозі додому в мене з’явилися деякі думки. І я хочу поділитися з вами своїми роздумами…

Але спочатку цитата з Конституції України (назва розділу): «Розділ II. ПРАВА, СВОБОДИ ТА ОБОВ'ЯЗКИ ЛЮДИНИ І ГРОМАДЯНИНА».

Ще одна цитата: «1. Кожна людина має право на громадянство» ( ст. 15 Загальна декларація прав людини ООН ).

Як бачимо, і Національне право України, і Міжнародне право розрізняють такі поняття, як «людина» і «громадянин».

Хоча термін «людина» вживається і в біологічному розумінні, я акцентую увагу саме на правовому (юридичному) змісті цього терміну.

Конституція України та акти міжнародного права декларують права людини. Очевидно, що користуватися правами людини можуть особи, які мають юридичний документ на підтвердження, що особа є людиною (в правовому розумінні). 

Аналогічно, як у випадку, коли особа може підтвердити своє громадянство юридичним документом – паспортом громадянина.

Звідси питання до всіх українців, які проживають в Україні і мають громадянство України: «Хто з вас має юридичний документ, який підтверджує, що ви є людиною?».

Скажу відразу, що такий документ є. Але його має дуже мало українських громадян. В чому причина? Не знають? Не хочуть знати? Не можуть? Чи не хочуть бути людьми?

Ось тут слід шукати відповідь, чому до етнічних українців таке ставлення і в Україні, і за її межами. Нас ніхто не вважає людьми, а вважають нас бидлом, худобою. Не дивлячись на наші емоції, ми справді не можемо юридично підтвердити, що ми є ЛЮДИ!

Про себе скажу, що попри моє велике бажання, я в даний момент справді не маю правових підстав отримати документ, що я людина. Але абсолютна більшість українців в Україні мають такі правові підстави! Чому ж тоді вони не мають цього юридичного документа?

Далі. Є ще один цікавий правовий аспект. Але спочатку цитата: «Підміна понять, їх перекручення - є найкращим з методів маніпуляції масами.» (Йозеф Гебельс)

Є таке поняття «країна» і поняття «держава». Їх дуже часто плутають. І цим нерозумінням часто користають маніпулятори.

Країна – це географічне поняття; це частина земної поверхні, на якій проживає певний етнос. Одна й та ж країна може бути в складі різних держав, може бути взагалі без держави.

Держава – політично-правове поняття. Держава – це інструмент самоорганізації та організації народу, суспільства.

У випадку з Україною ми маємо підміну понять, про яку казав Гебельс. Є країна «Україна». Є Конституція держави «Україна». Але самої держави «Україна» ще нема (де-юре і де-факто). Цю державу ще належить збудувати.

Але при цьому в країні «Україні» є держава «Українська радянська соціалістична республіка»- УРСР. Тип влади в цій державі – «радянська влада». Держава УРСР визнана в світі де-юре і де-факто. Держава УРСР є на сьогодні членом ООН. 

От і маємо такий парадокс. Українці воюють в АТО з одного боку за український народ і країну «Україна», а з іншого боку – за державу «УРСР» і за радянську владу. Де-юре і де-факто.

24 серпня 1991 року було проголошено про незалежність держави «УРСР» і її вихід зі складу СРСР. 1 грудня 1991 року на референдумі було підтверджено незалежність держави УРСР. 

Щодо назви «Україна». Вживання назви «Україна» замість назви «УРСР» юридично нічого не змінює. Це маніпуляція свідомістю мас за словами Гебельса. З таким самим успіхом можна зпиляти роги в корови, причепити їй сідло і напис «кінь». Хіба від такої зміни корова стане конем?

На сьогодні всі державні органи влади в Україні є радянськими. Згідно Конституції України джерелом влади є народ. Український народ не делегував своїх владних повноважень радянській владі в Україні. Радянську владу в Україні встановили російські більшовики всупереч волі українського народу. Очевидно, що ця радянська влада в Україні є окупаційною владою. «Верховна рада», «Президент» та інші «державні органи» є представниками цієї окупаційної влади.

Чому українці так люблять цю окупаційну владу? Може тому, що вони бояться бути ЛЮДЬМИ і їм подобається бути РАБАМИ?

Пару слів на тему «український народ». Народ (як етнічну спільноту) можуть творити тільки ЛЮДИ. Є люди – є НАРОД. Нема людей – нема народу. Державу також можуть творити тільки ЛЮДИ. Нема людей, нема народу – логічно, що нема держави. Етнічну націю може творити тільки народ. А не навпаки.

А чому нема людей? Тому що етнічні українці відмовляються бути людьми!

В державі «УРСР» народу нема! Є просто населення, яке складається з представників різних національностей. На основі населення твориться політична нація! А політична нація не є народом.

Спростувати мої твердження мої опоненти можуть тільки одним способом – показати юридичний документ, що вони є ЛЮДИНОЮ. Повторю ще раз, що такий документ існує! І цей документ визнається міжнародним правом. А також визнається будь-яким міжнародним судом.

Одна й та ж особа може мати різний юридичний статус: людина, громадянин, фізична особа-платник податків тощо. Будь-який статус має бути підтверджений юридичним документом, якщо, звісно, особа хоче користуватися правами даного статусу. Паспорт є підтвердженням статусу громадянина, але не є підтвердженням статусу людини.

Звичайно, що держава УРСР, яка на сьогодні є в країні Україні, може видати паспорт громадянина будь-якій біологічній істоті. Наприклад, мавпі. Враховуючи рівень корупції це не так вже й фантастично. Але навіть маючи паспорт громадянина мавпа (біологічна істота) не може мати документ, який підтверджує, що вона людина. Тому що для цього треба виконати ряд необхідних дій, які ця мавпа (біологічна істота) не може зробити. Це під силу тільки людині.

Давайте уявимо таку ситуацію. В суді особа хоче користуватися правами людини, які передбачені в актах національного і міжнародного права. Але в суді потрібно підтвердити заявлений статус. На підтвердження статусу громадянина особа пред’являє паспорт громадянина. А що пред’явить на підтвердження статусу людини? Без підтвердження статусу людини суд має право відмовити в посилання на права людини. Українцям повезло, що українські суди ще не зрозуміли цього нюансу.

Всі проблеми етнічних українців від того, що вони відмовляються бути ЛЮДЬМИ. Бути ЛЮДИНОЮ – це не тільки користуватися правами людини, але ще обов’язки і відповідальність. Я думаю, що саме боязнь відповідальності за своє життя є причиною того, що українці хочуть жити рабами. Вільна людина визнає повністю свою відповідальність за своє життя. А раб перекладає цю відповідальність на кого завгодно: на бога, на владу, уряд, парламент, дружину, чоловіка, сусідів, батьків і так далі….

Наш народ завжди вважав великим гріхом не виконати останню волю покійного, заповіт. Я запитую всіх етнічних українців: «Хто з Вас виконав Заповіт Тараса Шевченка?» Перечитайте його уважно, кожне слово заповіту. Що хотів для нашого народу Т.Шевченко? Поет хотів, щоби українці стали вільними людьми, позбулися «кайданів рабства»! Рабства фізичного, і рабства духовного. Через те, що українці не хочуть виконати заповіт Т.Шевченка, душа поета ніяк не може успокоїтися і потрапити до РАЮ (ВИРІЮ). Яким же цинізмом звучать слова любові до поета з вуст українців, які не хочуть виконати заповіт поета!

ЛЮДИНА – ЦЕ ГОСПОДАР ДЕРЖАВИ! ГРОМАДЯНИН – ЦЕ РАБ ДЕРЖАВИ!

Український патріот – це людина, яка будує державу «Україна» в правовий спосіб.

Можна скільки завгодно бити себе (чи когось іншого) в груди і кричати на всіх майданах «Я – патріот!». З таким самим успіхом можна називати себе «папою римським» чи ще якось. Будь-яке називання потребує підтвердження. Я просто попрошу таких «патріотів» показати юридичний документ, що вони є українськими патріотами. Дивіться визначення в попередньому абзаці.

Можна багато говорити на цю тему. Але поки що питання залишається без відповіді. Чому українці відмовляються бути ЛЮДЬМИ?

Володимир Кравець.

17.07.2016 р.

ЧОМУ УКРАЇНЦІ ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ БУТИ ЛЮДЬМИ?

Я вчора повертався від друга, в якого був на запрошення по важливій справі. По дорозі додому в мене з’явилися деякі думки. І я хочу поділитися з вами своїми роздумами…

Але спочатку цитата з Конституції України (назва розділу): «Розділ II. ПРАВА, СВОБОДИ ТА ОБОВ'ЯЗКИ ЛЮДИНИ І ГРОМАДЯНИНА».

...Читати далі
 
 
ПодобаєтьсяПоказати більше реакцій
Коментувати
Коментарі
Анна Пилипчинец Прочитала досить уважно, але так і не зрозуміла, який документ підтверджує мій статус людини. Статус громадянина підтверджує паспорт.Це зрозуміло.А статус людини?

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація