РИМ ДОРОЖЧИЙ ЗА КИЇВ?

СВЯТОСЛАВІ ще одне... Ложка дьогтю в святкування Хрещення Руси-України - молодий глава УГКЦ Святослав Шевчук вирішив, що важливіше не бути з усіма представниками релігійних організацій України на Володимирський гірці у Києві, де проходили державні урочисті заходи за участі Президента України Петра Порошенка та представників національної еліти, а подався в польський Краків, де гастролює проросійський Папа Римський Берголіо. Видно послухати друга Путіна та Гундяєва важливіше, ніж відзначити свято з українським народом. 

Пам'ятаю, раніше представники УГКЦ гонорово заявляли, що "радитимуть" Папі Берголію, як діяти. Чудово! Але сподіваюся, що не після їх "порад" він лобизався з чортом Путіним, а потім його духівником Гундяєвим.

GFGFЦікаво тепер дізнатися враження блаженнійшого Святослава від краківської промови Папи-москофіла, який розпинався про важливість польсько-німецького порозуміння і ні словом не обмовився про потребу польсько-української дружби. А Папа міг би абзацом свого виступу зупинити провокацію Росії навко так званої Волинської різні... 

Певно владика Святослав вирішив, що йому важливіше бути приставним стільчиком на польському святі, ніж духовним лідером на українських урочистостях. 

Цікаво, що навіть у глави УПЦ МП митрополита Онуфрія вистачило розуму та такту прийти з усіма на гірку для участі у загальноукраїнських заходах. А міг би також наступного дня поїхати до Москви і там святкувати та "радити" Кирилу Гундяєву. Прийшли навіть головний муфтій і равин, яким наше хрещення взагалі "до лампади". А очільник греко-католиків продемонстрував: йому Рим дорожчий за Київ? Що ж, кожному своє. Сумно, але факт...

Yuriy Doroshenko
19 год
них організацій України на Володимирський гірці у Києві, де проходили державні урочисті заходи за участі Президента України Петра Порошенка та представників національної еліти, а подався в польський Краків, де гастролює проросійський Папа Римський Берголіо. Видно послухати друга Путіна та Гундяєва важливіше, ніж відзначити свято з українським народом. 
 
 
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
 
 
 

Архієпископ Святослав Шевчук з візитом у Польщі

27.06.2013 09:55
Зверхник Української Греко-Католицької Церкви заявив, що він хоче продовжувати польсько-українське порозуміння
Блаженніший Святослав ШевчукБлаженніший Святослав ШевчукWikipedia/Олег Чупа
 

З візитом у Польщі перебуває зверхник Української Греко-Католицької Церкви. Метою візиту ієрарха є участь в урочистостях 1025-ліття хрещення Київської Русі. Блаженніший Святослав Шевчук разом з єпископами Римо-Католицької Церкви в Польщі та Україні підпише спільну заяву в 70-ті роковини трагічних подій на Волині. В ефірі Польського радіо владика наголосив, що він хоче продовжувати польсько-українське порозуміння.

Українська Греко-Католицька Церква як одна з перших церков у березні оприлюднила заяву з приводу 70-их роковин Волинської трагедії. Як відзначили єпископи, ці події слід оцінювати виключно з погляду християнських моральних правил, тому що лише завдяки цьому можна буде говорити про поєднання.

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація