ХОЧЕШ КАРТУ ПОЛЯКА,ТО ЗДАЙ УКРАЇНСЬКИЙ ПАСПОРТ!

КАРТА"І якщо якась падла наполягатиме на інституті подвійного громадянства, то нехай знає, що двері до пекла громадянської війни прочинити легко, а зачинити буває не вдається десятиліттями"

QM, ще цього нам бракувало!

"2 вересня набудуть чинності зміни до Закону «Про Карту поляка», які гарантують власникам цього документа право одразу ж отримати дозвіл на постійне проживання після переїзду до Польщі та польський паспорт рік по тому. 

Депутати Сейму, голосуючи за новелізацію закону, підкреслювали, що таким чином Варшава демонструє свою турботу про етнічних поляків, які опинилися поза межами батьківщини через бурхливі події ХХ століття, а також дбає про демографію: за підрахунками соціологів, протягом найближчих 20 років у Польщі бракуватиме навіть мільйона робочих рук, і стягування до країни співвітчизників є кращим розв’язанням, ніж міграція з країн Африки та Азії.З 2008 року, коли почав діяти Закон «Про Карту поляка», цей документ, який посвідчує приналежність до польського народу на терені 15-ти пострадянських республік, отримали близько 170 тис. осіб, серед них майже 70 тис. громадян України. За попередніми оцінками, загалом в Україні на Карту поляка можуть претендувати навіть до 300 тис. осіб. Власники карти і раніше мали певні пільги та коротшу стежку легалізації перебування в Польщі, що робило документ привабливим для українців. Проте тепер, за прогнозами польських експертів, варто очікувати справжній бум зацікавлення картами в сусідніх країнах"

"Кієфскім", звісно, пох. У них там модно мати на руках набір паспортів. Але рано чи пізно проблему доведеться вирішувати. І якщо якась падла наполягатиме на інституті подвійного громадянства, то нехай знає, що двері до пекла громадянської війни прочинити легко, а зачинити буває не вдається десятиліттями

Andrij Pavlyšyn почувається розлюченим.

13 год

QM, ще цього нам бракувало!

"2 вересня набудуть чинності зміни до Закону «Про Карту поляка», які гарантують власникам цього документа право одразу ж отримати дозвіл на постійне проживання після переїзду до Польщі та польський паспорт рік по тому. Депутати Сейму, голосуючи за новелізацію закону, підкреслювали, що таким чином Варшава демонструє свою турботу про етнічних поляків, які опинилися поза межами батьківщини через бурхливі події ХХ століття, а також дбає про демографію: за підрахунками соціологів, протягом найближчих 20 років у Польщі бракуватиме навіть мільйона робочих рук, і стягування до країни співвітчизників є кращим розв’язанням, ніж міграція з країн Африки та Азії.З 2008 року, коли почав діяти Закон «Про Карту поляка», цей документ, який посвідчує приналежність до польського народу на терені 15-ти пострадянських республік, отримали близько 170 тис. осіб, серед них майже 70 тис. громадян України. За попередніми оцінками, загалом в Україні на Карту поляка можуть претендувати навіть до 300 тис. осіб. Власники карти і раніше мали певні пільги та коротшу стежку легалізації перебування в Польщі, що робило документ привабливим для українців. Проте тепер, за прогнозами польських експертів, варто очікувати справжній бум зацікавлення картами в сусідніх країнах"

"Кієфскім", звісно, пох. У них там модно мати на руках набір паспортів. Але рано чи пізно проблему доведеться вирішувати. І якщо якась падла наполягатиме на інституті подвійного громадянства, то нехай знає, що двері до пекла громадянської війни прочинити легко, а зачинити буває не вдається десятиліттями

 
Подобається
 
 
Коментарі
Volodymyr Tkachuk Марто, на жаль Андрій має рацію. Так воно і є. Якщо ми не візьмемося за свою господарку і будемо і далі надіятися, що наші сім'ї прогодує Польща, то в нас нема майбутнього.
 
Marta Koval Це інше питання. Потік еміґрантів з України стає проблемою національної безпеки. Але я мала на увазі інше: у Польщі мешкають тисячі українців, які виїхали вже давно, років 15-20 тому. Дуже багато з них мають подвійне громадянство. І ніколи не зустрічала серед них пропутінських фашистів. Вони прийняли польське громадянство з прагматичних міркувань: так легше придбати нерухомість, менше перешкод у подорожуванні і т.д.
 
Andrij Pavlyšyn Я все розумію  Але в Україні не буде ладу, поки ми, громадяни, не будемо свідомо і до найменших дрібниць дотримуватися закону. Сказано - одне громадянство, то одне. Як комусь зручно жити і працювати в Польщі, - свята справа, хай отримують паспорти, ЗДАЮТЬ УКРАЇНСЬКІ і все гаразд, ні до кого ніяких претензій. Ґедройць прожив у Франції понад пів століття, користувався нансенівським паспортом, ніколи не прийняв французького, та й польського згодом теж. У разі чого, і я би так вчинив.
 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація