МОСКОВИТСЬКА ЧУМА БУВАЄ РІЗНИХ ФОРМ:"БЄЛИЄ ПРОТІВ КРАСНИХ".

бєлиє"Бєлиє протів красних"

Росіянами - громадянами України - в цій неоголошеній війні керує ненависть до росіян РФ, а не любов до України - запам'ятайте це, і тоді не будете спантеличені моментами щодо неповаги до нашої мови з їх боку і водночас їх щирим бажанням нищити "орків". Хоча , поки що це нам на руку. Та будьмо пильними. Вони ведуть боротьбу за свою "страну", за право бути собою - хохлами, які не люблять українців, бо ніколи такими не стануть, та ненавидять росіян .як частку себе 

(Гітлер і його ненависть до євреїв ,як приклад ненависті недосконалої напівзараженої істоти до інших) водночас вірять в історичну справедливість, де привласнену росіянами історію слід висміяти, а українцям - забрати законне право на "титул"(!) ( УВАГА: Титульність - болюча бубка росіян і недоросіян будь-якого гатунку, адже вони яством розуміють свою угро-фінську генетику, а сп'янілий брехнею " я - славянин" розум втомився і виїдається жовчею), тому будьте обачні, не піддавайтесь на спокусу такого патріотизму. Не завжди ворог ворога - наш друг. Перечекайте, і побачите на власні очі, що такий "друг" може виявитись найзатятішим ворогом.

крбєлРосійська чума буває різних форм. Хохли (росіяни, в яких десь є українське коріння, але мозок інфіковано безповоротно московитством та чінгізізмом) просто чекають свого моменту, як колись денікінці, скориставшись щирою душею українців, використавши останніх у боротьбі проти червоних, далі показали свою дику сутність. Чекають свого часу пік. Червоні і білі виявились одним для нас злом, що нас вбивало - росіянами. Так само тепер - мовне питання, питання самоідентифікації - хохли та запроданці завжди будуть називати штучно роздмуханими, але, допоки ми його не вирішимо, допоки й далі закриватимемо очі на маніпуляції, накшталт "Ну важно же, что человек делает", "Я помагаю армии", доти ми затягуватимемо війну різних ментальностей і кінця-краю тому не буде. Перейшов хохол враз на українську? Дивіться на дії та наміри. Він так само може перейти враз знов на російську.

Просто знайте - не так страшний єврей, як росіянин, але не так страшний росіянин ,як хохол. От саме хохли нас втягнули в цю чеченсько-московитську війну проти українців, і саме їх толерантні прибічники її затягують - хто ховаючись під маскою волонтера (марусі отамани, лілі українські вишивані тощо), хто - вдаючи з себе відомого блогера-аналітика, накшталт Олексія Арестовича, або Мочанова, або історичних персонажів, аби вкотре насадити свою "авторитетну" думку тим, хто не встиг витрусити з мізків совок стадності... Прислухайтесь до своєї совісті і фільтруйте інформаційну їжу, аби не отруїлися. Гармонії всім.

Багата Христя

Росіянами - громадянами України - в цій неоголошеній війні керує ненависть до росіян РФ, а не любов до України - запам'ятайте це, і тоді не будете спантеличені моментами щодо неповаги до нашої мови з їх боку і водночас їх щирим бажанням нищити "орків". Хоча , поки що це нам на руку. Та будьмо пильними. Вони ведуть боротьбу за свою "страну", за право бути собою - хохлами, які не люблять українців, бо ніколи такими не стануть, та ненавидять росіян як частку себе (Гітлер і його ...

Показати більше...
 
 
ПодобаєтьсяПоказати більше реакцій
Коментувати
Коментарі
Ізабелла Арагонська Зараз тікають якраз ті, хто себе впізнав в дописі) Тут питають, що далі. По-перше, нас залишиться не півтора мільйона, більшість українців нормальні. Тобто не асоціюють себе з московитами жодним чином. По-друге - в результаті очистимося від впливу нав'язуваних чужих цінностей і станемо сильною нацією.
 
Костянтин Степовий єдине що не так, так це те, що внутрішні русскіє та малороси ненавидять не громадян Московії, а лише путіна. А до московитів в масі своїй ставляться позитивно або нейтрально. 

Та он подивіться на коментарі як малоросятина заверещала )))
 
Oleh Koshel Хех, було б усе так чітко – з одного боку кришталево чисті українці, а з іншого – рафіновані московити. І все. Ні яких відтінків, домішок, впливів. Два полюси. Між ними безодня...
От тільки немає лабораторної чистоти. Звісно, на полюсах можна знайти еталони, а безодні – ні, немає. Простір між полюсами заповнюють люди. Різні. 
І нам треба серед тих "нееталонних" збільшувати чисельних своїх, а не множити ворогів.
 
Александр Яремчук та таке. в 7 класі олексій проскурко принциво не говорив російською. вчителька в нашому 10 класі була на 2-3 роки старша нас. і це йому не заважало ходить з нею по плакати на 15-20хвилин в кладовку. я бніколи не розмовляв російською -але такі як в інст...Переглянути більше
 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація