АНДРЄЙ ОКАРА:"КИЇВ І УКРАЇНА,ЯК ЦЕНТР КРИСТАЛІЗАЦІЇ НОВОГО ПРОЕКТУ РОСІЯ-2".

ХАТА30-ті роки, село Удачне, Донецька обл.

"Розкуркулена" сім'я українців біля вже не їхньої хати. 

В їхню хату уже заселились "нові українці" з Росії.

А через 80 років нащадки тих виродків-новоселів зі зброєю в руках, знову убиваючи українців, вимагатимуть "щоб їх почули"...

Чим може закінчитись наша українська гостинність до біженців з Раші, нагадує з минулого століття Гетьман Павло Скоропадський.

Не дивлячись на лояльне ставлення до Росії, Скоропадський влучно змальовує великодержавний російський шовінізм..Читаючи його спогади ,ще раз переконуєшся,що сутність кацапів за сто років не змінилася...

«Картина такая: приезжает измученный человек из коммунистического рая на Украину… По приезде молчит, спит, пьет и ест — это первая стадия. Вторая — хвалит, находит, что Украина прелесть, и язык такой благозвучный, и климат хорош, и Киев красив, и правительство хорошее, все разумно… Недели через две входит в третью фазу. Еще весел и любезен, но вот он ездил на извозчиках, они уж очень плохи, и мостовая местами неважна, «Да позвольте, — говоришь ему, — Вы вспомните, что в Совдепии было, мы ведь всего месяца два как работаем, разве можно теперь думать об извозчиках и мостовых, благодарите Бога, что Вы живы». — «Так-то так, но все же», — уходит и на довольно долгий срок. Я уже понимал, что для него наступила четвертая фаза. Обыкновенно его встречаешь или на улице, или же где-нибудь в театре. Прекрасно одетый, сытый, румяный и чрезвычайно важный. «Знаете, что я Вам скажу, Ваша Украина вздор, не имеет никаких данных для существования, несомненно это будет уничтожено, нужно творить единую неразделимую Россию. Да и украинцев никаких нет, это все выдумка немцев».

окара

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ми багато говоримо про те.що треба відстоювати українську мову."Російськомовні патріоти" України вважають,що вони люблять Україну і воюють за неї.Ну добре,а уявляли ви собі,україномовні,щоб було дай їм можливість побудувати таку Україну,яку вони хочуть.Що було б.

В Україні ВСІ спілкуються російською,пісні співають російські народні,московітська попса лунає з кожного вікна.Навчальні заклади всі російськомовні,ЗМІ теж.Глава держави звертається до всіх громадян московською мовою і каже "Дорогие украинцы!".На кожному кроці написано "Украина выше всего!" і висять жовто-блакитні прапори.Тобто куди б ви не поїхали-скрізь московська мова,московські написи.

Так,розумію,жахіття страшне.Тобто ви розумієте яку Україну тут намагаються будувати російськомовні? УКРАЇНУ БРЕХНІ.Тобто всі знали б що це не Україна,але брехали б одне одному,що це саме вона.Називали б одне одного українцями,бо так модно-Україна ж хіт сезону.Що зараз і роблять наші російськомовні.

Хіба не мову несли нам наші пращури разом з генами? І хіба не за мову зараз йде війна,яку російськомовні вже програли?Як на мене,то саме за мову.

Таня Киянка

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація