ХАТІЯ ДЕКАНОІДЗЕ:"Я НЄ ПАЗВОЛЮ ВАМ ТУТ БИТЬ НАЦІОНАЛІСТАМІ"

хатіяІ от ця нешановна пані зробила нову українофобську заяву: вона взялася забороняти український націоналізм. В Україні. Каже – «талєрантним нада бить, а нє націоналістам…»

Коли в Грузії проводили антиментовські реформи, то такої буфонади як «люстрація» ніхто не влаштовував. Не було там такого цирку. 

Не було ніяких комісій-асорті з тих же ментів і «громадських активістів» і ніхто не пропонував зажравшимся криміналізованим ментам приймати позу «шпагат» між кримінальним минулим і незаплямованим майбутнім – тупо вигнали старих і набрали нових. В результаті отримали і знищення сталих корупційних схем, і високі надої кредиту довіри до нових полісменів. 

А тепер поясніть мені, будь ласка, хто є така Деканоїдзе і що вона у нас робить такого високопрофесійного, що воно недосяжне для мозкових звивин середньостатичного мента? Ну, от реально – що?.. Вона контролює закупку машин, пошив форми, розписує штатний розклад, затверджує графіки, підписує маршрутні листи, мастить і видає зброю, слідкує, щоби у полісментів ноги в теплі і на голові шапка?.. Тобто, що в організації того потєшного селфопридатного полісментства є таке сакральне, що для цього потрібно було виписувати виключно Деканоїдзе, та ще й за такі бабки? Єдине, що я поки що бачу по результатам, це вдала симуляція реформ. Ну, як вдала… Вже навіть авакоговорящі тролі втратили свій піонерський дзвінкий запал, вихвалюючи сакральну фігуру Деканоїдзе. Тому що все повертається на круги своя: полісментовство поступово обростає рудиментарною шерстю, відрощує знайомі ікла і іздригає знайомий мат. Та й як же воно буде змінюватися на краще, коли главментом працює особа, яка видає ротом фрази на кшталт – «за маму і двор стрєляю в упор»… Не треба бути дипломованим соціальним психологом, щоби розшифрувати цей уркаганський анамнез. А чорно-біле кіно, де Чєботарь і Аваков-юніор неквапливо ведуть свої мудрі платонівські діалоги про загадкові метаморфози державних інтересів в приватні? Динар за шекель даю, що цей наш містечковий детектив від кінокомпанії «Штірліц-фільм» передивилися уважно всі менти. І – не раз. І законспектували всі фрази на кшталт – «Заказуй на слєдующую партію - сколько там, 2 тисячі? Заказуй нам 2 тисячі, а я сразу послє Нового года…», тому що в цих рюкзакотворних словах – неубієнна і непідсудна міліцейська мудрість і практичний досвід старших товаришів. Я уявляю собі, як після цього захоплюючого кіна полісменти всі, як один, стоять на розводі і слухають камлання про ментовську честь з немигаючим виразом очей мудрої гюрзи. Ага… 

І от в це бурштино-рюкзачне кодло поселяється пані Деканоїдзе і – приживається там, як рідна…Мимоволі виникає питання: що є те основне спільне, що так органічно поєднує їх – Деканоїдзе і Авакова? Поки що я бачу тільки одну характерну рису – україноненависництво.

І от ця нешановна пані зробила нову українофобську заяву, переплюнувши своєю грузинською слиною навіть завзятого украінца Чєрвонєнка: вона взялася забороняти український націоналізм. В Україні. Каже – «талєрантним нада бить, а нє нацианалістом…»

І от знову ж характерна риса грузинських рефорим: ніякої толерантності – одні грузини. І всі – шовіністично-грузиномовні. Серед реформаторів не було ані єдиної афроамериканогрузинки лесбійського походження, ні єдиного китаємовного японця… Що це за такий фашистський підхід, пані Декаоноїдзе? Ви що, там у себе – Грузію надумали будувати чи що?.. Зовсім мозком двинулися? Де рускій регіональний, де повага до осетинських ополченців? Чому ви своїм шовінізмом довели до сказу лагідний осетинський народ, який миролюбно пестив винограду лозу і хотів тільки одного – руського миру на сонячній землі Сакартвело?

Україна, пані Деканоїдзе, тільки тому досі й існує, що існували українські націоналісти, які захищали свою землю, мову і культуру від таких «толерантних» гастролерів, як ви з Аваковим. Але ви вирішили, що дух українського патріотизму вже згинув і Україну можна переформатовувати на будь-який лад. Це є помилка. 

На всяку дію є протидія. А протидія українців – річ серйозна. Росіянка Деканоїдзе, звісно, історію України не вчила і що таке «історія ментальностей» також не чула. А то б вона зрозуміла, що в генному коді кожної нації є свої захисні механізми, і що треба тільки зняти запобіжник, аби ці механізми запрацювали. Що, власне, Деканоїдзе наполегливо й робить.

А союзників у боротьбі з псевдогрузинами, які дискредитують Грузію і розпалюють антигрузинські настрої, треба шукати серед грузинських націоналістів. Тому що якщо Деканоїдзе і надалі буде так «толерантно» запалювати, то за результатами її діяльності «Грузія» буде асоціюватися тільки зі словом – «ГРУ».

Олег Синякевич
 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація