ЗЕМЛЯ...І РАПТОМ ТИ ЗРОЗУМІЄШ,ЩО "НЕ ТИМ МОЛИШСЯ"....

ЗЕМЛЯ"Торгівля землею є замахом на національну безпеку України. Суспільна власність на землю повинна бути імперативом економічної стратегії держави. "

Який жах! Знову в мережі ФБуку тиражуються злочинні «Откровєнія» утаємниченої рекламної компанії під назвою "Ціна держави". 22910 уподобань!!!. Шановні друзі! Не вперше висловлююсь на цю тему. 

Розмову про торгівлю землею можуть вести тільки негідники та вороги українців в особі ТНК (Дюпонт и Монсанто есt.). Приватна власність на землю завжди буде суперечити природо-угодному землекористуванню, сприяти рейдерству та іншим формам експропріації. Існуюча структура інвестицій у сільське господарство вже є руйнівною для землі та навколишнього середовища, соціально неприйнятним шляхом неоколонізації та несе загрозу екосистемі.

Розмову необхідно вести про опустелювання земель. . В Україні вже розорано 54 % її території, а допустима норма скаладає макс. 38 %, при цьому в ЄС вона 26 %. В сучасному світі ресурсних обмежень земля є стратегічним ресурсом виживання і тому - майбутнім наших нащадків. У таких обставинах лише суспільна власність на землю - є запорукою стабільності в перспективі. З моменту продажу землі держава стає паразитом на тілі народу, а сама концепція приватної власності землі, закладена в ст. 14 Конституції України, є концептуальною помилкою з погляду економічної та історичної перспективи. Приватизації землі призведе то того, що з правами на землю власнику переходитимуть і права на екосистему. Викликає тривогу, що землі, які орендують великі агрохолдінги, знаходяться на межі втрати регенеративної здатності. Торгівля землею є замахом на національну безпеку України. Суспільна власність на землю повинна бути імперативом економічної стратегії держави. Право на землекористування, а не на землю, як основна соціальна функція, повинна бути прописана в Земельному Кодексі та Конституції і бути єдиною формою власності. Те що не є продуктом виробничої діяльності людини не МОЖЕ БУТИ ТОВАРОМ(див. Біблію).Микола Бойко.

__________________________________________________________________________

"Ось і обрали черговим “менеджером” талановитого співака, Славка Вакарчука, світогляд якого сформований “загальноприйнятими” теоріями. Втягнули чоловіка в дискурс щодо продажу землі та закинули в інфопростір ще одну “авторитетну думку”. Все. Чергова порція зерен остаточного знищення України та її тубільного населення посіяні. Тепер населення саме ж і буде їх активно поливати своїм захопленням носієм тієї думки. Поки вони не проростуть у думку громадськості, яку чітко промоніторять чинні нардепи і під оплески юрби приймуть потрібні ляльководам закони. Кінець. Це буде кінець.

А поки що, прощавай Славко! Шкода, є в тебе гарні пісні, може ще не все втрачено. І раптом ти зрозумієш, що “не тим молишся”…"

Uncategorized Прощавай, Вакарчук! by Yuriy Sytnyk • Жовтень 8, 2016 • 0 Comments Накинуться на мене, бо вчергове зазіхаю на “святе”, але нехай вже буде… Отже, в автівці слухаю найчастіше “Мандри”, часом “Рокаш”, “Мері” і зрідка “Океан Ельзи”. Хоча співочий талант Вакарчука поважаю і деякі пісні любл...
YURKO.INFO
 

 

 Йосиф Ситник

Впливові світові геополітичні гравці, здається, знайшли в Україні новий "розвідний" ключ, який все ефективніше використовують для вкручування в мізки українців принципів ліберальної дезінтеграції Нації з метою її світоглядної переорієнтації.
Спочатку він заявляє, що "не можна будувати націю на мові" http://vesti-ukr.com/…/75852-vakarchuk-nelzja-stroit-naciju…
Потім пропонує "Україні запровадити подвійне громадянство з "обраними" країнами" : http://tsn.ua/…/vakarchuk-zaproponuvav-dozvoliti-v-ukrayini…
Далі на Media Forum 27.05.16 р. у Львові він заявляє, що "держава, створена у 1991 році, з’явилась під впливом певних історичних обставин і не є абсолютно природнім утворенням", а також, що у XXI сторіччі вже неможливо будувати державу, а тим більше Україну на засадах свої ідентичності, гуртуючись навколо мови, історії чи культури, а лише на принципах конституційного патріотизму як у США.
Ну а тепер він вже став "фахівцем" з економіки та олігархічним лобістом ринку землі в Україні.
Зрозуміло, що після вчорашнього голосування у ВРУ, так оперативно цей текст написаний не співаком, а підготовлений заздалегідь і вкладений олігархами у "правильні" вуста - ті які подобаються публіці і ті які почують "бо сказав популярний співак".
http://nv.ua/…/moratorij-na-prodazh-zemli-simvol-impotentsi…

PS. Прикро, але може справжній метець своєї справи, талановитий музикант та творча особистість переосмислить свої публічні заяви, і зрозуміє, що це не український шлях, а дорожня карта тих політиків і світових правителів, які дбають про свої нації та їх сировинні ресурси на майбутнє.

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація