ЮРІЙ СИТНИК:"ДЕРЖАВНИЙ ПЕРЕВОРОТ&ТРЕТІЙ МАЙДАН".

НАРОД"А якщо серйозно, то зацініть диявольський задум – 17 листопада, під вечір, заступить 19-та сатанинська місячна доба “Павука”. Це доба, в яку відбулося ритуальне кровопролиття на Водохреща 2014 року і в яку народився шеф Суркова – Путін."

Державний переворот задумали кляті агенти московського Х…а! Просто на льоту хочуть збити білосніжного птаха наших реформ і завернути державу з широкого й добре заасфальтованого шляху в Европу.

Нє прайдьот!

“Як стало відомо українській розвідці, Росія планує масштабні акції для розхитування ситуації в Україні. Ця інформація співпадає з першочерговим планом розхитування ситуації під умовною назвою “Шатун”.

Про це заявив начальник департаменту захисту національної державності СБУ Анатолій Дублик.

За його даними, про початок втілення цього плану в життя свідчать дані з пошти радника Путіна Владислава Суркова.

Як розповів Дублик, деякі керівники громадських організацій в Україні регулярно виїжджають до Росії, де отримують вказівки щодо організації акцій непокори в Україні. Там вони отримують фінансування та конкретні вказівки.

СБУ стала відома навіть дата початку цих провокацій – 15 листопада, тоді мають відбутись акції протесту вкладників банку. А вже 17 листопада мають пройти масові протести проти підвищення тарифів, які, за планами Росії, мають перерости в блокування урядових структур.”

http://24tv.ua/rosiya_gotuye_masshtabnu_destabilizatsiyu_v_ukrayini__v_sbu_nazvali_konkretnu_datu_n747951?f

Московський “Шатун”, скурвий син, причетний до розстрілів на Майдані (як раніше стверджувало СБУ), котрий (Майдан, звичайно) привів до влади нинішніх е-декларованих реформаторів, натхненний перемогою промосковського американського президента, задумав лихе.

Про це переконливо засвідчили дані з електронної пошти негідника, зламаної нашими доблесними спецслужбами. О! Цей підступний Владік Андарбекович Дудаєв не може простити нашому шановному Президенту, що той построїв свою Ліпєцку фабрику на його малій батьківщині. Ніяк не вгомонисі, сволота путінска!

До нього, як по свячену воду, користаючись регулярним пасажирським сполученням з країною-агресором, їздять ріжні зрадники – представники громадських організацій, котрі, за брудні московські гроші, з чесно заплачених російським бізнесом податків, розхитують ситуацію в Україні:

– впроваджують повсюдно корупцію;

– розкрадають бюджети всіх рівнів;

– ставлять своїх перевербованих агентів керувати українською поліцією, залізницею, автодором, укрнафтою та іншими стратегічними об’єктами;

– примушують московських дорогих аґенток зваблювати державних мужів і призначати їх, молодих диверсанток, на ключові посади в державі;

– змусили чесних парламентарів і чиновників поприписувати собі мільйони й маєтки в е-деклараціях, тощо.

Так-так, то всьо проіскі врагов, яким не дає спокою велика перемога Революції Гідності!

Але наша доблесна розвідка бдить! Так виглядає, що вона, вочевидь за допомогою львівського мера Садового, перевербувала московського олігарха Михайла Фрідмана, який, володіючи всім мобільним зв’язком в Україні, зливає нашим спецслужбам переговори тих пропутінських громадських активістів з феесбешними кураторами.

Так-так, Місько, друг Андрія Івановича, народжений ві Львові, не спроста допомагає сонцесяйному львівському меру і фінансує “Альфа-джаз”! Бо джаз то є музика, котру ненавидять московські чекісти, а особливо пан Сурков-Дудаєв, який пише сатаниниські пісні для московських рок-груп:

Наш хозяин — Денница, мы узнаем его стиль.

К Рождеству вместо снега он посылает нам пыль.

Мы плетемся в обозе его бесконечной орды.

Я буду, как ты,
ты будешь, как он,
мы будем, как все.

Он всегда впереди — в алом шелке, на бледном коне,

Мы за ним по колено в грязи и по горло в вине,

И вдоль нашей дороги пылают дома и мосты.

Я буду, как ты,
ты будешь, как он,
мы будем, как все.

Пусть тебя не смущает обещанный к завтраку суд.

Бог простит и себя, и его, и сто тысяч Иуд.

Так до встречи в раю, где цветут ледяные цветы.

Я буду, как ты,
ты будешь, как он,
мы будем, как все.

Пан Фрідман хоче зірвати плани сатанинського поета, бо той зазіхнув на святе, на банки! Третій Майдан кремлівський маніпулятур замислив розпочати з протестів так званих “банківських вкладників”! Уявіть собі! Коли кляті агенти Ху…ла виводять нашу гривну в офшори, а сама начальниця НБУ, пані Гонтарева, боїться кровно зароблені мільйони тримати в банках, та наволоч хоче забрати свої нещасні депозити, які вже й так пропали, а на державу наплювати!

Але то ше не все. Я перехопив астральні повідомлення прислужника Денниці, недоступні для нашої розвідки – не лише зомбовані вкладники, які хочуть зруйнувати нашу, в муках народжувану, банківську систему, а ще й кляті валютні позичальники! То є страшні люди, як і ваш покірний слуга, зізнаюся: в країні війна, моск@лі відмовляються жерти ліпєцкі канхфєти, а ті сволочі (каюся – я посеред них!) не хочуть банкам віддати їхні кровні доляри, котрі поназичали собі на помешкання! Ну і що, що тодішній Голова Ради НБУ Порошенко гарантував, стабільність гривні! Так би й було, коли б не московські фінансові диверсанти! Ну і що, що нема роботи, гривня обвалилася після “кубівського” рефінансування, а нерухомість упала в ціні?!

То всьо революція, на котру стратилися, война, котра АТО, економікка, котра…

То можна багато писати. Повернімося до підступних планів ворога.

Отже, 15 листопада, використавши завершених негідників, які хочуть зірвати реформування нашої банківської системи та підірвати її устої, Сурков-Дудаєв через проплачених ним громадських активістів – ворогів державності, розпочне Третій Майдан.

До богохульників, котрі сумніваються в кошерності Мамони, приєднаються ще одні агенти Х…ла – тарифники. Тарифники – то вся та сволота, котра хоче на халяву зимою грітися! Курва, ми в крові здобуваємо енергетичну незалежність від Московії, а вони не хочуть платити комунальні платежі.

Ну і шо, що шість обленерго належать підлеглому московського цара? То є тонка дипломатія. А платити треба. Бачили е-декларації? То наша політична еліта з останніх сил акумулює ресурси для вирішальної битви зі злом, а зрадники готові за тих кілька гривень просрати державу!..

А якщо серйозно, то зацініть диявольський задум – 17 листопада, під вечір, заступить 19-та сатанинська місячна доба “Павука”. Це доба, в яку відбулося ритуальне кровопролиття на Водохреща 2014 року і в яку народився шеф Суркова – Путін. Ось і запланували нове жертвоприношення Мамоні – полюбляють у нас дегенерати символи та знаки. Якраз, коли натхненний перемогою Революції Гідності народ, піде блокувати урядові структури євроінтегрованих е-реформаторів, має пролитися нова кров. Мамона хоче втамувати спрагу…

Нас, як худобу на заріз, продовжують штовхати до вибору однієї з псевдоальтернатив: безконечного жаху або жахливого кінця.

Чим я можу цьому заради? Не знаю.

Продовжую волати посеред пустелі…

http://yurko.info

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація