В ПРОДОВЖЕННЯ СТАТТІ :"МОН І СЕПАРАТИЗМ".

РМІРА дивіться які цікаві речі гугляться про Mymedia...

Ну тобто цієї контори, що збирала дані з наших дітей, вкладаючи в голову те, що країна кагбе і розвалитися на шматки може а чо... Не проходьте, дуже цікаво!......

Тут Вам і Інститут Лідерства, що розгорнув свою діяльність за часи Януковича і Турецькі фонди з захисту меншин (а ви думали тільки в нас їх притісняють?

 І як Вам тепер інфа про переворот, що готувався? ), і кавказька Чайхана, що висвітлює дискримінацію та нетолерантність к інакомислящім, і "не понимает зачем эта война", і русскоязычный канал для білорусів і навіть прибалтів!

І що цікаво - усе це неприбуткові організації... Це ж треба , які ці "данці" щедрі спонсори Східного партнерства, прямо казка якась...

Олександр Клочан

1 год

А дивіться які цікаві речі гугляться про Mymedia...
Ну тобто цієї контори, що збирала дані з наших дітей, вкладаючи в голову те, що країна кагбе і розвалитися на шматки може а чо... Не проходьте, дуже цікаво!

Трохи хронології:

21.11.13 - Янукович після серії польотів у Кремль приймає рішення - пензлювати Україні в Росію. І стає за кермо попереду. Ну і попензлював, тільки сам, після пенделя від українців.

27.11.13. Тобто через 5 днів після рішення овоча, починає свою роботу сайт Mymedia. Яке совпадєніє... Проект стартує по таких країнах: Україна, Біларусь, Молдова, Грузія, Вірменія, Азербайджан, Туреччина. Ну тобто там, де в принципі, майже кругом останнім часом зараз вже впевнені проросійські настрої в багатьох владних кабінетах різного рівня.

28.11.13. Наступного ж дня Маймедіа оголошує що буде фінансувати журналістські розслідування в країнах Білорусь, Україна і Молдова. АЛЕ ПРИ УМОВІ, якщо розслідування стосуватиметься стосунків цих країн виключно з ЄС! Так і написали! ( http://mymedia.org.ua/…/konkurs_grantov_na_zhurnalistskie_r… ) Офшори, викриття схем, енергетика і т д. Тобто інші розслідування, наприклад з Росією їх не цікавлять і фінансуватися не будуть. Отримати фінансування можна лиш попередньо приславши детальний опис теми.

4.12.13. І лише потім проект стартує офіційно. Як спіхом ліпіли, ні?

Але в Україні почалась Революція Гідності і відтепер Маймедіа буде вести свою роботу більш приховано і завуальовано, але й далі щедро роздаючи гроші за розслідування, уважно фільтруючи теми рослідувань, фінансувати статті і проводити безліч тренінгів, семінарів і навчань як "правильно" вміти висвітлювати події здебільшого в СНД і Україні. Не забуваючи при уьому всюди прикриватись Данією. Але першу новину так почистити і забули.)

Контора працює за повної підтримки і співпраці з ГО Телекритика, яка 27.04.16. стане Детектор-медіа, попередньо (як пише вікіпедія) почистивши свій український контент на російський.

Спонсорується усе, що можливо, статті, тренінги, універи, конференції, стажування - і все з цілком зрозумілим ухилом.

Йдемо далі. Що ще робити, як схиляти в русскій мір? А давайте давати стипендії студентам з, цитую " Автономной республики Крым, Луганской, Донецкой, Запорожской, Николаевской, Одесской, Херсонской и Харьковской областей, которые поступят на магистерские программы по журналистике."

В мене питання - а чому тільки студентам з російської карти Новоросії положена стипендія, дорога Даніє? А інші що, негри?
http://mymedia.org.ua/…/mymedia_predostavit_stipendii_na_ob…

Не буду зупинятись на всьому, щоб не перетворити допис у книгу, самі полистайте їхні новини.

Гляньте, наприклад, ще фінансування статей на тему: "Последствия Майдана", чи "Война в Украине" (з акцентом на проросийских сепаратистов, их цели и природу). http://mymedia.org.ua/…/konkurs_na_poluchenie_finansirovani…

Далі зверніть також увагу, що ця контора збирається "внедрить" свою філософію "во все школьные предметы" http://mymedia.org.ua/…/konferencia_mediagramotnist_aup.html
що, власне і зробила, походу...

Також вона "отправляет украинских журналистов на стажировку в Беларусь"... О так, там багатий досвід можна перейняти. Це відома стрілка. http://mymedia.org.ua/news/mdf_in_belarus.html

Також Маймедіа спонсорує док. фільм "Декомунізація уа". Чомусь мені здається я вже знаю, що буде у фільмі і які висновки після перегляду зроблять глядачі... - Кругом зрада, все в повній дупі і навкруги суцільний дуррдом при цій владі.http://mymedia.org.ua/news/doc_emotion.html

"Где будет следующий Майдан?" - тупо так і ставлять питанням генератори Маймедіа! Що робити і як спрогнозувати, та уникнути в "бывших советских республиках" майдан? Зрозуміли, дорогі мої незалежні країни - як Вас називають ці "данці" - бывшие советские республики.

Отаке, якщо поверхнево...

Окремою лінією проходить всю дорогу Суспільне мовлення. Буду знайомитись окремо з темою колись, і причиною звільнення Аласанії з Першого. Цікаво тепер звідки ноги ростуть у того всього?

Ну і, наостанок зверніть увагу на команду Маймедіа в представлених країнах http://mymedia.org.ua/partnery.html

Тут Вам і Інститут Лідерства, що розгорнув свою діяльність за часи Януковича і Турецькі фонди з захисту меншин (а ви думали тільки в нас їх притісняють? І як Вам тепер інфа про переворот, що готувався? ), і кавказька Чайхана, що висвітлює дискримінацію та нетолерантність к інакомислящім, і "не понимает зачем эта война", і русскоязычный канал для білорусів і навіть прибалтів!

І що цікаво - усе це неприбуткові організації... Це ж треба , які ці "данці" щедрі спонсори Східного партнерства, прямо казка якась...

То як? Випадково поставлені питання в опитуванні саме під таким кутом, як гадаєте тепер Лілія Гриневич , Larysa Nitsoi ?

 
 
ПодобаєтьсяПоказати більше реакцій
Коментувати

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація