В СВОЇЙ ХАТІ СВОЯ Й ПРАВДА,І СИЛА,І ВОЛЯ!

Через рік  вся українська спільнота буде відзначати 200 років з дня народження нашого Пророка Тараса Шевченка, для якого Україна була понад усе!

Я так її, я так люблю
Мою Україну убогу,
Що проклену святого Бога,
За неї душу погублю!

Тарас Григорович Шевченко жив Україною, Він був плоть від плоті своєї землі, Він був все своє стражденне життя справжнім українцем. Шевченко своїм вогненним Словом розбудив Україну з полону забуття, на яке намагалися приректи її наші вороги. Він залишив українцям свої невмирущі Заповіти.  А як же ми, сучасні українці, сьогодні виконуємо Заповіти нашого великого Кобзаря?

     

    ШЕВЧЕНКО                                   

   Обніміться ж, брати мої,
   Молю вас, благаю!


А як ми сьогодні єднаємося? Майже 200 партій, ще більше громадських організацій, десятки релігійних конфесій! Українці! Що ми ділимо? Адже Україна у нас одна, як в кожного буває одна мати!


                                              Нема на світі України,
                                              Немає другого Дніпра,
                                              А ви претеся на чужину
                                              Шукати доброго добра


Українці! Ви нікому не потрібні за кордоном. Якими б ви не були гарними спеціалістами, до вас завжди будуть ставитися як до заробітчан. Україна – це не випадкове місце на землі, де ти народився, чи де народилися твої предки. Україна – це те, що покладено тобі долею. Україна в світі неповторна! Те, що призначено Богом створити Україні, не створить ніхто інший. Отже бути українцем – це велика честь і відповідальність.
І найголовніший Заповіт


                                              Поховайте та вставайте,
                                              Кайдани порвіте
                                              І вражою злою кров’ю
                                              Волю окропіте.


Шевченко мав на увазі, насамперед, духовні кайдани. Ми повинні розірвати кайдани меншовартості і згадати, що ми є нащадками наших славетних предків: оріїв, антів, скитів, запорожців, воїнів УНР і УПА. Ми повинні бути горді з того, що є носіями однієї з найдавніших мов у світі і завжди та скрізь користуватися нашою милозвучною, співучою,солов’їною українською мовою.
Громадсько-патріотичний рух «Лелека» пропонує оголосити 2013-2014 роки роками впровадження в життя кожним українським патріотом заповітів нашого великого Кобзаря - Тараса Шевченка.
Автор: Leleka News,

 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація