"БЄДНИЙ УЗНІК".

демідовЦе - Маркіян ДемІдов, голова "Української спілки в'язнів-жертв нацизму". Поки він виступав на вчорашньому засіданні "Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО", я не міг відірвати очей від його взуття - від модельних, сяючих лакованих туфлів. Його взуття разом з костюмом та смартфоном явно коштувало більше, ніж все моє рухоме майно.

Він принципово відмовився говорити українською, сказав, що цієї мови не розуміє.

Посміявся з мого побратима, який сказав, що німецький концтабір у вісім років - то страшно, безперечно, але коли тобі за один допит в підвалі Донецького СБУ ламають дванадцять кісток - це теж жахливо. (Побратим пройшов це пекло).

демідов1- Ой, да што ви врьотє... - відмахнувся ДемІдов.

ДемІдов гордо повідомив, що в 2015-му році (в розпал війни) літав в Іркутськ, в Росію, на "антинацистську конференцію" (добові виплати йому на це, як з'ясувалося, виділялися з українського бюджету). Назвав ветеранів нинішньої російсько-української війни "нацистами". Послав матюками журналістів, які поцікавилися, куди були витрачені гроші, призначені для жертв нацизму, і звідки у нього такий дорогий годинник, і чому він приїхав на засідання на шикарному джипі з власним водієм.

Демидов просто всіх прокляв, назвав нацистами і послав на х*й.

Як пізніше з'ясувалося, Мерседес GL 350 - не єдине його авто. Ще має "Порш Каєн". Як водиться у жерт нацизму - теж німецький.

демідов2Власне, Маркіян ДемІдов - не кращий і не гірший за інших членів громадської ради при Службі у справах ветеранів. ДемІдов просто єдиний, хто демонстративно відмовився голосувати за зміни в порядку виділення фінасової допомоги, на яких вчора наполягали молоді українські військові.

демідов3

 

 

 

 

 

Дмитро Різниченко

 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація