ГЕТЬ МОСКОВСЬКОГО ПОПА - ЗАКОНОПРОЕКТ ВРУ...

бандура"Не можу передати вам словами, як мене зацікавила матінка Стефана (Бандура) - ігуменя цього розкішного монастиря. У неї за плечима філія ФСБ - Духовна Академія Санкт-Петербурга. Бандура вчилася у самого Кирила. У Зимненський монастир прибула в червні 1991 року, їй було 35 років, коли вона стала матінкою.....Якщо Микитюк - чорний кардинал, то Стефана - чорна матушка. Шия Патріарха Кіріла, якщо не голова.",повний текст.

Київ – Релігійні організації, пов’язані з Росією, зобов’язати перереєструватися та погоджувати призначення своїх керівників із урядом, а в разі проявів неповаги до українського суверенітету чи інших конфесій, надати владі можливість їх закривати. Водночас релігійним громадам надати право переходу в іншу конфесію. Про це йдеться в законопроектах, які сьогодні має розглянути Верховна Рада. В Українській православній церкві (Московського патріархату) вже назвали ці ініціативи обмеженням релігійної свободи та «церковним рейдерством», та анонсують масові протести. Автори цих змін пояснюють їх потребами національної безпеки, думки ж експертів – розділилися,повідомляє radiosvoboda.

На видиві видно момент передачі грошей хлопцеві, який стоїть біля священика з відкритим наплечником. Церковник відрахував певну суму з пачки, яку передав юнакові на протестній акції під Верховною Радою.

Законопроект, внесений до порядку денного парламенту під номером номером 4511, передбачає особливий статус і умови роботи для релігійних організацій «керівні центри яких знаходяться у країні-агресорі». У документі не згадуються ані назви церков чи релігійних громад, ані якась конкретна країна: він лише посилається на державу, яку визнала агресором Верховна Рада. Ідеться про постанову 1854, якою український парламент у січні 2015 року визнав державою-агресором Росію та звернувся до ООН та міжнародних організацій з вимогою «не допустити безкарності» Росії.

Законопроект «Про особливий статус релігійних організацій, керівні центри яких знаходяться в державі, яка визнана Верховною Радою України державою-агресором» зобов’язує релігійні об’єднання, що керуються з Росії, укласти угоди з урядом про те, що вони не ставитимуть під сумнів суверенітет, територіальну цілісність та закони України, а також поважатимуть інші релігійні організації в Україні. Зі свого боку, держава за це гарантуватиме їм безперешкодну діяльність в межах українського законодавства. Ще такі організації мають змінити свій статут відповідно до цієї угоди, та перереєструватися.

мпархатТакож проект закону передбачає, що керовані з країни-агресора релігійні об’єднання погоджуватимуть з урядом призначення свого центрального та регіонального керівництва.

Якщо ж держава виявить з їхнього боку антиукраїнську діяльність чи неповагу до інших релігійних об’єднань, уряд має право припинити роботу церкви-порушника закону в Україні.

Отже, теоретично будь-яка релігійна громада, якщо вона керується з Росії, підпадає під дію цього закону, визнають його автори. Але наразі офіційна негативна реакція пролунала лише від Української православної церкви (Московського патріархату).

З.И."Рада не розгляне закони про релігійні організації(Московський патріархат,як ворожу Україні організацію) в четвер – Гончаренко"

ІГУМЕНЯ СТЕФАНА(БАНДУРА) - КЕРУЄ УКРАЇНОЮ?
VICHE-BORUSLAVA.ORG.UA
 
 
 
 
 
 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація