ВАТИКАН ПРОТИ ЗАБОРОНИ УПЦ МП.

папаМикола Данилевич:"До відома народних депутатів Верховної Ради України.Ватикан стурбований можливістю прийняття 4128 і 4511. Викликали нашого Посла України при Ватикані. 

Ватикан повністю солідарний з позицією, висловленою римо-католицьким єпископом Станіславом Широкорадюком на цю тему.Послу України у Ватикані розповіли про занепокоєння щодо законопроектів, які стосуються Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП)."

Про це "Обозревателю" повідомили в Апостольській нунціатурі в Україні (посольство Ватикану).

Піясля звернення патріарха РПЦ Кіріла до Папи Римського :"Апостольська Нунціатура в Україні повідомила, що в різних ситуаціях деякі Високопоставлені особи Державного Секретаріату Святого Престолу зустрічали Посла України при Святому Престолі, щоб висловити певні занепокоєння щодо законопроектів, присвячених церковним питанням, про які йдеться у ці дні", - ідеться в повідомленні.

"Зубами не дають голосувати": у Раді пояснили колосальну протидію УПЦ МП "церковним" законам.

Зазначається, що аналогічні питання були підняті Апостольським нунцієм в Україні з деякими представниками українського уряду.

Як повідомляв "Обозреватель", в МЗС України спростували інформацію про те, що посла України при Ватикані викликали до Папи Римського у зв'язку з законопроектами, що стосуються Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП).

ЬПАТРІАРХАТ

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація