ФОРУМ НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН ...ЯКУ ВІДПОВІДЬ ДАДУТЬ ПАТРІОТИЧНІ ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ?

Наростає невдоволення українців анонсованим на 20 листопада Форумом національних меншин. Здавалося б, ну й чого ці українці знову несамовито верещать про зраду?! Ось посилання на минулорічний Форум національних спільнот. Пройшов собі, навіть пару видань про це повідомили.http://www.kievao.com.ua/index.php…. Немає нічого поганого у спокійному обговоренні питань збереження етнічної ідентичності та інтеграції в український мовно-культурний простір. Навпаки, суспільству бракує таких заходів.

Тепер про інший, новий Форум 2017 р. Справа, як завжди в деталях. Ні, не в назві - цього року замість національних спільнот збирають національні меншини. Справа в організаторах і політичному контексті. Минулого року Форум скликали Міністерство культури, Конгрес ромен та три НГО. Цьогоріч Форум проанонсував цілий голова політичної партії "Розумна сила". Стоїть за нею Медведчук чи ні нехай скажуть інсайдери, а ми лише констатуємо вірогідність політизації проблеми нацменшин і похідних від неї.

Тепер про контекст. Владі вдалося продавити в законі про освіту антиукраїнську та антиконституційну норму про освіту не українською, а іншими мовами. На підході аналогічні антиукраїнські норми в законопроектах №5670-д Про мову та №забув який Про національні меншини. Нагадаю лише одну таку норму, за яку в іншій європейській країні можна було б потрапити за грати на посягання на державний суверенітет та права державотворчої нації - "державний статус української мови не може заперечувати мовних прав національних меншин" (ст.1, ч.2 законопроекту 5670-д).

Форум нацменшин від сильно розумної політичної партії відбувається в контексті штучної ескалації міжнародної напруги навколо боротьби українців за відновлення своїх державницьких прав. Колишні колонізатори України -

Угорщина, Польща, Румунія, Росія розгортають широкомасштабну антиукраїнську пропагандистську кампанію. Недооцінювати її потенціал, а тим більше глумитися над сусідами або ще гірше прогинатися під їхнім тиском означатиме продовження нашого постколоніального статусу. Влада і експертне середовище мають відповідати адекватно, але не обов'язково симетрично. Я особисто прихильник давати в пику екс-колонізаторам через розвінчання пропагандистських історичних міфів. А яку відповідь дадуть патріотичні політичні партії?

Андрій Ніцой

Також,За  тиждень 20 листопада в Києві має відбутися антиукраїнський захід, спрямований на дискредитацію України, що отримав назву Форум національних меншин організований Путіним та Медведчуком. Про це у своєму блозі пише політичний аналітик і громадський активіст Олександр Солонько.

За його словами, за шаблонними фразами про «політичні партії, експертів, представників міжнародної спільноти і національних меншин» прописаний в кремлівському стилі шаблон».

«Одним з організаторів виступає партія «Розумна сила», яку називають проектом представників «Сім’ї» Януковича – екс-міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, екс-генпрокурора Віктора Пшонки та екс-віце-прем’єра Олександра Арбузова. Серед спонсорів цієї «кишеньково-регіональної» партії нібито є й колишній перший заступник голови Верховної Ради та екс-керівник Державної митної служби комуніст Ігор Калетник. Партію очолює уродженець Красноармійська Донецької області, колишній заступник начальника департаменту фінансової та економічної безпеки МВС Олександр Соловйов, який успішно працював під керівництвом Захарченка», – зазначає Солонько.

Серед гостей форуму є депутати Європарламенту: Марта Деметер (Márta Demeter) з Угорщини, Румен Гечев (Rumen Gechev) з Болгарії, Міхал Марусік (Michal Marusik) – депутат від Польщі (який, до слова, голосував проти надання Україні «безвізу»), Анна Марія Міранда Пац (Ana Maria MIRANDA PAZ) – депутат від Іспанії.

Організатори заходу підготували проект резолюції, згідно з яким, вони вимагають «укласти договір між кожною національною общиною і Кабінетом міністрів, в яких чітко прописати і розмежувати повноваження соціально-економічного, управлінського, гуманітарного, освітнього характеру, які мають бути передані на рівень місцевої влади».

«Ну привіт, пане Медведчук! Думав, тебе тут ніхто не прочитає між рядків? Це суто медведчуківська модель.Нещодавно одна політична сила намагалася провести подібне через місцеві ради по України, в тому числі, в Києві. Уявіть собі, що пан Кернес у Харкові отримав таку опцію: поки не буде укладено договір з Кабміном про повноваження, він не сплачує в бюджет податків, а місцеві владні структури не підпорядковуються центру. Уявили? Або деякі райони Закарпаття. Це відверта робота на розвал України», – зазначає активіст.

Солонько також наголошує, що організатори так званого Форуму національних меншин України відверто маніпулюють даними навіть на стадії підготовки. Зокрема, брешуть про національний склад населення України.

«Так, вони стверджують, що в України 14 мільйонів чоловік – це нацменшини. Очевидно, що нічого спільного з реальністю це не має, проте, робота йде, в тому числі, на інформаційний простір інших країн, зокрема ЄС. Імовірно, що там більше шансів знайти людей, які в це повірять. Хоче це повна маячня. У березні 2017 року чотири провідних українських соціологічних центри (КМІС, Рейтинг, СОЦІС і Центр ім. Разумкова) провели широке опитування громадської думки, в якому взяло участь 14 тис. респондентів. Тоді понад 90% громадян назвали себе українцями», – нагадує Солонько.

Він також підкреслює, що в Україні не має бути обмежень для нацменшин. Проте, подібні процеси не мають відбуватись за рахунок державного суверенітету.

«Якщо такі форуми збираються для того, щоб відстояти чиєсь «право» здіймати над українськими містами прапори інших держав і закликати до розколу України, на це має бути відповідна реакція. І здерті з установ стяги – це найменше, що має бути зроблено. Фактично в центрі Києва відбудеться захід, метою якого є легітимація демонтажу української державності. Мета організаторів – Україна без українців. Мовляв, усі тут мають права крім самих українців. Все має свою межу і вона була перейдена в лютому 2014 року без можливості повернення. Ми або засвоїмо ці уроки або ні. Якщо ні, то втратимо державу», – резюмує Олександр Солонько.

 
У Києві пройшов форум національних спільнот України Міжнародна конференція Будуймо нову європейську країну разом Самвел Азізян
KIEVAO.COM.UA
 
 

Коментарі:

Коментарі  

0 #11 nataliamt18 23.05.2018, 17:41
My chill project:
http://roseann.projects.telrock.org
Цитата
0 #10 Олеська 12.05.2018, 22:39
Башир
https://drive.google.com/file/d/1gMwsTjLXit9yiJGuFhOd775oD8mFlgPe/preview
Цитата
0 #9 Morrisfus 04.05.2018, 22:58
Здравствуйте! Класный у вас сайт!
Нашёл инфу в сети:
http://firstnewz.ru/news/1033-vladimira-putina-zainteresovali-teplovizorami.html Владимира Путина заинтересовали тепловизорами
http://firstnewz.ru/news/20465-boevye-deystviya-boycov-rpk-protiv-tureckoy-armii-5-avgusta-v-gornom-rayone-turcii.html
http://firstnewz.ru/news/13997-v-voyska-centralnogo-voennogo-okruga-postupayut-noveyshie-cifrovye-sredstva-svyazi.html
история донбасса новороссия форум харьков
Цитата
0 #8 SimonKen 28.04.2018, 09:55
Hi all !
The ever expanding unemployment rank is right away at an alarming history. Actually, consistently there are actually lots of most factors unsuitable a company simultaneously. Who aren't going to need money today?
Try more research before visiting up. In which he motivates an booklet about this method and a very audio Mp3 format recording. Please confirm with an local lawmakers regarding fundraiser guidelines and then any important filings right before you continue. Now, your corporation might automatically be interested to be know a whole lot more about how MySpace would quite possibly help your organization generate money, right?
http://bn.der-westwall.org/1/
λιποδιαλυτικα χαπια για γυναικεσ

Their are twin main kinds of manual marketing; guideline writing and furthermore affiliate sales. Since typically there is one minimum ageing to get able of start functioning on the books. Successfully delivering these 2 elements is the heart and soul of are a "Webmaster." This creation is your true execute of arts and crafts. Give released great material that relatively helps personal readers.
Comment agrandir le penis

Now, consumers go within order to another topic, which is somewhat concerned to abovementioned paragraphs. The very nature in the eBook, particularly 'How To' e books makes the parties so helpful. While everyone else probably are clutching desperately to his or her job, we should becoming looking at the how to generate money when ourselves. A person will can be more among the first classes of males to will either build the new money-making rrnternet site around each trend, on the other hand create the particular product which unfortunately capitalizes found on the way.
By executing a search on your personal favorite explore engine, your organization will develop into able time for find many ways when you need to get folks to browse your company and drive even a lot more traffic. I would need to like in which to share that includes you some ideas that I observed to benefit my fresh non-profit developed to be a presence for promoting individuals all over my team. You are receive you're payment complete with an story which we will place up in the Paypal. Sitting found in front regarding a computing and reviewing money roll in is literally my picture of my perfect writing.
http://ca.der-westwall.org/la-mida-del-penis/
Цитата
0 #7 sementalDus 23.04.2018, 09:49
Достигается такая мощная потенция только естественным способом, благодаря десяти натуральным компонентам, входящим в состав препарата Они, усиливая действие друг друга, благотворно воздействуют не только на мочеполовую систему, но и оказывают положительное влияние на весь организм Усиливается потенция и обеспечивается длительная эрекция благодаря горянке, гинго билоба и сосне приморской, входящими в состав средства Корень эврикомы активизирует тестостерон, корень женьшеня и таурин дают мужчине энергию и выносливость Другие ингредиенты в составе препарата дополняют действие основных.
Средство невозможно купить в обычной аптеке или специализированном магазине Заказать его можно только на сайте производителя в любое время суток Просто заходите на сайт, оставляете заявку и ожидаете соединения со специалистом Вы можете заказать анонимную доставку по почте, либо лично в руки Оплата осуществляется только после получения товара.

Это Сементал Бустер официальный сайт
Цитата
0 #6 sementalDus 23.04.2018, 09:08
йохимбин растительный алкалоид, получаемый из растения Йохимбе, который используется для стимуляции мужского либидо и лечения эректильной дисфункции.
Натуральный состав.

Печально что заказать можно только в интернете Сементал Бустер
Цитата
0 #5 ericgd11 19.04.2018, 10:34
My unheard of web contract:
http://kelly.post1.telrock.org
Цитата
0 #4 StephenTaide 21.03.2018, 08:48
Офисные кресла и стулья http://workle.website/6a
Цитата
0 #3 CoreyDuH 20.03.2018, 23:00
Cheers. Loads of info!

cialis professional yohimbe american pharmacy cialis online prescriptions cialis cialis efficacit
cialis professional from usa cialis soft tabs for sale cialis for daily use cialis sicuro in linea
cialis generique http://cialis.webcindario.com cialis usa cost http://cialis.webcindario.com
Цитата
0 #2 MichelRok 06.03.2018, 16:04
Доброго. Лично я вложил в КПК. По сути получается, тот же банке, только у них нету ограничений . У банков щас гдето 8-9%, больше они не имеют правапо закону.
1.5 года получаю 13.5процентов годовых проблем нет Почитайте про КПК. Вот например посмотрите
Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація