Я НЕ ХОЧУ ВБОЛІВАТИ ЗА ТАКУ "ОЛІМПІЙСЬКУ ЗБІРНУ".

олімпійціТернополянин Ігор Качмарський у Фейсбуці поширив пост про ганебну ситуацію із нашими олімпійцями:”Це повний капець. Члени олімпійської збірної в обнімку з руснею під хештегом ‪#‎вместемисила‬

Це якими д...ми треба бути, щоб обнімаютися з допінгоносцями в той час коли по іх ровесниках шмаляють гаубицями і градами, а Путін погрожує війною?

Я не хочу вболівати за таку “збірну” тим більше це не перший випадок. Спочатку Бубка голосує за допуск росіян на Олімпіаду, не зважаючи на допінг, потім дурочки легкоатлети розказують лайфньюс, як їм шкода що частину допінгожерів не пустили.

Детальніше: Я НЕ ХОЧУ ВБОЛІВАТИ ЗА ТАКУ "ОЛІМПІЙСЬКУ ЗБІРНУ".

ШВЕДСЬКА РУХАНКА ДЛЯ ПРИКАРПАТСЬКИХ ШКОЛЯРІВ.

руханка1Даний підручник Шведської Руханки мав привід до співбесіди з НКВС для усіх власників хто його використовував.

Це одна з причин чому про нього нічого невідомо.

Адже про власників підручника з 1942 року - також нічого нікому невідомо. Всього підручників видрукувано було 500 .

Шведська руханка — для прикарпатських школярів. В Івано-Франківську відновлюють унікальну методику викладання гімнастики, яку сто років тому розробив Петро Франко.Відео

Детальніше: ШВЕДСЬКА РУХАНКА ДЛЯ ПРИКАРПАТСЬКИХ ШКОЛЯРІВ.

ВЕРОНІКА ВЕРЕМЮК ЧЕМПІОНКА ЄВРОПИ З ШАХІВ СЕРЕД ЮНАКІВ І ДІВЧАТ(8-18 РОКІВ).

fylheczrУ місті Пореч (Республіка Хорватія) українська школярка Вероніка Веремюк у віковій категорії до 8 років стала чемпіонкою Європи з шахів серед юнаків і дівчат (8-18 років).

Про це інформує прес-служба Міністерства освіти і науки.

Київська школярка здобула перемогу в своїй групі, вигравши у суперників вісім партій поспіль.

Вероніка Веремюк (2007 рік народження) має вже великий список перемог. Юна спортсменка є чемпіонкою України 2015 року серед дівчаток до 8 років (червень, 2015). Вероніка Веремюк також отримала перше місце в командній першості школярів міста Києва зі швидких шахів і бліцу (грудень 2014); бронзовий призер чемпіонату України серед дівчат до 8 років (червень-2014). 

Детальніше: ВЕРОНІКА ВЕРЕМЮК ЧЕМПІОНКА ЄВРОПИ З ШАХІВ СЕРЕД ЮНАКІВ І ДІВЧАТ(8-18 РОКІВ).

Додаткова інформація