Я НЕ ХОЧУ ВБОЛІВАТИ ЗА ТАКУ "ОЛІМПІЙСЬКУ ЗБІРНУ".

олімпійціТернополянин Ігор Качмарський у Фейсбуці поширив пост про ганебну ситуацію із нашими олімпійцями:”Це повний капець. Члени олімпійської збірної в обнімку з руснею під хештегом ‪#‎вместемисила‬

Це якими д...ми треба бути, щоб обнімаютися з допінгоносцями в той час коли по іх ровесниках шмаляють гаубицями і градами, а Путін погрожує війною?

Я не хочу вболівати за таку “збірну” тим більше це не перший випадок. Спочатку Бубка голосує за допуск росіян на Олімпіаду, не зважаючи на допінг, потім дурочки легкоатлети розказують лайфньюс, як їм шкода що частину допінгожерів не пустили.

У мене нема питань до спортсменів, їх головою думати не вчили. У мене питання до тренерів, міністра, чиновників. Ви якого милого в Ріо поперлися? Країна воює і горбатиться щоб фінансувати ваші походеньки по Копакабані?

Для мене особисто олімпіада закінчилася, просто не хочу витрачати час і нерви. Ото буцім наше в формі з тризубом не розуміє, скількох за цей тризуб і синьо-жовтий прапор закатували. Йому тільки раціон і фінансування подавай. Скільки членів олімпійської збірної розмовлює українською мовою?А тому керівництво мін спорту і федерацій у відставку, це пряма зрада, без лапок”,- підводить справедливий висновок пан Ігор.

http://provse.te.ua

 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація