РОСІЯ ВТРАЧАЄ ОСТАННІ ВАЖЕЛІ ВПЛИВУ НА УКРАЇНУ...

газMiroslav Gai"Росія втрачає останні важелі впливу на Україну. Стокгольмський арбітраж виніс рішення на нашу користь  і ми тепер не тільки можемо робити реекспорт, але і не зобов'язані замовляти мінімальні обсяги за формулою "бери або плати".

Одним словом, ми їм вставили по повній. Наслідки цього рішення чекайте завтра на московській біржі."

У рішення по Газпрому багато наслідків.

Детальніше...

БЛОКЧЕЙН - ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ДЖИН 21 - ГО СТОЛІТТЯ.

БЛОКЧЕЙНТехнологія, яка мабуть, надасть найбільший вплив в найближчі кілька десятиліть, вже існує. Це не соцмережі. І не великі дані. І не робототехніка. І не штучний інтелект. Ви здивуєтеся, дізнавшись, що це технологія, що лежить в основі децентралізованих цифрових валют, таких як біткоїн. Це ланцюжок блоків транзакцій - блокчейн.

Не саме благозвучне слово в світі. Але я переконаний, що зараз ця технологія є наступним поколінням інтернету, і вона несе величезний потенціал для будь-якого бізнесу, будь-якого суспільства і кожного з вас особисто.

Детальніше...

АБОНПЛАТА НА ТРАНСПОРТУВАННЯ ГАЗУ ТА АМКУ...

пилаОстанні дні електорат гуде через введення абонплати в його квартирах на транспортування газу. Ми не будемо встрягати в дискусії щодо фінансово-економічного підґрунтя цієї новації. Зупинимось лише на тендерному аспекті.

Багато критиків несподіваного нововведення цілком доречно зауважили, що усі гроші за підключення до газових мереж монопольно потраплять до облгазів Дмитра Фірташа.

Детальніше...

РУССКІЙ БІЗНЕС У ЛЬВОВІ...

львівПравда це, чи ні, але фактом є те, що 13 вересня 2016 року кіпрська компанія АBH Ukraine Limited, котра належить Михайлу Фрідману, влила в статутний фонд "Альфа-банку" 4,99 млрд.грн в ході додаткової емісії акцій. Наступного дня ці кошти були видані в якості кредитів російській компанії VS Energy. 

VS Energy, яка належить, зокрема, близькій до Путіна людині - Олександру Бабакову та його партнерам, російським підприємцям - Михайлу Воєводіну та Євгенію Гінеру, контролює майже третину (!) ринку України по передачі електроенергії локальними мережами!

Детальніше...

ОЛЬГА СКОРОХОД:"ВАЖЛИВО ПРАВИЛЬНО ЗАПОВНИТИ ПЕРШУ Е - ДЕКЛАРАЦІЮ".

деклар"Bohdana Kostiuk:Е-декларування - реально, стрес. І не лише для пересічних українців, а, мабуть, і для міжнародних партнерів України."

Форма електронної декларації, прийнята в Україні, є дуже детальною. Достатньо подивитися на аналогічні формати в інших державах, щоб зрозуміти, що український випадок є радше винятком.

На Заході в е-декларації вимагають вказати узагальнену інформацію.

Детальніше...

Додаткова інформація