УКРАЇНЦІ! ДО ВАС ЙДУТЬ КОЛЕКТОРИ!

колектори"Верховна Рада  легалізувала напівлегальні угруповання, які спеціалізуються на вибиванні боргів.

Згідно нових законів відтепер на рівних умовах будуть існувати виконавча служба (їй залишать право забирати дітей з сім’ї, виселяти людей, вилучати речі у інвалідів) та приватні структури, які будуть забирати майно за борги. Новий закон може розв’язати руки вже існуючим колекторським фірмам, які можуть почати заробляти як приватна виконавча служба на стягнення."

Ветерани АТО, громадські активісти та патрульна поліція не дали колекторській фірмі відібрати квартиру в свого побратима.

Демобілізований боєць АТО, що проживає в Солом’янському районі міста Києва, потрапив у кредитну заборгованість УкрСиббанку. Заставою кредиту стала його квартира, де він проживає з родиною, в складі якої є неповнолітні діти.

Після того, як «атошника» почали переслідувати молодики, які представлялись співробітниками ТОВ «Кей-Колект» та новими власниками квартири, чоловік звернувся до Спілки ветеранів АТО Соломянського р-ну м. Києва.

Про це повідомляється на сторінці організації ветеранів АТО в соціальній мережі Facebook.

«1.07.2016 представники Спілки ветеранів АТО Солом’янського р-ну зустрілись з бійцем, обговорили ситуацію та домовились про зустріч з його адвокатом для погодження подальших дій. Але зробити нічого не встигли.

Вже о 9 годині наступного ранку молодики знову з’явились біля квартири бійця, в якій він знаходився з дітьми. Тоді ж приїхали журналісти телеканалу Zik, який, за інсайдерською інформацією, тісно пов’язаний з ТОВ «Кей-Колект». О 10 там була поліція та представники Спілки ветеранів АТО Солом’янського р-ну на чолі з Ігор Скопненко. Згодом під’їхали демобілізовані бійці 128-а гірсько-піхотна бригада, другий наряд поліції та громадські діячі.

Молодики намагались вибити двері і вдертись в квартиру, здійснювали психологічний пресинг та викликали підкріплення. Поліціянти заявили, що за це затримати їх не можуть, але попередили, що всі учасники процесу будуть затримані у разі здійснення насильницьких дій. Ознайомившись з документами, які надали колекторські молодики, поліціянти зробили висновок, що ніяких підстав для зайняття цієї житлової площі вони не мають. У людей не було при собі ані постанови суду, ані постанови виконавчої служби. Хочемо наголосити, що згідно з чинним законодавством відчуження об’єкту нерухомості шляхом рішення суду в існуючому правовому полі було б неможливо без вирішення питання щодо неповнолітніх дітей та рішення опікунської ради. Але колектори примудрились сфальсифікувати документи без участі ради у цьому питанні. До того ж, з ними не було державного виконавця. Без всього цього їх дії є неправомірними.

Все це тягнулось десь до 13 години. Тоді молодики пішли, погрожуючи повернутись. Але так більше і не з’явились.

З усіх телеканалів, до яких ми звертались, приїхали лише журналісти 1+1 (правда, тоді, коли вже все завершилось)», – повідомляється на сторінці організації.

Наразі подана заява до суду та поліції. Активісти та ветерани обіцяють тримати громадськість в курсі подій.

http://firstsocial.info

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація