ДІЙСНИЙ СТАН РЕЧЕЙ У ДЕРЖАВІ...

ДАНИЛОВ"Загальна сума отриманих дотацій та субвенцій з Державного бюджету м.Борислав (смт.Східниця) протягом 2013-2015 рр. складає - 165 572 026 грн.Детальніше про економічні показники нашого міста на сайті http://enter.co.ua."

Доброго дня! Продовжую знайомити вас з нашим проектом.

платникиВеличезна кількість людей наголошує, що має велике бажання будувати країну. Але, не маючи інформації про дійсний стан речей у державі, переважна більшість політиків робить тільки гучні, емоційні заяви.(про то, ми писали у нашій програмній статті "Борислав - місто Сонця") І це замість того, щоб розібратися по суті.

Ось невеличкий приклад, який ми отримали в результаті нашої роботи (http://enter.co.ua/ ): станом на 01.07.2016 року в Україні зареєстровано 2 946 704 прямих платників податків. З них за перше півріччя сплатили податки 1 508 712. Не сплатили жодної копійки – 1 437 992.

Отак і живемо…

Факти – річ вперта. 

"Це дуже цікава картинка, де можна побачити скільки людей у ​​нас на 01.07.2016 року зареєстровано ,як прямі платники податків. Думаю, що ви здивуєтеся з  цієї цифри - 2 946 704 чоловік. З них за перше півріччя податки сплатили 1 508 712 чол. Чи не заплатили ні копійки  - 1 437 992. Ось і уявіть собі, а за рахунок чого ми живемо, якщо у нас 10% людей працюють і платять податки, звідки брати гроші? Це реальні цифри, які можна побачити на сайті нашого так званого електронного уряду Енциклопедія територій. Мені тут скаржилися, що у нас немає нормальної статистики. Ось тут вся статистика правильна, зібрана на місцях. І ми це маємо завдяки Олексію Данилову і тим, хто поруч з ним намагається зрушити з місця всю цю корупційну махину. 

Він у себе на сторінці часто дає дуже цікаві цифри. До речі, зверніть увагу на цій картинці на Дніпропетровської обл. Особисто я була сильно здивована. Нам же давали цифри, що вони більше всіх податків збирають. Але, як бачимо, вони у нас далеко не перші і навіть не другі, а десь значно далі. А ви всі пам'ятаєте історію з львівської сміттєзвалищем, через яку Садового помножили на нуль? Але ви навряд чи собі уявляєте, що в Україні 800 тис га займають сміттєзвалища. Просто про них вам нічого не розповідають.

А ось така цифра - $ 43 371 400 000 прямих іноземних інвестицій в Україну за роки незалежності.

І така: З 1 січня по 14 1 січня 16 року в Києві втратили робочі місця 274 940 чол офіційно.

І у нас 156 058 депутатів місцевих рад.

І ще цікава цифра, якої немає в жодній іншій країні - у нас 80% випускників шкіл отримують вищу освіту.

57 територіальних од знаходяться під окупантами.

Або ось: Загальна площа земель Волочиського р-ну Хмельницької обл - 110 366 га і тільки 4,07% земель мають кадастровий номер. Можете собі уявити, скільки у нас по країні неврахованої землі? Олексій розповідав, що коли Присяжнюк був у Яника міністр аграрної політики, то облетів на вертольоті всі землі, склав у себе вдома в комп'ютері реєстр, а потім зробив це своїм особистим бізнесом. Добре, що зараз вже запрацювали громади .

Тут можна розкласти весь газ, куди і скільки йде і побачити по ньому повну картину. Хлопці зробили це для нас з вами. Проект  починали 7 ентузіастів з Луганська. Хлопці просто кинули все в Луганську і приїхали до Київа, прекрасно розуміючи, що час розмов закінчився. Потрібно щось робити - міняти країну. Зараз там 21 людина. І там же у них працює українська політична школа кадрового резерву управління. Колись за часів Ющенка Данилов очолював Луганську обл. Дуже шкода, що коли все це почалося там, то у нього не попросили допомоги або хоча б ради. Ось витяги з одного його старого інтерв'ю.

"Антитерористична операція - .. Це останнє, що можна і треба було робити на Луганщині Це останній аргумент, коли випробувані вже всі можливі методи щодо стабілізації ситуації Але українська влада ніякий альтернативний АТО - метод навіть не спробувала використовувати".

Олексій Данилов вважає, що якщо і потрібно було проводити антитерористичну операцію, то відразу після захоплення сепаратистами будівлі Служби безпеки України в Луганській області.

- У моєму розумінні, перша стадія антитерористичної операції має на увазі наступні речі: припинення роботи банківської системи; вивезення усієї готівки з території міста Луганська; блокування підрозділів органів внутрішніх справ, виїзду і в'їзду на територію; відключення засобів масової інформації та відключення зв'язку. Через три дні жителі самі цього Болотова винесли б вперед ногами. Тому що, залишившись без пенсій, зарплат, вони б запитали: хлопці, навіщо нам такий геморой? Але нічого цього не було зроблено. Я хочу запитати: що це за антитерористична операція, якщо у терористів є зв'язок? - Відзначив Данилов. З населенням в Луганській області ніхто навіть не розмовляє.

Олексій Мячеславович вважає, що перше, що потрібно зробити - це дати людям інформацію.

- У мене в Луганську теща - і вона мені, бандерівцю, каже, що вони втомилися годувати Західну Україну. Люди вірять в це. Так покажіть їм баланси Пенсійного фонду, покажіть, скільки податків зібрано, і скільки регіон отримав з центру, зробіть цю інформацію максимально прозорою. І люди зрозуміють, що автономний Донбас - не таке вже гарне місце. Але держава повинна займатися таким інформуванням! Паралельно держава повинна окреслити людям перспективи. Тому що зараз вони чують тільки одну сторону, яка розповідає, що фашисти, бандерівці прийдуть, з'їдять ваших дітей, вас закатають в асфальт, а установки «Град» вже підвезли. Технологія працює. Від нас у відповідь - тиша, - говорить Данилов.

Данилов вважає, що в України є дуже дієвий аргумент, яким українська влада не користуються.

Це вентиль. "Вентиль треба було перекрити в той же день, коли був окупований Крим, і звернутися до Європи, перш за все до Німеччини :. Хочете отримувати газ - домовляйтеся про відвід військ Все, що треба мати для цього, - сила духу і патріотизм Натомість. ми ведемо з Росією за участю Євросоюзу переговори по газу. Ну, які можуть бути переговори, якщо ми знаходимося в стані війни? "

Олексій Данилов,ofeliyadd.

Майже половина українців підтримують ізоляцію ОРДЛО - опитування

26.09.2016 17:32
Пропозицію законодавчо визнати окупацію тимчасово окупованих територій Донбасу і їх ізоляцію підтримують 42,9% респондентів, проти - 31,4%
Майже половина українців підтримують ізоляцію ОРДЛО - опитування

Пропозицію на законодавчому рівні визнати окупацію тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей та ізоляцію цих територій до встановлення контролю з боку України підтримують 42,9% респондентів, проти цього виступають 31,4%. Про це свідчать дані опитування Центру Разумкова. 

Згідно з результатами опитування, 42,1% громадян підтримують припинення будь-яких економічних зв'язків між Україною та територіями ОРДО і ОРЛО (включаючи соціальні виплати, поставки енергоресурсів, закупівлю вугілля і т.д.) до повного встановлення Україною контролю над цими територіями, не підтримують - 36 %. 

44,2% опитаних виступають за те, щоб питання про статус тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей винести на всеукраїнський референдум (проти - 32,8%). 

50% опитаних громадян України не підтримують надання Донбасу особливого статусу. Такими єрезультати соціологічного дослідження Центру Разумкова Ставлення громадян до ситуації в Донбасі. 

38,5% не підтримують амністію бойовиків, 34% - підтримують. 

Не підтримують таку ідею більшість (55%) жителів Центрального та відносна більшість жителів (48,3%) Західного регіону, підтримують більшість опитаних на Сході (51,5%) і в Донбасі (51,9%). У Південному регіоні кількість респондентів, які підтримують (36,6%) і не підтримують (35,2%) цю ідею, статистично значуще не відрізняються. 

39,1% опитаних негативно оцінюють поточні результати мінських домовленостей по ситуації в Донбасі. Такими є результати соціологічного дослідження Центру Разумкова Ставлення громадян до ситуації в Донбасі. 

11,9% позитивно оцінює ці результати переговорів, а 21,1% - нейтрально, 16,5% не змогли відповісти. "Негативно оцінюють поточні результати мінських домовленостей більше половини жителів заходу, відносна більшість опитаних в центрі, півдні і сході", - наголошується в повідомленні. 

Тільки в Донбасі кількість тих, хто оцінює ці результати позитивно, і тих, хто оцінює їх негативно, статистично значуще не відрізняються. 

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 9 по 14 вересня 2016 року серед 2018 респондентів у всіх регіонах України за винятком окупованих територій. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95. 

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebookв одній стрічці - все, щоварто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

 

ЛIГАБiзнесIнформ
Информационное агентство
www.liga.net
Печать
 
 
 
 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація