РУССКІЙ БІЗНЕС У ЛЬВОВІ...

львівПравда це, чи ні, але фактом є те, що 13 вересня 2016 року кіпрська компанія АBH Ukraine Limited, котра належить Михайлу Фрідману, влила в статутний фонд "Альфа-банку" 4,99 млрд.грн в ході додаткової емісії акцій. Наступного дня ці кошти були видані в якості кредитів російській компанії VS Energy. 

VS Energy, яка належить, зокрема, близькій до Путіна людині - Олександру Бабакову та його партнерам, російським підприємцям - Михайлу Воєводіну та Євгенію Гінеру, контролює майже третину (!) ринку України по передачі електроенергії локальними мережами!

Власне цій компанії належать 8 обленерго в Київській, Рівненській, Житомирській, Кіровоградській, Одеській, Херсонській і Чернівецькій областях і в окупованому Севастополі.

Нещодавно "Альфа-банк" виступив ініціатором банкрутства "Львівської вугільної компанії", серед власників якої називають Наталію Королевську та Юрія Іванющенка. Ймовірно, як і у випадку з VS Energy, це все планові поглинання, з метою зміни одіозних власників на більш респектабельних. А куди вже хто є респектабільнішим аніж Міхаіл Фрідман - друг (шеф?) львівського мера і спонсор джазового фестивалю в самому "бандерівському" Львові?

До речі, окрім приміщення "Альфа-банку " на площі Ринок, Фрідман став власником одіозного будинку на пл. Міцкевича, 10, прикупивши нещодавно колишній український "Укрсоцбанк". Так близький до Путіна бізнес поселився в самому центрі Львова.

Skubaykurku Yurko
12 год

Аеропорт - повітряні ворота.

Навколо львівського аеропорту епізодично виникають якісь скандали, котрі періодично долинають і до столиці. Це не дивно - львів'ян ...

Показати більше...
Подобається
 
Коментувати

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація