БУЛА Б В УКРАЇНІ ОДНА МОВА - МИ Б НЕ ВОЮВАЛИ!

тукаЗаради прикриття чи не головної мети "нової" влади - подальшої русифікації України й остаточного перетворення її на Росію-2 цей президентський призначенець спекулює на російськомовності борців за волю України, для яких мова окупанта в якості рідної - це не вина їхня, а біда, бо 350 років більша частина України була у складі РАША-імперії. А ще, George Tuka, знай, що 90% сіл на Луганщині, якою ти керуєш - це українськомовні села, і лише 10% - російськомовні.
А ЩЕ - МИ ТОМУ Й ВОЮЄМО З РОСІЄЮ, ЩО В НАС ДВІ МОВИ. БУЛА Б ОДНА, ЯК У ПОЛЬЩІ - МИ Б НЕ ВОЮВАЛИ!!!

Iryna Mahrytska

Катерина Мельник
Це буде дуже злий, дуже нечемний і довгий допис. У мене закінчилися толерантність і розуміння.
Мене до таких слів довести складно, але можливо. Оці всі туки й "іже с німі". Скільки б вони не зробили для армії / держави / людей... (список можна продовжити).
ВИ НЕ МАЄТЕ НІЯКОГО ПРАВА НІВЕЛЮВАТИ МОВУ ЯК ЦІННІСТЬ!
І принижувати тих, хто захищає свій мовний простір.
Ця держава збулася силами тих, хто життя поклав за українську МОВУ, КУЛЬТУРУ, ПІСНЮ, ТРАДИЦІЮ! Не ваші прадіди сиділи по тюрмах і гнили у Сибіру за українськість. А якщо ваші, то ганьба вам, "славних прадідів великих правнукам поганим". Нині ви вилізли нам на голову і розмахуєте своїм "російськомовним патріотизмом" і "какаяразніца". Ви безперервно і послідовно дискримінуєте україномовних і розповідаєте, що так і треба. І щиро переконані, що вам це зійде з рук.
Українці вижили за всі роки імперій і окупацій лише тому, що їх ЄДНАЛА МОВА. Це був ЄДИНИЙ об'єднувальний чинник за тих обставин! І ви смієте казати "какаяразніца". Ви, суки, розмиваєте національну ідентичність і руйнуєте націю. Саме ви, а не ті, хто вимагає писати у ФБ українською. Припніть язика! Знайдіть рештки своєї совісті і мозку!
Ви приїжджаєте у Францію і вимагаєте від француза знання німецької? Правда ж це ідіотизм? То якого чорта лисого ви паразитуєте на моєму знанні ще однієї іноземної мови?
Вас, сволоту, не били і не принижували за те, що ти "нацик" (нацик = говориш українською). Вам не тицяли пальцями і не витріщалися на вас, бо ви - диво дивнеє - спілкуєтеся українською в Україні. Вам не казали "село" в очі і поза очі. Вам не чудувалися - "та не може бути, що ти з Києва, там так не говорять". Вас не називали "мавпами", бо ви хочете, щоб поважали вашу мову.
Ви заганяєте україномовних у глухий кут і напираєте своїм "досить про мову". Ви створюєте підґрунтя для трагедії.
Ви можете зайти у будь-який кіоск і купити газету чи журнал вашою мовою. Ви можете увімкнути будь-який канал і подивитися новини / кіно / передачу вашою мовою. А я не можу, бо ваше "какаяразніца" дуже вигідне московській імперії, щоб асимілювати українців цілком і назавжди.

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація