ТЕЗИ З'ЇЗДУ ФУТУРОЛОГІВ В АМСТЕРДАМІ.ЦІЛКОМ РЕАЛІСТИЧНО.

ФОТОЕлектрична тяга на акумуляторах з запасом польоту 300 км, швидкість 300 км \ год, вертикальний зліт, автопілот,  кабіна на 5 чол., собівартість польоту за км нижче ніж на поїзді, якщо піде в серію - то вартість цього електрольоту буде не дорожча ніж якогось бентлі , а коли піде масове виробництво - не дорожче ніж звичайне авто бізнес-класу. 

І цим займаються якісь маленькі фірмочки з оборотом кілька десятків мільйонів. 

А що ж тоді відбувається в конторах з багатомільярдними оборотами типу Боїнга або Локхіда? 

Детальніше...

РЕАЛЬНІСТЬ,СВІДОМІСТЬ,ІСТИНА - ЦЕ ВСЕ...

РЕАЛЬНІСТЬЄ реальність, є свідомість, є істина - це все дійсні речі, а є містика, фентезі, релігія, віра і віда - це речі які допомагають людині збагнути істину, опанувати свідомість та відбутися в реальності. Не розуміючи цих простих речей сьогоднішня людина вимушена блукати поміж бійками, протистояннями, війнами (і релігійними війнами в томуж числі), суперечками, приниженнями, злочинами, банальними вбивствами, і т.д. 

Детальніше...

ЕВОЛЮЦІЯ ПЛАНЕТИ.НАРОДЖЕННЯ НОВОЇ РЕАЛЬНОСТІ...БРАМА...

брамаВ цьому році на осіннє рівнодення Брама відкрита з 19 по 28 вересня. Головна робота буде 26 вересня, але кожний день має свої особливості і разом складають цілісну картину події. На сьогоднішній день у передбаченні було видіння: - Навколо невеликої галявини нерівне коло щільно поставлених, широко товстим шаром людей-каменів. Ніби застиглий натовп людей навколо святилища. З середини, по внутрішньому колу, нерівно обертається червона тінь. Тихо і пусто. Внутрішній простір не має нічого, лиш темна пляма посередині...

Детальніше...

ВІЗІОНІСТИКА МАЙБУТНЬОГО.СТВОРЕННЯ ФАНТАСТИЧНИХ СВІТІВ.

фантастФантастика і фентезі є основними постачальниками візіоністіки майбутнього. Найбільш сильними в цьому плані є масштабні спроби візіоністіки - створення фантастичних світів, тобто футурологічне світобудівництво. У XX столітті це стало дуже різноманітним трендом, від якого стали залежати перспективи народів, їх цивілізаційна енергетика розвитку та його емоційне світовідчуття.

Детальніше...

СЦЕНАРІЇ ГЕОПОЛІТИЧНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ

Сценарії геополітичного розвитку України  — гіпотетичний футурологічний прогноз майбутнього розвитку української держави в політичному, соціально-економічному і духовно-моральному аспектах. В основу прогнозу покладені сучасні соціологічні дослідження, в тому числі громадські опитування, думки експертів різних галузей знань, аналіз усіх необхідних складових держави. Оскільки майбутнє — поняття відносне і невизначене кордонами, в ролі необхідного часового відрізка взятий період до 2060 р. (іншими словами, часовий проміжок складає приблизно півстоліття, починаючи від 2010 р.).

Детальніше...

Додаткова інформація