ДЕНЬ ТЕАТРУ.ДО ЗУСТРІЧІ У БОРИСЛАВСЬКОМУ ПАЛАЦІ КУЛЬТУРИ!

ТЕАТР4427.03. - міжнародний День театру. Запрошуємо Вас сердечно в неділю 27 березня о 16 год. в Бориславському Палаці культури на виставу нашого театру. Вхід безкоштовний.

Міжнародний день театру відзначається щорічно 27 березня починаючи з 1962 року. Він був заснований у Відні на IX конгресі Міжнародного інституту театру (МІТ) при ЮНЕСКО. Діяльність МІТ, згідно з його статутом, має бути направлена на «зміцнення миру і дружби між народами, на розширення творчої співпраці всіх діячів світу».

Igor Melnyk

Детальніше...

ДЕНЬ ТЕАТРУ У БОРИСЛАВІ.15.12 - 18.12 ПРОЙДЕ "БОРИСЛАВСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ВИСТАВ".

В Бориславі вперше пройде Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Бориславський фестиваль вистав».

Організаторами цього фестивалю є головний режисер аматорського театру «Наш» м. Києва, наш краянин Назар Панів та Бориславська міська громадська організація «Цвіт нації» при підтримці відділу гуманітарної політики Бориславської міської ради. Основною метою театрального фестивалю є популяризація театру, підтримка та розвиток театрального мистецтва на місцевому рівні.

Детальніше...

ЖАН-БАТИСТ МОЛЬЄР:"ЛІКАР МИМОВОЛІ".

театр11Головним носієм театральної дії є актор, у творчості якого втілена суть театру: здатність захоплювати глядачів художнім видовищем безпосередньо, що протікає в них на очах життя, творчим процесом її втілення. Акторський образ створюється на основі п'єси і її тлумачення режисером — постановником спектаклю. Проте актор залишається самостійним художником, здатним лише йому одному доступними засобами відтворити на сцені живий людський образ, передати складність і багатство людської психології.

До зустрічі: 20 червня, субота о 17 год.
Палац культури
Чекаємо всіх.

Igor Melnyk

Детальніше...

БОРИСЛАВСЬКИЙ ТЕАТР ЗНОВУ НА ВИСОТІ!

ТЕАТРБориславський театр знову на висоті: перша премія з виставою "Сватання на Гончарівці" на міжнародному фестивалі "Empire of art". Режисер Ігор Мельник.

 

 

 

 

Детальніше...

БОРИСЛАВСЬКИЙ НАРОДНИЙ ТЕАТР ім. П.ТЕЛЮКА.

татр1Будь-яке життя,
зосереджене на     грошах – смерть.
Відродження – у безкорисливості.
Альберт Камю.

Забруднене повітря, забруднена вода, брудні вулиці, брудні вчинки, породжені брудними думками, – з усіх боків ми оточили себе понурою сіровизною і замість того, щоб шукати вихід із цього, шукаємо того, хто вкрав у нас сонце, і навіть не замислюємось, що воно просто відвернулось від нас, невдячних… Якщо би кожен щовечора ставив собі кілька запитань: «А що доброго я зробив за сьогоднішній день? Скільком людям протягнув руку допомоги? А до скількох був байдужим? Скільки подарував усмішок (не за щось, а просто так)?»

Детальніше...

Додаткова інформація