УКРАЇНА.ЗНАМЕННЯ ЧАСІВ.

EKONOMIST11У мережі фейсбук, на своїй сторінці п.Людмила Кирилюк вирішила отримати зріз громадської думки на тему:" А за якими характеристиками ви оберете майбутнього президента?".

Думки користувачів фб різняться між собою - від "що робив під час війни" до "перший показник - не був у попередніх каденціях любих гілок влади"...От і ВБ,спробує, теж долучитись до обговорення цієї актуальної теми.На нашу думку кандидат на посаду наступного президента України має відповідати тим завданням і викликам,які очікує українська громада :

Детальніше...

"БУМЕРАНГ".

ПАМЯТНИКЖорстка правда завжди корисніша, ніж солодка неправда. Знання дає шанс, а омана веде за собою розчарування й втрати.

Добре, що поляки врешті-решт таки визначилися. І не морочать голову, як дурисвіти з іншого боку, "братніми" відносинами. Треба віддати західним сусідам належне - вони не приховують, що "йдуть на ви". Отже, таки мають честь і вірять у свою правду. Це - уже півсправи. Нам не будуть тепер морочити голову "Міжмор"ям", "адвокатом" у ЄС чи НАТО, інтеграцією тощо.

Детальніше...

Rzeczpospolitej: ПОЛЬЩА ВІДВЕРТАЄТЬСЯ ВІД ЄС І БЕРЕ КУРС НА РОСІЮ. ПУТІН ОБІЦЯЄ БІЛЬШЕ…

Польща поводить себе,  як легендарна  національна героїня  ліжка Марія  Валевська. Тільки цього разу схоже «танцювати» її буде  Путін…

Бо Європейський парламент схвалив резолюцію, яка передбачає введення санкцій Євросоюзу проти Польщі. Документ закликає уряд Польщі поважати верховенство права і основоположні права, закріплені в договорах, та різко критикує погіршення дотримання норм ЄС. Зокрема, мова йде про застосування ст. 7 договору про Європейський союз, згідно з якою Польщу можуть позбавити права голосу в Раді ЄС. 

Детальніше...

ЧОГО ДУДА ХОЧЕ ВІД ПОРОШЕНКА...ШАНТАЖ "АДВОКАТІВ"..

Останні дії та заяви польської верхівки, схоже, свідчать про те, що поляків не влаштовує «статус-кво» у питанні, кому яка територія належить

«Міністр запитав у мене, чи Західна Україна була окупована у 1918 році. Я відповів, що так, що це була окупація. Відтак він різко розвернувся з порога і не зайшов у музей. Це було, на мою думку, зроблено зумисно, це зумисний політичний крок».

Детальніше...

ПАРТІЯ "PIS" ПРАГНЕ 4-ГО РОЗПОДІЛУ ПОЛЬЩІ?

Юрій Михальчишин:"Польща накладе вето на потенційний вступ України до Європейського союзу, якщо не будуть вирішені історичні питання та питання прав меншин.

Про це заявляє міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський.

Хам, шантажист і провокатор, який руйнує спільну європейську безпекову архітектуру.

Коли російські танки будуть штурмувати плацдарми на Віслі, згадайте цього мудака."......

Детальніше...

Додаткова інформація