Rzeczpospolitej: ПОЛЬЩА ВІДВЕРТАЄТЬСЯ ВІД ЄС І БЕРЕ КУРС НА РОСІЮ. ПУТІН ОБІЦЯЄ БІЛЬШЕ…

Польща поводить себе,  як легендарна  національна героїня  ліжка Марія  Валевська. Тільки цього разу схоже «танцювати» її буде  Путін…

Бо Європейський парламент схвалив резолюцію, яка передбачає введення санкцій Євросоюзу проти Польщі. Документ закликає уряд Польщі поважати верховенство права і основоположні права, закріплені в договорах, та різко критикує погіршення дотримання норм ЄС. Зокрема, мова йде про застосування ст. 7 договору про Європейський союз, згідно з якою Польщу можуть позбавити права голосу в Раді ЄС. 

Детальніше...

ЧОГО ДУДА ХОЧЕ ВІД ПОРОШЕНКА...ШАНТАЖ "АДВОКАТІВ"..

Останні дії та заяви польської верхівки, схоже, свідчать про те, що поляків не влаштовує «статус-кво» у питанні, кому яка територія належить

«Міністр запитав у мене, чи Західна Україна була окупована у 1918 році. Я відповів, що так, що це була окупація. Відтак він різко розвернувся з порога і не зайшов у музей. Це було, на мою думку, зроблено зумисно, це зумисний політичний крок».

Детальніше...

ПАРТІЯ "PIS" ПРАГНЕ 4-ГО РОЗПОДІЛУ ПОЛЬЩІ?

Юрій Михальчишин:"Польща накладе вето на потенційний вступ України до Європейського союзу, якщо не будуть вирішені історичні питання та питання прав меншин.

Про це заявляє міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський.

Хам, шантажист і провокатор, який руйнує спільну європейську безпекову архітектуру.

Коли російські танки будуть штурмувати плацдарми на Віслі, згадайте цього мудака."......

Детальніше...

ПРЕЗИДЕНТ ФРАНЦІЇ ЕМАНУЕЛЬ МАКРОН:"КОРОЛЕВА АННА ЯРОСЛАВНА НАЛЕЖИТЬ СПІЛЬНІЙ ІСТОРІЇ ФРАНЦІЇ І УКРАЇНИ..."

МАКРОН ПОРОШЕНКОФраза дня! Королева Анна Ярославна належить спільній історії Франції і України - президент Франції Емануель Макрон.

"Між нашими двома країнами є дуже давні відносини, дуже глибока історія, і Ви, пане Порошенко цьому присвятили деякий час сьогодні, щоб віддати належне Анні Київській. Ви нагадали, наскільки важлива ця історія XI століття, дуже давня, наскільки глибоко вкорінені наші давні стосунки ", - сказав президент Франції.

Детальніше...

ВОЛОДИМИР ГОРБУЛІН:"ЦІННОСТІ СУСПІЛЬСТВА" І "ГІБРИДНИЙ МИР" - КРИЗА МОДЕЛІ ЗАХИСТУ.."

СОЛДАТ"Ціннісні дилеми зовнішньої і внутрішньої ефективності."

Джентльмени не читають чужих листів.Г.Стімсон, держсекретар США, 1929 р.

Підрив Росією поточного світоустрою й розпачливі спроби демократичного світу втримати уламки колишньої реальності формують нинішній простір "гібридного миру". 

Левова частка матеріальних ресурсів та інтелектуальних зусиль зосереджена саме на тому, щоб не дати агресорові вповні реалізувати задумані ним стратегії, а відтак, опосередковано, — щоб забезпечити суверенітет держави та її права на самостійні рішення.(dt)

Детальніше...

Додаткова інформація