ПАРТІЯ "PIS" ПРАГНЕ 4-ГО РОЗПОДІЛУ ПОЛЬЩІ?

Юрій Михальчишин:"Польща накладе вето на потенційний вступ України до Європейського союзу, якщо не будуть вирішені історичні питання та питання прав меншин.

Про це заявляє міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський.

Хам, шантажист і провокатор, який руйнує спільну європейську безпекову архітектуру.

Коли російські танки будуть штурмувати плацдарми на Віслі, згадайте цього мудака."......

Детальніше...

ПРЕЗИДЕНТ ФРАНЦІЇ ЕМАНУЕЛЬ МАКРОН:"КОРОЛЕВА АННА ЯРОСЛАВНА НАЛЕЖИТЬ СПІЛЬНІЙ ІСТОРІЇ ФРАНЦІЇ І УКРАЇНИ..."

МАКРОН ПОРОШЕНКОФраза дня! Королева Анна Ярославна належить спільній історії Франції і України - президент Франції Емануель Макрон.

"Між нашими двома країнами є дуже давні відносини, дуже глибока історія, і Ви, пане Порошенко цьому присвятили деякий час сьогодні, щоб віддати належне Анні Київській. Ви нагадали, наскільки важлива ця історія XI століття, дуже давня, наскільки глибоко вкорінені наші давні стосунки ", - сказав президент Франції.

Детальніше...

ВОЛОДИМИР ГОРБУЛІН:"ЦІННОСТІ СУСПІЛЬСТВА" І "ГІБРИДНИЙ МИР" - КРИЗА МОДЕЛІ ЗАХИСТУ.."

СОЛДАТ"Ціннісні дилеми зовнішньої і внутрішньої ефективності."

Джентльмени не читають чужих листів.Г.Стімсон, держсекретар США, 1929 р.

Підрив Росією поточного світоустрою й розпачливі спроби демократичного світу втримати уламки колишньої реальності формують нинішній простір "гібридного миру". 

Левова частка матеріальних ресурсів та інтелектуальних зусиль зосереджена саме на тому, щоб не дати агресорові вповні реалізувати задумані ним стратегії, а відтак, опосередковано, — щоб забезпечити суверенітет держави та її права на самостійні рішення.(dt)

Детальніше...

ЧОМУ БЕЗВІЗ ВІДКРИВАЛИ НА КОРДОНІ ЗІ СЛОВАЧЧИНОЮ?

безвізПриїжджає Порошенко до Варшави. Зустрівся з таким собі паном К. Пан К. не має жодного мандату окрім звичайного депутатського. Але є більш впливовим, ніж пан Д. і пані Ш. А з такими треба говорити. Нехай це досить дивна ситуація для традиційного розуміння демократії (не Іран - Європа ж!) Розмова конфеденційна. Поговорили. Поїхав. Пан К. розголошує незабаром зміст конфеденційної розмови у повчальному тоні: "З культом Бандери ми до Європи українців не пустимо!"

Детальніше...

НОВА НІМЕЦЬКА ЄВРОПА...УЧІТЬ,deutsche Sprache!

меркель"Кремль, навіть уявити собі не міг, що через свої ігри з Трампом, перетворить Меркель у світового лідера №1 "

Те що сталося на саміті НАТО в Сицилії і демарш Меркель за пивом в Мюнхені є, по суті, однією з найбільш знакових подій у післявоєнній Європі: Меркель оголосила, що Німеччина визволилась з-під опіки США, що у ЄС немає союзників у світі в протистоянні із зовнішніми загрозами (РФ) — ані Британія, ані Штати такими союзниками вже не є. А тому — німці повинні перестати боятись всього пов'язаного із армією (зброєю) і брати долю Європи у свої руки. 

Детальніше...

Додаткова інформація