ЧАС ІКС.РОСІЯ ГОТУЄТЬСЯ ДО ШИРОКОМАСШТАБНОЇ ВІЙНИ УКРАЇНОЮ.

МОСКАЛІ"Нам готують таке майбутнє України,як  польський сценарій 1939 року."

Росія готується до війни з Україною, підтягує військову техніку до кордонів з Україною, відновлює старі та будує нові військові бази!

У Бєлгородській області Росія будує одну нову (всього за 25 км від українського кордону) і відновлює стару радянську військову базу. 

У травні 2016 р. стало відомо, що в Ростовській області розгорнуть нову мотострілецьку дивізію чисельністю близько 10 тисяч осіб. 

Загалом же Росія створює три нові дивізії - дві в Західному військовому окрузі, одну в Південному. Кожна дивізія - приблизно 10 тисяч осіб. Крім того, посилюється військове угруповання в Криму. У 2015 р. Росія поповнила Чорноморський флот більш як 200 одиницями нової військової техніки, серед них - 40 бойових кораблів і суден забезпечення. ЧФ передано понад 30 літальних апаратів, зокрема сучасні багатоцільові винищувачі Су-30СМ, а частини берегових військ поповнилися 140 одиницями новітньої автобронетанкової техніки. 

На випадок радикалізації конфлікту ми повинні бути готові до різких, непопулярних, але конче потрібних кроків: до запровадження воєнного стану на всій території України й оголошення стану війни. Вже зараз потребує законодавчого визначення статус неконтрольованих територій як окупованих - не можна продовжувати вдавати, що все чудово й нічого не відбувається. Потрібно уточнити законодавче поле щодо можливості позбавлення бойовиків і сепаратистів громадянства України. Це абсолютно відповідає загальносвітовим тенденціям, і не варто цим нехтувати. 

Росія буде нашим довгостроковим дестабілізуючим супутником, що постійно підводить нас до межі масштабної війни, за якою цілком може вибухнути й "велика війна". Наше виживання залежить від того, чи будемо ми до неї готові. А це - завдання стратегічне. Якщо ми не зрозуміємо, що повинні займати активнішу позицію - не тільки захищатися, а й контратакувати (нав'язуючи свій порядок денний на всіх фронтах протистояння), якщо ми й далі ігноруватимемо стратегічне планування, якщо не усвідомимо потенціалу розвитку інноваційних військових технологій (усвідомимо не на словах - тут у нас усе нормально, а в реальних рішеннях і діях), то в разі загострення військово-політичної ситуації ми можемо виявитися не просто беззахисними перед ворогом - наша недалекоглядність призведе до найтяжчих наслідків для країни. Володимир Горбулін.

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація