ВІД ЛАМАНШУ І ДО КАРПАТ АБО КЛАПТИКОВА "СВЯЩЕННА РИМСЬКА ІМПЕРІЯ".

буфер"Польща призупиняє малий прикордонний рух з Україною".

У РФ створюються нові бригади і навіть номерні танкові армії, в війська надходить з Європи новісіньке, вироблене на верстатах і у промислових центрахозброєння і проводяться постійні навчання. Хоча російська армія по боєздатності і особливо по мобільності (військову логістику опустимо, вона сумна) поступається в цілому НАТО, гуркіт зброєю потрібний ефект справляє. Також не сидять склавши руки і «партнери» Кремля, які плавно нарощують сили на західному напрямку.

У Польщі спішно формуються 16 бригад територіальної оборони чисельністю до 35 тисяч солдатів. США і їх союзники почали розміщення командних пунктів в країнах Східної Європи - Прибалтики, Польщі, Румунії і так далі. Не надто афішуючи, але в ці регіони постійно прибуває військова техніка і солдати. Військові інженери НАТО займаються доведенням до розуму транспортної інфраструктури в східній Польщі, Румунії та країнах Балтії, а розмах військових навчань без поспіху, але неухильно наростає. В принципі, не треба бути яйцеголовим військовим аналітиком, щоб розуміти, що відбувається. Йде звичайний процес розгортання великих армійських угруповань.

[...] Це різко прискорило і мобілізувало внутрішню інтеграцію в ЄС, чітко окреслило східний фронтир, дозволило б остаточно знищити залишки непотрібних в Загальній Європейській Державі національних суверенітетів і заклало великий камінь в красиву стінку загальноєвропейської "національної" міфології. Так, завдання вкрай складне, важко здійсненне і не зовсім привабливі в реалізації (але кому в Європі шкода поляків або румун?). І не факт, що взагалі все саме так буде. Але у європейців іншого шляху немає. Європа від Або Ла-Маншу і до Карпат з випаленим передпіллям колишніх УРСР, БРСР та залишків РФ (єврорегіони), або знову клаптикова "священна римська імперія» з потенціалом до розповзання.

Джерело.

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація