ВСЕ ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО СВІТОВУ І ВЛАСНУ ПОЛІТИКУ ЩОДО КАЦАПІВ...

ПОРОБА"Світова еліта єдина і побудована за пірамідальною схемою. У неї є загальна мета, спільні цінності, спільне божество, в кінці-кінців.

Але для більш ефективної діяльності еліта допускає деяку конкуренцію всередині себе, коли з дозволу Сеньйора, васалам дозволяється повоювати між собою. Так з однієї сторони відбираються найсильніші інструменти для правління тієї елітою світом, а з іншого боку - вводяться в оману маси, яким пропонують зайняти чиюсь сторону і "розводять як кошенят", посилають на забій і грабують."

ПОЛІТИКАНа саміті НАТО у Варшаві для Росії піднімуть планку, тому, що вона провокує військові зіткнення.

Про це в блозі для "Обозревателя" написав історик Сергій Климовський.

"Вчора Джон Керрі заявив, що вже п'ять країн працюють над наданням Україні летальної зброї. Тим більше перед цим самітом він заїхав до Києва, щоб особисто ввести Порошенка в курс тактики. Тактика полягає в тому, що не все, що озвучується і робиться, є тим, що насправді відбувається", - пише він.

Варшавський саміт: у НАТО підготували 40 нових напрямків допомоги для України

"Як у будь-якій дипломатії, так і тут, трохи блефують, роблять помилкові ходи. Ось ці правила гри вчора мав викласти Керрі Порошенку. А зустріч Порошенка з Обамою - це підбиття підсумків і складання планів на майбутнє. Росії будуть піднімати планку на саміті тому, що вона провокує військові зіткнення. Їй потрібен великий наступ або наш, як привід, або ж вона сама шукає привід для себе, щоб зробити такий наступ. Зверніть увагу, що Путін знову зник і незрозуміло що там у них відбувається", - пояснив він.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше екс-посол Сполучених Штатів в Україні Стівен Пайфер заявив, що Хілларі Клінтон може надати Україні летальну зброю. Крім того, Канада й Україна готуються підписати Угоду про співпрацю в галузі оборони. Вона дозволить здійснювати передачу канадської зброї Київу.

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація