ПОЛЬЩА,РЕЙХ І БРИТАНІЯ..

юзеф"Це щоб вам довго не шукати аргументи під час дискусії з деякими поляками, які не в міру активно про колаборацію Бандери з нацистами розводяться.

Адольф Гітлер на похороні Юзефа Пілсудського, 1935 рік."

В історії Другої Світової війни є ще одна з багатьох білих плям, про яку наполегливо замовчують. Це про взаємини в трикутнику Польща-Рейх-Британія.

Справа в тому, що Гітлер в своєму створенні правого ЄС в першу чергу покладався на переговори.

 Так Європа 30-х здебільшого була фашистська - в європейських країнах або взяли владу фашистські режими - як, наприклад, в Іспанії, Італії, Угорщини, і т.д. або були сильні фашистські партії - як у Франції, Норвегії, Швеції. І використовуючи близьку ідеологію, Рейх намагався не воювати, але домовлятися.

Окремо варто згадати про Польщу. Там в 30-х роках встановився фашистський режим, багато в чому близьке до німецького. Більш того - якщо Муссоліні або Франко єврейське питання не турбувало, то в міжвоєнній Польщі режим носив помірно антисемітський характер, що ще більше зближувало Польщу з Рейхом.

Зрозуміло, що Гітлер хотів здобути Польщу в союзники і робив для цього чимало. У самій Польщі теж була потужна пронімецька партія. Всі 30-і роки йшли переговори і закулісна бортьба за вступ Польщі в союз з Рейхом, за аналогією з союзом з Угорщиною, а може бути і крутіше.

Однак до кінця 30-х в Польщі взяли гору пробританські сили і Польща стала союзником Британії. Британія грала на імперських амбіціях Польщі і обіцяла сприяння у відновленні Речі Посполитої від "можа до можа".

План був такий - Польща вступає у війну з Німеччиною, а Англія і Франція в цей момент відкривають другий фронт і таким чином перемагають Гітлера.

Навесні 1939 року Польща йде на серйозну провокацію - вона окупує частину території союзної  Гітлеру Словаччини.

Однак все пішло не так - Гітлер сам домовився зі Сталіним і вже Польщі довелося воювати на два фронти. А коли на Польщу напали - Британія і Франція нічим їй не допомогли.

А далі ви знаєте - Польщу поділили, а потім передали в зону впливу СРСР. А двох головних британських васалів в Польщі Сікорського і Шмиглого(які і втягнули Польщу в союз з Британією і у війну) чекала плачевна доля. Шмигло раптово помер при нез'ясованих обставинах, а Сікорського вбили в організованій британською розвідкою авіакатастрофі.

Вивчайте історію - зараз події дуже схожі. Тільки ЗАМІСТЬ Гітлера - Путлер. А Польща, за підтримки Атлантистів (в першу чергу в США) хоче взяти реванш за 1939 г. Як я вже писав - їх план повторити 1939 тільки воювати вже не на території Польщі, а на території Східної України, Білорусії, і європейської Росії.

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація