Я НЕ je suis France.

 ТЕРАКТJe n`'e suis pas France.

Саме так. Саме це я хотів написати. Кажете люди загинули? Кажете ,що я грубий ,нечутливий? А скажіть мені - скільки французів переживає кожний день з того, що гинуть наші хлопці на фронті? Ні, вони тільки нам кажуть, що треба амністувати всіх вбивць, сепаратистів, привести їх через вибори до влади і надати особливий статус Донбасу. Я мовчу кожний день, не кричу je suis ..., але мене кожного дня торкає те, що хтось з українців гине в боротьбі з Росією. Видиво теракту...

ТЕРАКТУ нас війна, а ми забуваємо про це і починаємо бити себе в груди, коли десь теракт, перетворюючи все це на жалюгідну показуху своєї порядності і співчутливості, в той самий час забуваємо про своїх ближніх. Що до Франції, то вона так піклується про Росію, що увесь парламент приймає постанову про зняття санкцій з Московії. І Ви думаєте це тільки думка парламенту? Ні, так думає Франція.

Отже я не je suis France. Я просто хочу їм запропонувати мудрі кроки : амністувати всіх терористів, провести додаткові вибори і ввести їх у парламент, Також надати особливий статус районам Парижу чи іншим місцям з компактним проживанням арабомовних. А краще за все зустрітися їм у Мінську, президент Білорусії з задоволенням їм допоможе круглим столом з терористами. Тож вперед Франція, відчуй на собі те, що ти пропонуєш Україні.

І коли будете казати мені про мою бездушність, згадуйте тих, хто гине за Україну кожний день, від рук терористів.

Слава Україні, Слава Нації! Боже бережи Україну!

Степан Стецько
У результаті теракту в Ніцці загинули 80 людей

Теракт в Ніцці (Франція) забрав життя 80 людей, ще 100 отримали поранення, з яких 18 перебувають у важкому стані. Зазначимо, що кількість загиблих постійно збільшується. Спочатку повідомлялося про 30 загиблих, однак незабаром ця цифра збільшилася до 60. Крім того, серед загиблих є діти.

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація