ДАЙТЕ МЕНІ УПРАВЛЯТИ ГРОШИМА КРАЇНИ,І МЕНІ НЕМАЄ ДІЛА,ХТО СТВОРЮЄ ЇЇ ЗАКОНИ ...

змоваПочнемо з Бенджаміна Діслаелі (Benjamin Dislaeli), який в 1844 році відверто пояснив: «Світ управляється зовсім іншими людьми, про яких уявлення не мають ті, хто не заглядає за лаштунки».

Основні історичні події можливо звести відповідно до двох взаємовиключних напрямків думки: а) «Погляд на Історію як на Випадковість»: історичні події відбуваються випадковим чином, без явних причин. Правителі безсилі що-небудь змінити. б) «Погляд на Історію як на Змову»: історичні події відбуваються за планом, сенс якого зазвичай не відомий народу.

В ім'я чого відбуваються революції?

У чому причини економічних криз, які регулярно відбуваються, і хто на цьому збагачується?

Хто підготував і розв'язав Першу світову війну?

Навіщо творці Версальського мирного договору перекроїли політичну і етнічну карту Європи?

Чому Польща і Німеччина не змогли вирішити проблеми Данцига і «Польського коридору» мирним шляхом?

Хто реальний винуватець Другої світової війни?

Які сили втягнули США і Японію у війну?

Хто спровокував агресію Німеччини проти СРСР?

Навіщо Америка створювала атомну бомбу?

Яка справжня підоснова варварських стратегічних бомбардувань Німеччини та Японії?

Чи була військова необхідність в атомних бомбардуваннях Хіросіми і Нагасакі?

Нюрнберзький процес: суворий, але справедливий суд народів або розправа переможців, замаскована судовою процедурою?

Яку роль відіграють засоби масової інформації в сучасному світі?

Як і чому нічим не забезпечений долар став засобом міждержавних розрахунків?..

Традиційні пояснення історичних подій схиляються до того, що «війни починаються, коли одна нація вторгається на територію іншої»; «Кризи і депресії мають місце, коли на ринку настає несподіваний спад»; «Інфляції трапляються, коли ціни ростуть через недостачу товарів»; «Революції починаються, коли народ, за всіх обставин мимоволі, піднімається, щоб повалити існуючий уряд»; ну а хрестоматійним лиходієм, що розв'язав Другу світову війну і винний за всі інші біди ХХ століття, в позасудовому порядку раз і назавжди призначений Адольф Гітлер.

Правда, з деяких пір, до сонму лиходіїв почали зараховувати і Йосипа Сталіна, ставлячи між іменами і діяннями великих Диктаторів знак рівності.

Хоча про злочини Леніна вже оприлюднено достатню кількість інформації, щоб зробити правильні історичні та політичні висновки, проте, його мумія продовжує благополучно перебувати в своєму саркофазі на центральній площі Росії.

А ось говорити про злочини Троцького вважається «поганим тоном», бо, якщо Гітлер і Сталін – «злочинці» (хоча такими їх до теперішнього часу не визнав жоден суд в світі), то Троцький – «великий революціонер».

Про «мюнхенський зговір (зраду)» із завидною наполегливістю ритуально згадують з наближенням чергової круглої дати, а про «версальський розбій» розсудливо мовчать...

Але таке пояснення Історії залишає болісні питання в умах серйозних дослідників. А багатьох людей переслідує думка про існування незримою сили, яка змушує цілі народи жити на межі існування, думати тільки про те, як заробити гроші, забезпечити прожитковий мінімум.

Але чи можливо, щоб керівники урядів або законспіровані групи людей планували події, а потім проводили їх в життя до бажаних результатів? Чи можливо, щоб найбільші історичні катастрофи були частиною цього плану? І яка тоді кінцева мета такого глобального плану?

Існує пояснення історичних подій, яке відповідає на це питання ствердно. Це пояснення називається «Поглядом на Історію як на Змову», на відміну від «Погляду на Історію як на Випадковість»; остання точка зору найбільш поширена в наші дні. Тому можливо звести основні історичні події відповідно до двох взаємовиключних напрямків думки: а) «Погляд на Історію як на Випадковість»: історичні події відбуваються випадковим чином, без явних причин. Правителі безсилі що-небудь змінити. б) «Погляд на Історію як на Змову»: історичні події відбуваються за планом, сенс якого зазвичай не відомий народу.

Теорія змови – це спроба пояснити подію або ряд подій як результат Змови, тобто дій невеликої, що працює таємно групи людей, спрямованих на свідоме управління або поворот у розвитку тих чи інших історичних подій.

* * *

Джеймс П. Варбург (James P. Warburg), у своїй книзі «Захід в Кризі», так пояснює «Погляд на Історію як на Випадковість»: «Історія пишеться більш волею випадку, ніж за задумом, часто повністю ірраціональними вчинками безумців».

Збігнєв Бжезинський (Zbigniew Brzezinski), радник з національної безпеки Президента США Джиммі Картера (Jimmy Carter), є ще однією людиною, який підтримує «Погляд на Історію як на Випадковість» як пояснення основних подій в світі. Він писав: «Історія значно більше результат хаосу, ніж змови .... все в більшій мірі політичні діячі захоплені потоком подій та інформації».

Ще одним прихильником випадкового ходу історії був журналіст і, як він себе називав, «світський гуманіст» Джордж Джонсон, який говорив, що поняття Змови було "висунуто екстремістами правого крила на початку минулого століття", – підкреслюючи, – що "параноїдальний стиль американської політики не помер з сенатором Джозефом Маккарті".

Джонсон написав ряд статей як репортер для газети «Міннеаполіс Стар», в яких заявляв, що величезна кількість американців просто не може усвідомити, що «є безліч способів інтерпретувати події», при цьому впевнено добавляв, що «немає єдиної всеосяжної системи». Джонсон говорив, що параноїдальні американці «будують складні системи, що пояснюють всі світові проблеми як частина змови» швидше для того, щоб якось виправдати свій страх і ненависть замість «плюралістичного» погляду на історію, економіку і політику.

«Є різниця між тими, хто іноді піддається спокусі обговорити ті чи інші стандартні теми змов, і теоретиками змови ... тими, хто вірить, що все погане, що відбувається коли-небудь, є частиною всеосяжного, який іде у глибину століть змови», – говорив він.

Разом з тим Джонсон повинен був визнати, що «ні історичний, ні соціологічний аналіз не пояснюють, чому велике число теоретиків змови створюють разюче схожі між собою картини бачення світу». Більш того, він не зумів помітити простого факту, що ті, хто щиро вважає, що Змови не існують, тільки грають на руку тим, хто в цьому, можливо, бере участь.

«Теорія змов не має під собою нічого. Пояснювати все змовами – манія переслідування, це крайнє приниження народу. У той же час це не означає, що фінансові кола не мають ніякого впливу на події в світовому масштабі», – в інтерв'ю D' сказав співголова Ради з національної стратегії Йосип Діскін.

Однак на даний час існує величезна кількість свідчень на користь «Погляду на Історію як на Змову». Причому свідоцтв від осіб не тільки добре обізнаних про Змову, а й від тих, які брали участь у ній.

Почнемо з Бенджаміна Діслаелі (Benjamin Dislaeli), який в 1844 році відверто пояснив: «Світ управляється зовсім іншими людьми, про яких уявлення не мають ті, хто не заглядає за лаштунки».

«Дайте мені управляти грошима країни, і мені немає діла, хто створює її закони ... Котрі розуміються на системі процентних грошей, будуть або настільки зацікавлені в її прибутках, або ж настільки залежати від її заступництва, що з боку цього класу опору не буде, тоді як, з іншого боку, величезна маса народу, не здатна розумно оцінити величезні переваги того, що витягує капітал з цієї системи, буде нести свій тягар без нарікання і, можливо, не підозрюючи, що система ворожа її інтересам», – цинічно стверджував Мейер Амшель Ротшильд (Mayer Amschel Rothschild).

Одним з перших, хто попереджав про Змову, можна назвати Томаса Джефферсона (Thomas Jefferson): «Я вважаю, що інститут банків більш небезпечний, ніж збройна армія. Якщо американський народ дозволить приватним банкам управляти випуском валюти, банки і корпорації, якими вони заправляють, будуть віднімати у людей всю їх власність до тих пір, поки їх діти не прокинуться бездомними на землі колись завойованій їх предками».

«Якщо ви хочете продовжувати залишатися рабами банків і оплачувати своє власне рабство, дозвольте їм і далі створювати гроші і контролювати борги держави», – продовжив його думку сер Джозіан Стамп (Sir Josian Stamp).

Вальтер Ратенау (Walter Rathenau), який в 1909 р керував AEG, визначив коло правителів світу: «Триста чоловік, всі з них знають один одного, направляють долю європейської економіки і вибирають наступників серед себе».

Інший інформований політик Джозеф Кеннеді (Joseph Kennedy), батько покійного Президента Джона Кеннеді (John Kennedy), визначив число людей, які керують Америкою. Він сказав: «Америкою керують п'ятдесят чоловік і це кругла цифра».

Ставленик американських банкірів Вудро Вільсон (Woodrow Wilson), в кінці свого життя публічно каявся: «Наша промислова держава контролюється кредитною системою. Наша кредитна система зосереджена в приватних руках. Зростання нашої країни і вся наша діяльність перебуває під контролем кількох людей ... які якби і були чесні, і діяли в інтересах народу, все одно стурбовані тим бізнесом, де обертаються їхні гроші, і які неодмінно за природою своєї діяльності знищують справжні економічні свободи.

Ми виявилися самим безвольним, самим підвладним і підконтрольним урядом в цивілізованому світі. Ми більше не уряд народної волі, не уряд обраний більшістю, але уряд під владою невеликої купки людей».

Але саме Вільсон в 1913 році і передав владу цієї «невеликій купці людей».

Про те, що Змова дійсно існує, свідчить один з її учасників – доктор Керрол Квигли (Carrol Quigley), професор історії Школи іноземної служби Джорджтаунського університету, який раніше викладав в Прінстоні і Гарварді, і який написав книгу обсягом в 1300 сторінок (!), що має назву «Трагедія і Надія».

Д-р Квигли прийшов до висновку: «Існує зараз, і існувала раніше, міжнародна англофільска мережа, яка діє, в якійсь мірі так, як, на думку правих радикалів, діють комуністи. Насправді ця мережа, яку ми можемо визначити як Групи Круглого Столу, не гребує співпрацею з комуністами, або іншими групами, і часто так і робить.

Я знаю про діяльність цієї мережі тому, що я вивчав це протягом 20 років, а протягом 2 років, на початку шістдесятих років, мені було дозволено ознайомитися з їх документами та секретними записами».

Але Квигли не тільки відкрито визнав, що існує Змова, а й заявив про свою підтримку Змови, опису якої він присвятив свою монументальну працю: «У мене немає упередження проти неї або більшості її цілей, і я значну частину життя був близький до неї і багатьом її засобам.

Я заперечував як в минулому, так і недавно, проти деяких установок ..., але основна відмінність думок стосувалося її бажання залишитися невідомою, а я вважаю її роль в історії досить значущою для того, щоб бути відомою».

Теорії змов – це спроба охопити «величезну картину» історії.

«Ми вважаємо, що більшість основних світових подій, що впливають на долі, відбувається тому, що хтось спланував їх таким чином, – розмірковував консервативний автор Гаррі Ален (Gary Allen). – Якби б ми просто мали справу з законом середніх чисел, половина подій, що впливають на наш національний добробут, була б корисна для Америки. Якби ми мали справу з простою некомпетентністю, то наші лідери мали б іноді робити помилки в нашу користь ... насправді ж ми маємо справу не з збігом або дурістю, а з плануванням і розумом».

А французький історик Ж. Банвіль, який вивчав тривалий час політичні події XIX-XX ст., перед смертю сказав, що без вивчення секретних масонських архівів неможливо написати правдиву історію. «Всі політичні події, – відзначав Банвіль, – виходять з якогось таємничого центру і йдуть туди. Історик може багато про що здогадуватися, але незаперечних документів немає».

Можна навести ще безліч авторитетних свідчень, що підтверджують існування Змови, однак, з огляду на розміри публікації, обмежуся тільки одним, але важливим... що належить Девіду Рокфеллеру (David Rockfeller): «Ми вдячні «Вашингтон пост» (Washington Post), «Нью-Йорк Таймс» (The New York Times), журналу «Тайм» (TIME Magazine) і іншим виданням, чиї редактори відвідували наші збори і зберігали вірність обіцянці нерозголошення таємниць протягом сорока років. Нам було б неможливо розвивати свій глобальний план, якби ми опинилися під світлом прожекторів преси всі ці роки. Але сучасний світ став готовий для переходу до світового уряду. Наднаціональне панування інтелектуальної еліти і світових банкірів безумовно перевершує самовизначення, яке має місце в минулому столітті».

Переконаними прихильниками «Погляду на Історію як на Змову» є такі авторитетні дослідники, як Арчибальд Рамсей (A.H.M. Ramsey), Ральф Епперсон, Ентоні Саттон (Anthony C. Sutton), і наш співвітчизник академік М.І. Сенченко (автор книги «Невидима змова проти людства» і багатьох інших робіт).

Змова, як її бачили д-р Квигли і інші, потребує змовників, і логічно запитати, чому знамениті люди – улюбленці долі – приєднувалися до подібного підприємства. На це питання відповів письменник Блер Коан (Blair Coan), у своїй книзі «Червона павутина»: «Відповідь є зворотною стороною питання: Ці люди (які беруть участь в змові) стають знаменитими саме через те, що вони є частиною змови».

Спосіб, яким Змова вербує нових членів замість тих, хто відійшов від справ або помер, пояснив Норман Додд (Norman Dodd), серйозний дослідник існування Змови: «Кар'єри людей відслідковуються. До людей, які виявляють особливі здібності з точки зору цілей цієї групи, м'яко наближаються і їх запрошують у внутрішні кола. Їх відстежують під час виконання доручень і, врешті-решт, вони потрапляють в Змову при таких обставинах, які фактично не дозволяють їм вирватися з неї».

Отже, залучені не стають багатими і / або знаменитими, а потім приєднуються до Змови; вони стають багатими і знаменитими тому, що вони є членами Змови.

Але що ними рухає? Що змушує людей шукати багатства і положення? Колишній конгресмен Джон Сміт (John Schmitz) пояснює, що існує додаткова мета: Влада! Люди приєднуються до Змови, щоб отримати гроші, а потім владу. Сміт писав: «Коли людина отримує всі гроші, які йому потрібні, його метою стає влада».

Бенджамін Франклін (Benjamin Franklin) пояснив цей зв'язок між грошима і владою, сказавши: «Існують дві пристрасті, які мають потужний вплив на людські справи. Це ... любов до влади і любов до грошей ... Коли вони з'єднуються ... вони чинять самі шалені дії».

Однак влада сама по собі розбещує тих, хто її шукає. Визначення лорда Астона (Acton) влади стало прописною істиною: «Влада розбещує; абсолютна влада розбещує абсолютно».

А російський анархіст Бакунін, відзначав, що процес розбещення торкався навіть переконаних прихильників свободи, яким дали владу для захисту слабких. Він писав: «Доступ до влади перетворювало в тирана навіть самого відданого друга свободи».

Таким чином, ті, хто прагнуть до влади, будуть нею розбещені. Вони будуть прагнути викликати кризи, революції та війни з тим, щоб задовольнити своє бажання більшої влади. Розбещуюча природа самої погоні за владою пояснює, як моральна свідомість людини, який не бажає влади над іншими і не розуміє бажання такої влади, не може зрозуміти, чому властолюбці готові принести і несуть людям нещастя.

Іншими словами, змовники успішні тому, що моральний громадянин не може прийняти висновок, що існують люди, здатні насправді бажати проведення неймовірно шкідливих дій проти своїх співгромадян.

Webster визначає ЗМОВУ як «об'єднання людей, що працюють таємно, переслідують злу або незаконну мету». Змовники не тільки повинні працювати таємно, вони повинні докласти всіх зусиль для того, щоб їх плани не стали загальнодоступними. В такому випадку першим завданням Змови є переконання народу в тому, що Змови не існує, і вона буде робити все можливе, щоб заперечувати звинувачення як тих людей, які намагаються її розкрити, так і тих осіб, які стверджують, що вони є учасниками Змови.

Американські дослідники Змови Джонатан Ванкін (Jonathan Vankin) і Джон Валін (John Whalen) підкреслюють, що погляди американської громадськості сформовані розсудливістю «Діснея» щодо як історії, так і поточних подій. «Диснеївську версію» історії можна було б легко назвати «версією Нью-Йорк таймс», «версією теленовин» або «версією підручника для коледжу».

Вони писали: «Головний опір теоріям змови виходить не від простого народу, а від засобів масової інформації, академій та уряду – людей, які керують національною і світової інформаційною економікою».

Ентоні Саттон згоден з твердженнями, що «миловидна історія» домінує в підручниках, публікаціях, засобах масової інформації та на бібліотечних полицях.

«За останні сто років, – підкреслював він, – будь-яка історична теорія або історичне свідоцтво, що не збігаються з поглядами, установленими Американською історичною асоціацією і основними структурами влади, піддавалися гонінню або відкиданню... Це відбувалося не на основі наданих доказів, а на основі прийнятності аргументів для так званого східного ліберального істеблішменту і його офіційної історичної лінії ... Невдача спіткає будь-яку книгу або автора, що не відповідає офіційним керівним принципам. І марно десь шукати підтримку. Видавців завжди чекає фіаско. Поширення несанкціонованої інформації неможливо, вона відсутня, її не існує».

Як вважає Ральф Епперсон, існують три шляхи викриття Змови:

Перший – коли один з учасників Змови пориває з ним і розкриває свою участь. Це вимагає від людини виняткової мужності і подібний тип викриттів вкрай рідкісний.

Друга група викривачів – це люди, які несвідомо брали участь в змовницькому плануванні Події, але усвідомили це згодом. Ці люди, а їх не дуже багато в світовій історії, також оголили внутрішні механізми Змови з великою небезпекою для себе.

Третій метод розкриття Змови полягає в оголенні змовницьких задумів у подіях минулого.

блоґ Володимир Федько

Зображення користувача Володимир Федько.

«Управління суспільством через страх і поділ абсолютно позбавило людину почуття влади над реальністю. Але чим більше ми замислюємося над тим, що ми знаємо про себе, звідки ми прийшли, що ми робимо, тим більше ми переконуємося, що нам брешуть. Нас обманюють політики, нами маніпулюють журналісти, нас обманюють громадські структури. Але ми повинні знати правду, шукати правду, і тоді правда зробить нас вільними. Ми повинні бути готові побачити правду, яка б вона не опинилася, хто б нам її не сказав, якщо ми хочемо поглянути на світ по-новому або будемо продовжувати грати в свою стару гру.

Ті, хто за завісою знають, що як тільки люди дізнаються правду про своє місце в цьому світі, і правду про силу дану кожній людині змінити світ, весь примарний дух часу, за рахунок якого вони живуть, розсиплеться як картковий будиночок.

Вся світова система, в якій ми живемо, втовкмачує нам, що ми безсилі, що ми слабкі, що суспільством керує зло і злочинність, і так далі ... Все це брехня!

Ми сильні, прекрасні і дивовижні! Немає ніяких причин, щоб не зрозуміти, хто ми є і куди ми йдемо. І немає ніяких причин, щоб людина не володіла своєю силою. Ми надзвичайно сильні істоти».

Джеральд Мессей (G. Massey), єгиптолог.

Коментарі:

Коментарі  

0 #21 Jacquelyn 30.12.2017, 14:14
tirada de tarot gratis del amor gitano tarot del casamiento gratis
horoscopo tarot y astrologia tarot de mave secretos del tarot sota copas quien tira el tarot gratis cursos de tarot en asturias tarot 905 3 minutos horoscopo tauro tarot 10 hoy oraculo y tarot la emperatriz tarot do
amor 3 cartas gratis consultas tarot gratis por whatsapp tirada de tarot gratis amor
tarot arcanos gratis amor tirada de tarot para el trabajo gratis como
tirar el tarot para si o no
leer las cartas del tarot tarot osho tirada gratis telefono tarot amor tarot del si o no fiable gratis tarot visa economico barcelona
tarot del oraculo gratis 2017 tirada del tarot dinero y trabajo gratis pregunta tarot amor tarot por
telefono economico emperatriz tarot tiempo tarot barato
visa economica tarot del amor gratis para la
semana tarot gratis para saber si mi pareja me ama tarot
del amor del dia de hoy gratis preguntas tarot signos del tarot chino
tarot si o no gratis 5 cartas tarot en persona valencia tiradas
de cartas de tarot de hoy jogo de cartas tarot buzios gratis tiradas de
cartas tarot gitano gratis preguntas de
si o no al tarot del amor tarot visa 10 euros 30 minutos 24 horas tarot cancer hoy arcanos el tarot del amor gitano gratis tarot
particular barato tarot 0 42 centimos la verdad detras del tarot tv tarot comprar baraja tarot gitano consulta
de tarot gratis por telefono cartas del tarot
gitano amor tarot gratis super efectivo tarot malaga centro geminis tarot junio
2017 tarot mas fiable gratis tarot por telefono argentina
tarot economico en valencia tarot gratis mi numero de la suerte
tarot osho tirada gratis consulta gratis tarot telefono preguntas tarot amor tarot 0.41 24 horas
cartas del tarot tirada gratis la carta del tarot del diablo tarot cosmico baraja hacer una pregunta concreta al tarot mundo hispano tarot tarot magico del amor tarot cartas gratis si o no tarot 10 de oros carta tarot gratis tirada arcano
la rueda dela fortuna en el amor tarot gratis familia tarot g
tarotistas mas famosas horoscopo cartas del tarot gratis
consultas de tarot economico tarot gratis lectura del amor preguntas si o no tarot
tarot gratis 100 efectivo lectura tarot gratis 12 cartas como echar el
tarot tarot hoy cancer tarot gratis fiable tipos
de tiradas del tarot del amor tarot astrologico gratis tarot cartas si o no tarot gitano gratis linea tarot de la suerte para hoy gratis
tarot osho zen conciencia del ser tarot gratis el mago tarotistas buenas en zaragoza mi carta tarot
del dia gratis cartas del tarot gratis del amor tarot do amor
gratis oraculo tarot gratis tarot del amor cartas de tarot salud gratis
tarot magico cursos de tarot en sevilla ver el tarot
del dia de hoy tarot amor quiromancia tarot 8 comprar
cartas tarot baratas tarot encrucijada
Цитата
0 #20 Xavier 30.12.2017, 11:25
tarot gratis de amor si o no tarot hadas tirada
gratis de tarot gitano del amor el sol en sentimientos tarot consulta gratis tarot gitano tarotistas economicas y buenas jugar al tarot del amor gratis tarot
geminis amor junio 2017 tirada de cartas gitanas gratis para tarot celta
del amor gratis tarot gratis gratis tarot diablo trabajo cartas gratis del tarot si o no videos de tarot tarot si o no gratis fiable
lectura e interpretacion del tarot gratis tarot futuro
cercano tarot gitano gratis flor celta tarot economico visa 24 horas tarot sobre el futuro laboral hacer
preguntas del tarot gratis tarot tirada gratis
de cartas horoscopo chino tirada de cartas gratis tarot virtual gratis real el sol en tarot combinacion cartas tarot muerte consultas
de tarot en vigo lectura tarot madrid aprender
a leer las cartas del tarot gratis tarot del amor
me quiere mi pareja tirada cartas tarot lectura y tirada de las cartas del tarot gratis combinacion cartas tarot emperatriz lectura delas cartas del tarot para el
amor mi carta del tarot para hoy tarot en ronda malaga tarot grats tarot luna amor
lanzar cartas del tarot gratis tarot gitano carta del dia horoscopos tarot de hoy carta del tarot para hoy
piscis tarot gratis secretos magicos tarot medium tiradas gratis tarot gitano tarot salud dinero amor amistad tarot de cartas gratis 2017 q significa el sol en el tarot 3 cartas del tarot tarot
diario del amor gratis consulta en persona tarot madrid
tarot visa 10 euros 30 minutos tarot gratis
de la vida tirada del tarot para el amor y el trabajo tarot gitano gratis oraculo 2017 el tarot gitano del amor
gratis carta del tarot el mundo tirada de carta tarot gratis tarot gratis cartas gitanas osho tarot transformation tarot del amor
adivinacion lectura del tarot gratis para el
trabajo leer tarot gratis inmediato tirada de tarot por trabajo la carta origen del apellido tarot dia tarot gratis interpretacion cartas tarot gitano tarot virtual do amor gratis tirada de tarot gratis
del amor oraculo juego tarot si o no tarot virtual gratis del dinero mago
no amor tarot comprar tarot lecturas de cartas del tarot
gratis tarot el sol tarot carta de dia lectura de cartas de tarot gitano gratis tarot
manana piscis consulta tarot oraculo del si o no tarot numerologia pareja tirada del tarot del amor en linea tarot economico en sevilla ver
tirada de cartas gratis del tarot osho tarot soledad tarot celta
gratis con cartas gitanas hazle una pregunta al tarot tarot virtual
real quiero aprender a leer las cartas de tarot cursos tarot
santiago tarot gratis del dia d hoy tarot horoscopo semanal piscis carta
del tarot para acuario tirar las cartas del tarot gratis consulta el
tarot del amor gratis tarot del amor cartas gitanas gratis tarot del dia de hoy cancer tarot telefonico fiable y barato tarot para solteros gratis tarot o oraculo horoscopo diario nuevo tarot gratis tarot virtual
Цитата
0 #19 Kurt 30.12.2017, 10:16
tarot astrologie gratuit interpretation tarot gratuit tarot cartomancie en ligne gratuit tarot gratuit
sur l amour tirage tarot oui non gratuit en ligne association carte tarot pape tirage tarot voyance en ligne tirage tarot runique tarots gratuis tarot arcane majeur 20 l'hermite tarot
gratuit tarot mois tirage tarot finance tarot serieux du jour tarot mat et bateleur tirage tarot gratuit immediat et serieux tarot et oracle gratuit en ligne carte tarot la force en amour tarot personnalise tarot ligne tarot serieux du jour tirage tarot croise gratuit tarot gratuit le
pendule combinaison carte tarot amoureux carte tarot le pape en amour lame tarot tirage carte tarot
tirage tarot divinatoire oui non chat tirage tarot gratuit tirage tarot belline amour gratuit
tarot pour tout savoir tarot amerindien en ligne tarot et voyance gratuite avenir selon tarot
divinatoire tarots divinatoire gratuits ton avenire selon le tarot divinatoire
tarot finance tirage tarot gratuit fiable ligne bonne carte au tarot gratuir
le tarot du jour tarot zen signification tarot divinatoire oracle tirage
carte tarot amoureux tarot gitane tarot le mat en amour tarot gratuit oui non gratuit tarot voyante gratuit tarot amour fiable oui non tarots avenir
gratuit interpretation carte tarot le bateleur tirage tarot runique tirage en ligne
tarot gratuit tarot amour ton tarot divinatoire tirage gratuit tarot belline oracle ge tarot amour jour tarot divinatoire l'hermite tarot serieux tarot gratuit oracle gratuit osho
zen tarot gratuit tarot gratuit du oui non tirage amour tarot gratuit tarot belline tirage tarot travail oui non tirer le tarot gratuitement en ligne
carte tarot gratuit amour jeu tarot gratuit en ligne gratuit signification carte tarot la force
tarot divinatoire l'hermite tarot divinatoire amour gratuit oui non tarot sante voyance tarot oracle sante tarot gratuit avenir tarot tirage gratuit tarot oui ou
non serieux le tarot d'or signification combinaison tarot amoureux diable
ermite tarot tarot en ligne jeu tarots gratuits oracle ge tirage tarot amour fiable tirage
tarot amour signification tarot la force tarot amour gratuit
ange tarot en ligne serieux tirage tarot sante tarot et carte gratuit association diable
jugement tarot tarot divinatoire amour gratuit immediat tarots tirage gratuit immediat tarot signification carte lune tirage tarot gr secret
tarot le mat tarot persan amour tarot gratuit serieux
tarot amour veritable vrai tarot amour tarot en live meilleur tarot
en ligne gratuit tarots tirage gratuit en ligne
Цитата
0 #18 Dominic 30.12.2017, 03:10
4 cups tarot gemini horoscope tarot reading tarot card
reversed death tarot card 38 tarot justice future free tarot prediction online tarot card for taurus today world tarot card meaning love tarot instant odgovori tarot card reading for dummies pisces tarot
card meaning four of pentacles tarot health death tarot card meaning the
royal road tarot t810 payload cups 6 8 of pentacles love dove tarot king wands tarot card meaning
tarot card meaning nine of cups reversed tarot ace of cups what does a tarot card reading tell you 6 tarot card animals
divine tarot rozamira tarot groups the empress tarot job knight of pentacles
tarot card meaning ten of wands tarot love tarot death as a person yes and
no tarot answers free tarot card reading divot free tarot card readings yes and no answers hermit tarot career tarot card predictions marriage the empress tarot card love astrology answers
daily tarot seven of cups tarot interpretation daily tarot card reading for virgo
magician tarot love dove chicago tarot readers 3 of
swords tarot yes or no chaos star tarot spread free tarot reading stone age tarot taurus queen of pentacles tarot love tarot card reader raleigh nc health
tarot reading egyptian tarot deck empress tarot relationship ten of pentacles tarot yes or
no new tarot deck what to do love tarot reading three card glo love tarot kinds of tarot card decks
orula tarot espana queen of earth tarot love queen of wands
reversed tarot card meaning tarot card predictions for future magician tarot
card meanings the knight of swords tarot page of swords reversed tarot card meaning meaning of tarot suits
castle tarot card meaning free and accurate tarot readings tarot card meanings l'arcane
sans nom relationship connection tarot spread free 3 card
love tarot spread tarot osho ruptura capricorn weekly tarot horoscope tarot card
representing capricorn tarot for all seasons free tarot reading
decans star in work tarot tarot card 4 pentacles tarot monthly horoscope justice tarot card meaning reversed yes no questions tarot
tarot suits meanings free divine tarot reading the death tarot love
death/rebirth tarot card meaning egyptian love tarot reading knight of wands reversed tarot
card meaning romantic tarot decks the universe tarot card meaning free
tarot yes no tarot the wheel of fortune love tarot how to
read free tarot reading on love animals divine
tarot rozamira the hanged man tarot upside down the high priestess tarot card meaning
what does the word tarot mean tarot card 4 of pentacles free online tarot
card reading one card free love tarots online four
of cups tarot card meaning love online hermetic tarot reading tarot queen of disks meaning is
he the one tarot free tarot reading online now free tarot in spanish tarot major
arcana 20
Цитата
0 #17 Victorina 29.12.2017, 21:21
king of pentacles tarot card meaning ask tarot question yes no
queen of pentacles tarot card meaning love tarot future reading tarot card of the day what does
death card mean in tarot free tarot card reading
life positive emperor tarot love tarot the world as advice free relationship reading tarot queen of pentacles
tarot health tarot card reader minneapolis tarot card layout is he my
twin flame tarot spread free ask a question tarot olympus tarot the tower
tarot meaning love tarot of the four elements house of god tarot 12
tarot card spread monthly horoscope tarot best love tarot reading
online tarot reading predictions tarot si y no certero tarot aquarius card instant tarot reading yes or no five of swords reversed tarot card meaning love tarot readings tarot origin and history
ten of pentacles tarot heaven king of wands tarot card reading judgement tarot card love reading osho zen tarot
how accurate is tarot reading 4 cups tarot card meaning the unknown tarot
three of coins tarot
cups tarot love free on tarot card reading tarot 6 of pentacles tarot card birthday spread astrology
horoscope tarot reading leida de tarot por telefono instant tarot
reading tarot card meanings fool reversed quick tarot
spreads tarot reading meaning love free online tarot new
tarot deck the heart of stars tarot tarot
readimg list tarot spreads tarot reading online indonesia tarot gemini celtic
cross tarot card 2 are online tarot readings real career tarot reading traditional celtic
cross tarot spread the lovers tarot card images best modern tarot
decks tarot reading latin free 1 tarot reading tarot yes o no reversed
tarot card meanings ten of pentacles reversed tarot card meaning 3
of swords tarot yes or no tarot origins 5 cups tarot meaning 7 of swords tarot meaning the emperor card tarot best tarot spread for
money tarot card meanings 2 pentacles the hanged man tarot reversed tarot hexagram spread bohemian path
tarot virgo tarot year card justice 3 pages tarot tree of life tarot card meaning horoscope tarot
love tarot card meanings emperor reversed tarot
birth card lovers diva tarot tarot card empress symbols tarot card of the day scorpio free gypsy tarot card reading
earth magic tarot card meanings page of cups tarot love meaning
love relationship tarot spreads free tarot readings
love online four of cups tarot reversed tarot card names and meanings tarot lovers ace of swords
tarot card meaning love tarot two of pentacles and world tarot card 3 cups instant tarot card reading
tarot card answer my question tarot embroidery
designs knight of swords tarot all tarot decks the world
tarot yes or no
Цитата
0 #16 Randy 29.12.2017, 17:20
astigmate definition simple guerir la
myopie sans operation
vue myopie comment soigner une myopie correction myopie
laser nice ameliorer sa myopie
operation de la myopie lyon myopie cause oeil
myope definition operation myopie
lasik avis
myopie verre correcteur comment
voit un astigmate
prix laser myopie lentilles toriques pour astigmates presbytie
verre correcteur hypermetropie definition simple
je suis myope et hypermetrope vision d'un astigmate hypermetrope cout d'une operation de la myopie
operation myopie prix lille
operation myopie rennes 35 lentilles couleur pour hypermetrope
chirurgie myopie reims operation au laser pour
myopie
application vision presbytie lentilles de
contact toriques prix
lentilles pour presbyte prix laser presbytie operation lasik myopie prix myope d'un oeil avis operation myopie
nantes lentilles pour myope et
presbyte
traitement presbytie avis operation myopie laser une myopie peut elle diminuer prix
operation laser myopie lyon
chirurgie au laser yeux risques myopie
correction naturelle
operation laser presbytie ameliorer vue myopie hypermetrope astigmate symptome presbytie traitement implant
que veut dire astigmate adaptation lentilles presbytie chirurgie
myopie lyon edouard herriot etre myope et hypermetrope lentille
pour presbyte et myope tarif operation myopie paris
presbytie verre progressif lentilles hypermetropie presbytie operation laser yeux prix maroc lentille
de contact pour astigmate
traitement contre la presbytie laser myopie prix cout operation myopie implant peut on etre astigmate d'un seul oeil operation de la presbytie au
laser lyon lentille myopie
nuit prix
operation myopie laser de surface douleur evolution myopie
tardive
hypermetrope astigmate et myope lentille pour astigmate et presbyte tarif operation myopie et
astigmate chirurgie oeil myopie lyon definition myopie des marches
remboursement operation laser
myopie securite sociale
exercice amelioration myopie verre correcteur pour astigmate laser presbytie toulouse operation laser
myopie lille
mercer mutuelle operation myopie operation des yeux presbytie ameliorer sa vision myopie myopie laser prix tunisie operation de la
myopie implant lentilles couleur pour hypermetrope operation myopie implant avis la myopie
peut elle disparaitre
myope et astigmate quelles lentilles
operation myopie
montpellier prix
astigmatie non corrigee operation au laser pour myopie test vision presbytie application smartphone pour corriger la presbytie operation myopie vue baisse hypermetrope devient myope myopie operation lyon comment ne plus etre astigmate
prix chirurgie myopie astigmatie traitement de la myopie par
lentilles
myopie chirurgie lasik lentilles de contact
myopie pas cher
chirurgie laser yeux marseille corriger la myopie sans operation lentilles astigmate correction myopie sans operation lentilles astigmate hypermetrope presbyte schema oeil hypermetrope myopie cataracte vue lentille correction myopie et astigmatie
Цитата
0 #15 Merlin 29.12.2017, 17:06
osho zen tarot deck meanings tarot questions free tarot card reading online latin page of wands tarot future justice
tarot meaning love trusted tarot 9 of pentacles divination tarot spread tarot usa tarot card wheel of fortune meaning aleister crowley tarot card meanings tarot images judgement tarot card meaning reversed free tarot horseshoe spread the high priestess card love tarot page of pentacles tarot heaven future romance tarot
spread tarot cads the lovers tarot meaning health five pentacles
reversed love tarot future career tarot spread daily tarot
card reading for aries 6 of pentacles love tarot meaning
page of wands tarot card meaning 8 card
in tarot tarot of the celtic fairies deck tarot spread for career path lovers tarot celtic cross free card tarot reading tarot word
origins 5th tarot card major arcana significator tarot
card meaning eight of swords tarot yes or no 8 of
wands tarot career tarot daily love horoscope virgo 7 of pentacles tarot yes or no tarot
card meanings major arcana aquarius weekly horoscope astrology tarot
tower tarot card one question tarot answer five of pentacles tarot meaning real tarot yes or no wild unknown tarot deck
first edition aquarian tarot deck card meanings tarot spiritual guidance tarot card xiii 9 of pentacles reversed love tarot basic tarot meanings free
online accurate tarot predictions tarot love reading the magician astrology tarot card decks italian tarot tarot weekly reading happy squirrel wooden tarot queen of swords reversed
love tarot meaning carnivale hbo tarot deck
tarot card layout meanings tarot suits four elements tarot card magician meaning free online
tarot card reading accurate read tarot for someone else pisces weekly horoscope tarot osho zen tarot card layouts understanding my tarot spread
major arcana tarot card meanings king of wands
tarot meaning tarot card 10 pentacles tarot card reading
nj tarot horseshoe spread judgement tarot card marriage
trusted tarot seven of pentacles lovers tarot card career six of cups
tarot heaven january 13 tarot card 10 of pentacles tarot meaning love
king of swords tarot meaning reversed tarot ten of wands
gemini tarot card how to do a soulmate tarot reading choosing your first tarot deck meaning of the tarot card the fool blessed
birthday tarot spread the empress tarot card
tarot reading austin tx tarot horoscope pisces accurate yes
or no tarot death in tarot love tarot card images only how to
pick your tarot deck hermit tarot love fairy tale tarot
card meanings free online tarot reading interpretation king of cups reversed tarot card meaning
tarot card meanings the artist 7 tarot card history of tarot documentary easy yes or no tarot spread tarot knight of
cups love wheel of fortune tarot love dove tarot card readinf ace cups tarot
free tarot reading questions and answers
Цитата
0 #14 Domingo 29.12.2017, 15:25
tarot gratis y fiable tarot gratis que sea efectivo tarot
carta del dia
gratis tirada trabajo tarot una carta si
o no fuerza y sol tarot amor tarot diario horoscopo tirada de tarot por telefono gratis tarot economico 806 horoscopo de hoy cartas del tarot tarot del dia de hoy geminis
tarot gratis tu carta de hoy tarot capricornio 2017 amor pregunta tarot gratis
lectura tarot salud dinero amor tarot en persona valencia tarot gratis tirada
de cartas como leer el tarot para uno mismo carta tarot el mundo en el amor cartas tarot gratis salud lectura del tarot 100 efectivo gratis leer el tarot gratis
del amor lectura de las cartas del tarot del dia gratis tarot
futuro cercano carta tarot el mago en el amor tarot
capricornio tarot de futuro inmediato gratis tarot si no cinco cartas tarot gratis del trabajo 2017 tarot gratis para el amor quiero saber
mi tarot del amor gratis tarot economico fiable tarot lleida tarot la rueda dela
fortuna y el mago tirada zodiacal tarot busco un buen tarotista tarot gitano gratis tirada si o no como aprender a echar
las cartas del tarot tiradas de cartas tarot gratis 2017 arcanos tarot tarot si o no para movil tirada de cartas de tarot
gratis por si o por no tarot de manana para cancer alguna tarotista buena en valencia tirada de tarot del amor gratis en linea tarot cigano carta 20 tarot del amor gratis tirada tarot verdad que significa cada carta del tarot tarot cartas de poker como aprender a leer
las cartas del tarot paso a paso tarot futuro amor gratis tarot el
mundo juegos de tarot gratis para ninos foros activos de tarot tarot
si no amor tarot magico tirada tarot zodiacal gratis telefono de tarot gratis tarot pregunta si o no
tarot 100 real gratis tarot del amor para cancer hoy tarot arcano tiradas de tarot si o no lectura
de tarot en salamanca tirada de tarot por si o no gratis tarot 100x100
aciertos tirada tarot gratis si no tarot del dia de hoy libra la carta de tarot gratis amor tarot
tarot economico visa 10 30 min tarot virtual de mi futuro tarot
del amor gratis bueno tarot gratis cruz celta del amor oraculo
si o no chat tarot en directo gratis tarot del amor oraculo si o no tarot para hoy gratis acuario jugar al tarot gratis tarotista particular en valencia tarot tauro
2017 abril virgo tarot tarot remate horoscopo diario tarot juego tarot virgo tarot junio 2017 cartas del tarot madrid tarot
gitano amor solamente gratis tarot barato telefono tirada de tarot gitano si o no tarot
de solteros horoscopo tarot del dia gratis tarot para piscis mayo 2017 tarot baratos portal tarot arcanos tarot aprender como tirar
las cartas del tarot para el amor tarot gratis lectura
rapida tirar tarot gratis del amor tarot del
amor gratis preguntas concretas
Цитата
0 #13 Harley 29.12.2017, 15:15
tarot perception tirage tarot divinatoire cartomancie tarot
divinatoir gratuit secret tarot le mat cartomancie tarot divinatoire chien tarot pourquoi tarot amour gratuit ange tirage tarot amour en ligne tarot
fiable gratuit tirage tarot pour la sante tarot du jour amour gratuit tarot cartomancie croise jeu tarot
en ligne argent tarot le mat et la force grand tarot
belline prix tarot l empereur tarot facile amour l'amoureux tarot amour tarot
gratuit fiable tarot gratuite signification tarot dore tirage du
tarot croix celtique tarot gratuit oui ou non tarot
voyance gratuit tarot magique gratuit voyance carte tarot
signification tarots travail tirage tarot gemeaux tarot voyance gratuite amour signification carte tarot la mort en amour tarot
du jour amour mon avenir selon le tarot divinatoire
tarot oracle amour gratuit etoile venus tarot tarot divinatoire gratuit
finance tarot ermite tarot et voyance gratuite en ligne jeu carte tarot
voyance tarot gratuit hors ligne jeu tarot divination savoir son avenir avec tarot
jouer gratuitement au tarot comment tirer le tarot divinatoire tarot tirage
1 carte carte du tarot signification voyance gratuite en ligne avec tarot tarot 7 jours gratuit tirage tarot reponse oui ou non tarot gratuit 32 carte tirage du tarot amoureux gratuit divine tarot tirage
tarot en ligne gratuit travail lame du tarot le bateleur tarot l amoureux tarot jugement et ermite tarot
a jouer comment lire l'avenir avec le tarot
tirage tarot gratuit ligne la roue tarot tarot le pape en amour tarot divination aleister crowley tarots gratuits immediats signification lame tarot le jugement
carte tarot amoureux signification tirage carte et tarot
gratuit carte avenir tarot tirage du grand tarot persan tarot oracle amour belline divine tirage tarot amour homme jeu carte tarot gratuit tirage tarot amour du jour mon avenir selon le tarot tirage tarot
divinatoire travail voyance tarot gratuite amour tirage tarot amour divinatoire tirage gratuit tarot tarot l etoile tirage du tarot du travail
gratuit tarot divinatoire amour gratuit serieux tarot lune et diable tarot amour gratuit gitan signification tarot tarot
divinatoire signification tarot amour gratuit
reponse immediate tarot belline tirage oui non tarot amour tarot oui
ou non gratuit en ligne tarot selon signification lame tarot le jugement tarot avenir gratuit egyptien tirage tarot gratuit en ligne immediat tirage tarot carte
tarot amour gratuit serieux tirage tarot gratuit en ligne oui non voyance carte tarot gratuite tarots
en ligne voyance carte tarot gratuit tirage du tarot persan gratuit tirage carte tarot
travail 3 tarot
Цитата
0 #12 Caryn 29.12.2017, 14:31
tirar el tarot del trabajo tirada del tarot gratis en linea gitano tarot una
carta para hoy tarot gratis sobre la salud tarot del si y no certero
tirada de carta de tarot gitano gratis
trabajo
gratis tirada de tarot para el dia de
hoy gratis tarot gratis del dinero y la suerte tiradas
gratis tarot si o no chat tarotistas tarot del amor
arcanos preguntas al tarot gratis tiradas de tarot gratis en linea la fuerza en el tarot tirada tarot gitano tarot
economico visa mis cartas de tarot del amor tarot del amor
de hoy cancer horoscopo del dia tarot gratis tarot de santos gratis tarot gratis tirada de cartas gitanas cartas del tarot gratis
de la salud tirada tarot gratis futuro laboral tarot diablo muerte tarot
del dia de hoy cancer cartas del tarot gratis 3 tiradas cursos para aprender a leer
el tarot gratis tarot aleister crowley gratis paginas
de tarot es bueno o malo leer el tarot preguntas al tarot y oraculos gratis echar cartas gratis de tarot tarotistas famosas
chilenas tarot hada tarot pareja gratis tarot familia
2017 tarot el oraculo gratis 2017 tiradas del tarot gitano gratis
tirada de cartas gratis x si o no tirada de cartas del tarot del amor tarot gitano
dia hoy gratis lectura de tarot gratis arcano diario jugar
tarot virtual tarotista buena en madrid consulta tarot gratis barcelona tarot economico visa
10 euros osho tarot transformation tirada tarot si o no 5
cartas tarot gratis del amor del sol el tarot gitano del amor
gratis tirada de tarot por telefono tirada gratis tarot oraculo tirada cartas
gratis tarot amor tiradas de cartas del tarot gratis cartomancia cartas del tarot gratis amor distintos tipos
de cartas del tarot tirada tarot trabajo gratis tarot del amor para parejas futuro tarot trabajo tarot si o no 3 cartas tira el tarot tira de tarot gratis
tarot valencia tarot horoscopo gratis astrologia signos del
zodiaco tarot acuario agosto 2017 tarot para piscis mayo 2017 tarot arcanos
hoy virgo echarme las cartas gratis del tarot leer el tarot para el futuro tarot para manana virgo tarot de cartas gratis
2017 cuantas cartas del tarot existen saber mi futuro tarot tarot del si tarot gitano 3 cartas gratis tarotista buena en sevilla
tarot de mis vidas pasadas amor tarot tarot cruz celta gratis tarot gratis dinero trabajo y amor horoscopo diario
gratis y tarot busco trabajo de tarotista barcelona cartas del tarot cubano kabala tarot gnosis tarot fuerza y torre quiero verme el tarot de verdad gratis
chat de tarot gratis en vivo cartomancia tarot gratis
2017 tarot mi futuro amoroso tirada de cartas amor
futuro tirada tarot gratis si o no tarot para
hoy tauro consultas tarot linea tarot trabajo tirada tarot gratis verdadero tarot potencial amoroso tirada de cartas gratis tarot del dia
preguntas tarot si o no carta tarot la fuerza tarot gratis dinero y amor osho zen tarot tirada gratis
Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація