ДАЙТЕ МЕНІ УПРАВЛЯТИ ГРОШИМА КРАЇНИ,І МЕНІ НЕМАЄ ДІЛА,ХТО СТВОРЮЄ ЇЇ ЗАКОНИ ...

змоваПочнемо з Бенджаміна Діслаелі (Benjamin Dislaeli), який в 1844 році відверто пояснив: «Світ управляється зовсім іншими людьми, про яких уявлення не мають ті, хто не заглядає за лаштунки».

Основні історичні події можливо звести відповідно до двох взаємовиключних напрямків думки: а) «Погляд на Історію як на Випадковість»: історичні події відбуваються випадковим чином, без явних причин. Правителі безсилі що-небудь змінити. б) «Погляд на Історію як на Змову»: історичні події відбуваються за планом, сенс якого зазвичай не відомий народу.

В ім'я чого відбуваються революції?

У чому причини економічних криз, які регулярно відбуваються, і хто на цьому збагачується?

Хто підготував і розв'язав Першу світову війну?

Навіщо творці Версальського мирного договору перекроїли політичну і етнічну карту Європи?

Чому Польща і Німеччина не змогли вирішити проблеми Данцига і «Польського коридору» мирним шляхом?

Хто реальний винуватець Другої світової війни?

Які сили втягнули США і Японію у війну?

Хто спровокував агресію Німеччини проти СРСР?

Навіщо Америка створювала атомну бомбу?

Яка справжня підоснова варварських стратегічних бомбардувань Німеччини та Японії?

Чи була військова необхідність в атомних бомбардуваннях Хіросіми і Нагасакі?

Нюрнберзький процес: суворий, але справедливий суд народів або розправа переможців, замаскована судовою процедурою?

Яку роль відіграють засоби масової інформації в сучасному світі?

Як і чому нічим не забезпечений долар став засобом міждержавних розрахунків?..

Традиційні пояснення історичних подій схиляються до того, що «війни починаються, коли одна нація вторгається на територію іншої»; «Кризи і депресії мають місце, коли на ринку настає несподіваний спад»; «Інфляції трапляються, коли ціни ростуть через недостачу товарів»; «Революції починаються, коли народ, за всіх обставин мимоволі, піднімається, щоб повалити існуючий уряд»; ну а хрестоматійним лиходієм, що розв'язав Другу світову війну і винний за всі інші біди ХХ століття, в позасудовому порядку раз і назавжди призначений Адольф Гітлер.

Правда, з деяких пір, до сонму лиходіїв почали зараховувати і Йосипа Сталіна, ставлячи між іменами і діяннями великих Диктаторів знак рівності.

Хоча про злочини Леніна вже оприлюднено достатню кількість інформації, щоб зробити правильні історичні та політичні висновки, проте, його мумія продовжує благополучно перебувати в своєму саркофазі на центральній площі Росії.

А ось говорити про злочини Троцького вважається «поганим тоном», бо, якщо Гітлер і Сталін – «злочинці» (хоча такими їх до теперішнього часу не визнав жоден суд в світі), то Троцький – «великий революціонер».

Про «мюнхенський зговір (зраду)» із завидною наполегливістю ритуально згадують з наближенням чергової круглої дати, а про «версальський розбій» розсудливо мовчать...

Але таке пояснення Історії залишає болісні питання в умах серйозних дослідників. А багатьох людей переслідує думка про існування незримою сили, яка змушує цілі народи жити на межі існування, думати тільки про те, як заробити гроші, забезпечити прожитковий мінімум.

Але чи можливо, щоб керівники урядів або законспіровані групи людей планували події, а потім проводили їх в життя до бажаних результатів? Чи можливо, щоб найбільші історичні катастрофи були частиною цього плану? І яка тоді кінцева мета такого глобального плану?

Існує пояснення історичних подій, яке відповідає на це питання ствердно. Це пояснення називається «Поглядом на Історію як на Змову», на відміну від «Погляду на Історію як на Випадковість»; остання точка зору найбільш поширена в наші дні. Тому можливо звести основні історичні події відповідно до двох взаємовиключних напрямків думки: а) «Погляд на Історію як на Випадковість»: історичні події відбуваються випадковим чином, без явних причин. Правителі безсилі що-небудь змінити. б) «Погляд на Історію як на Змову»: історичні події відбуваються за планом, сенс якого зазвичай не відомий народу.

Теорія змови – це спроба пояснити подію або ряд подій як результат Змови, тобто дій невеликої, що працює таємно групи людей, спрямованих на свідоме управління або поворот у розвитку тих чи інших історичних подій.

* * *

Джеймс П. Варбург (James P. Warburg), у своїй книзі «Захід в Кризі», так пояснює «Погляд на Історію як на Випадковість»: «Історія пишеться більш волею випадку, ніж за задумом, часто повністю ірраціональними вчинками безумців».

Збігнєв Бжезинський (Zbigniew Brzezinski), радник з національної безпеки Президента США Джиммі Картера (Jimmy Carter), є ще однією людиною, який підтримує «Погляд на Історію як на Випадковість» як пояснення основних подій в світі. Він писав: «Історія значно більше результат хаосу, ніж змови .... все в більшій мірі політичні діячі захоплені потоком подій та інформації».

Ще одним прихильником випадкового ходу історії був журналіст і, як він себе називав, «світський гуманіст» Джордж Джонсон, який говорив, що поняття Змови було "висунуто екстремістами правого крила на початку минулого століття", – підкреслюючи, – що "параноїдальний стиль американської політики не помер з сенатором Джозефом Маккарті".

Джонсон написав ряд статей як репортер для газети «Міннеаполіс Стар», в яких заявляв, що величезна кількість американців просто не може усвідомити, що «є безліч способів інтерпретувати події», при цьому впевнено добавляв, що «немає єдиної всеосяжної системи». Джонсон говорив, що параноїдальні американці «будують складні системи, що пояснюють всі світові проблеми як частина змови» швидше для того, щоб якось виправдати свій страх і ненависть замість «плюралістичного» погляду на історію, економіку і політику.

«Є різниця між тими, хто іноді піддається спокусі обговорити ті чи інші стандартні теми змов, і теоретиками змови ... тими, хто вірить, що все погане, що відбувається коли-небудь, є частиною всеосяжного, який іде у глибину століть змови», – говорив він.

Разом з тим Джонсон повинен був визнати, що «ні історичний, ні соціологічний аналіз не пояснюють, чому велике число теоретиків змови створюють разюче схожі між собою картини бачення світу». Більш того, він не зумів помітити простого факту, що ті, хто щиро вважає, що Змови не існують, тільки грають на руку тим, хто в цьому, можливо, бере участь.

«Теорія змов не має під собою нічого. Пояснювати все змовами – манія переслідування, це крайнє приниження народу. У той же час це не означає, що фінансові кола не мають ніякого впливу на події в світовому масштабі», – в інтерв'ю D' сказав співголова Ради з національної стратегії Йосип Діскін.

Однак на даний час існує величезна кількість свідчень на користь «Погляду на Історію як на Змову». Причому свідоцтв від осіб не тільки добре обізнаних про Змову, а й від тих, які брали участь у ній.

Почнемо з Бенджаміна Діслаелі (Benjamin Dislaeli), який в 1844 році відверто пояснив: «Світ управляється зовсім іншими людьми, про яких уявлення не мають ті, хто не заглядає за лаштунки».

«Дайте мені управляти грошима країни, і мені немає діла, хто створює її закони ... Котрі розуміються на системі процентних грошей, будуть або настільки зацікавлені в її прибутках, або ж настільки залежати від її заступництва, що з боку цього класу опору не буде, тоді як, з іншого боку, величезна маса народу, не здатна розумно оцінити величезні переваги того, що витягує капітал з цієї системи, буде нести свій тягар без нарікання і, можливо, не підозрюючи, що система ворожа її інтересам», – цинічно стверджував Мейер Амшель Ротшильд (Mayer Amschel Rothschild).

Одним з перших, хто попереджав про Змову, можна назвати Томаса Джефферсона (Thomas Jefferson): «Я вважаю, що інститут банків більш небезпечний, ніж збройна армія. Якщо американський народ дозволить приватним банкам управляти випуском валюти, банки і корпорації, якими вони заправляють, будуть віднімати у людей всю їх власність до тих пір, поки їх діти не прокинуться бездомними на землі колись завойованій їх предками».

«Якщо ви хочете продовжувати залишатися рабами банків і оплачувати своє власне рабство, дозвольте їм і далі створювати гроші і контролювати борги держави», – продовжив його думку сер Джозіан Стамп (Sir Josian Stamp).

Вальтер Ратенау (Walter Rathenau), який в 1909 р керував AEG, визначив коло правителів світу: «Триста чоловік, всі з них знають один одного, направляють долю європейської економіки і вибирають наступників серед себе».

Інший інформований політик Джозеф Кеннеді (Joseph Kennedy), батько покійного Президента Джона Кеннеді (John Kennedy), визначив число людей, які керують Америкою. Він сказав: «Америкою керують п'ятдесят чоловік і це кругла цифра».

Ставленик американських банкірів Вудро Вільсон (Woodrow Wilson), в кінці свого життя публічно каявся: «Наша промислова держава контролюється кредитною системою. Наша кредитна система зосереджена в приватних руках. Зростання нашої країни і вся наша діяльність перебуває під контролем кількох людей ... які якби і були чесні, і діяли в інтересах народу, все одно стурбовані тим бізнесом, де обертаються їхні гроші, і які неодмінно за природою своєї діяльності знищують справжні економічні свободи.

Ми виявилися самим безвольним, самим підвладним і підконтрольним урядом в цивілізованому світі. Ми більше не уряд народної волі, не уряд обраний більшістю, але уряд під владою невеликої купки людей».

Але саме Вільсон в 1913 році і передав владу цієї «невеликій купці людей».

Про те, що Змова дійсно існує, свідчить один з її учасників – доктор Керрол Квигли (Carrol Quigley), професор історії Школи іноземної служби Джорджтаунського університету, який раніше викладав в Прінстоні і Гарварді, і який написав книгу обсягом в 1300 сторінок (!), що має назву «Трагедія і Надія».

Д-р Квигли прийшов до висновку: «Існує зараз, і існувала раніше, міжнародна англофільска мережа, яка діє, в якійсь мірі так, як, на думку правих радикалів, діють комуністи. Насправді ця мережа, яку ми можемо визначити як Групи Круглого Столу, не гребує співпрацею з комуністами, або іншими групами, і часто так і робить.

Я знаю про діяльність цієї мережі тому, що я вивчав це протягом 20 років, а протягом 2 років, на початку шістдесятих років, мені було дозволено ознайомитися з їх документами та секретними записами».

Але Квигли не тільки відкрито визнав, що існує Змова, а й заявив про свою підтримку Змови, опису якої він присвятив свою монументальну працю: «У мене немає упередження проти неї або більшості її цілей, і я значну частину життя був близький до неї і багатьом її засобам.

Я заперечував як в минулому, так і недавно, проти деяких установок ..., але основна відмінність думок стосувалося її бажання залишитися невідомою, а я вважаю її роль в історії досить значущою для того, щоб бути відомою».

Теорії змов – це спроба охопити «величезну картину» історії.

«Ми вважаємо, що більшість основних світових подій, що впливають на долі, відбувається тому, що хтось спланував їх таким чином, – розмірковував консервативний автор Гаррі Ален (Gary Allen). – Якби б ми просто мали справу з законом середніх чисел, половина подій, що впливають на наш національний добробут, була б корисна для Америки. Якби ми мали справу з простою некомпетентністю, то наші лідери мали б іноді робити помилки в нашу користь ... насправді ж ми маємо справу не з збігом або дурістю, а з плануванням і розумом».

А французький історик Ж. Банвіль, який вивчав тривалий час політичні події XIX-XX ст., перед смертю сказав, що без вивчення секретних масонських архівів неможливо написати правдиву історію. «Всі політичні події, – відзначав Банвіль, – виходять з якогось таємничого центру і йдуть туди. Історик може багато про що здогадуватися, але незаперечних документів немає».

Можна навести ще безліч авторитетних свідчень, що підтверджують існування Змови, однак, з огляду на розміри публікації, обмежуся тільки одним, але важливим... що належить Девіду Рокфеллеру (David Rockfeller): «Ми вдячні «Вашингтон пост» (Washington Post), «Нью-Йорк Таймс» (The New York Times), журналу «Тайм» (TIME Magazine) і іншим виданням, чиї редактори відвідували наші збори і зберігали вірність обіцянці нерозголошення таємниць протягом сорока років. Нам було б неможливо розвивати свій глобальний план, якби ми опинилися під світлом прожекторів преси всі ці роки. Але сучасний світ став готовий для переходу до світового уряду. Наднаціональне панування інтелектуальної еліти і світових банкірів безумовно перевершує самовизначення, яке має місце в минулому столітті».

Переконаними прихильниками «Погляду на Історію як на Змову» є такі авторитетні дослідники, як Арчибальд Рамсей (A.H.M. Ramsey), Ральф Епперсон, Ентоні Саттон (Anthony C. Sutton), і наш співвітчизник академік М.І. Сенченко (автор книги «Невидима змова проти людства» і багатьох інших робіт).

Змова, як її бачили д-р Квигли і інші, потребує змовників, і логічно запитати, чому знамениті люди – улюбленці долі – приєднувалися до подібного підприємства. На це питання відповів письменник Блер Коан (Blair Coan), у своїй книзі «Червона павутина»: «Відповідь є зворотною стороною питання: Ці люди (які беруть участь в змові) стають знаменитими саме через те, що вони є частиною змови».

Спосіб, яким Змова вербує нових членів замість тих, хто відійшов від справ або помер, пояснив Норман Додд (Norman Dodd), серйозний дослідник існування Змови: «Кар'єри людей відслідковуються. До людей, які виявляють особливі здібності з точки зору цілей цієї групи, м'яко наближаються і їх запрошують у внутрішні кола. Їх відстежують під час виконання доручень і, врешті-решт, вони потрапляють в Змову при таких обставинах, які фактично не дозволяють їм вирватися з неї».

Отже, залучені не стають багатими і / або знаменитими, а потім приєднуються до Змови; вони стають багатими і знаменитими тому, що вони є членами Змови.

Але що ними рухає? Що змушує людей шукати багатства і положення? Колишній конгресмен Джон Сміт (John Schmitz) пояснює, що існує додаткова мета: Влада! Люди приєднуються до Змови, щоб отримати гроші, а потім владу. Сміт писав: «Коли людина отримує всі гроші, які йому потрібні, його метою стає влада».

Бенджамін Франклін (Benjamin Franklin) пояснив цей зв'язок між грошима і владою, сказавши: «Існують дві пристрасті, які мають потужний вплив на людські справи. Це ... любов до влади і любов до грошей ... Коли вони з'єднуються ... вони чинять самі шалені дії».

Однак влада сама по собі розбещує тих, хто її шукає. Визначення лорда Астона (Acton) влади стало прописною істиною: «Влада розбещує; абсолютна влада розбещує абсолютно».

А російський анархіст Бакунін, відзначав, що процес розбещення торкався навіть переконаних прихильників свободи, яким дали владу для захисту слабких. Він писав: «Доступ до влади перетворювало в тирана навіть самого відданого друга свободи».

Таким чином, ті, хто прагнуть до влади, будуть нею розбещені. Вони будуть прагнути викликати кризи, революції та війни з тим, щоб задовольнити своє бажання більшої влади. Розбещуюча природа самої погоні за владою пояснює, як моральна свідомість людини, який не бажає влади над іншими і не розуміє бажання такої влади, не може зрозуміти, чому властолюбці готові принести і несуть людям нещастя.

Іншими словами, змовники успішні тому, що моральний громадянин не може прийняти висновок, що існують люди, здатні насправді бажати проведення неймовірно шкідливих дій проти своїх співгромадян.

Webster визначає ЗМОВУ як «об'єднання людей, що працюють таємно, переслідують злу або незаконну мету». Змовники не тільки повинні працювати таємно, вони повинні докласти всіх зусиль для того, щоб їх плани не стали загальнодоступними. В такому випадку першим завданням Змови є переконання народу в тому, що Змови не існує, і вона буде робити все можливе, щоб заперечувати звинувачення як тих людей, які намагаються її розкрити, так і тих осіб, які стверджують, що вони є учасниками Змови.

Американські дослідники Змови Джонатан Ванкін (Jonathan Vankin) і Джон Валін (John Whalen) підкреслюють, що погляди американської громадськості сформовані розсудливістю «Діснея» щодо як історії, так і поточних подій. «Диснеївську версію» історії можна було б легко назвати «версією Нью-Йорк таймс», «версією теленовин» або «версією підручника для коледжу».

Вони писали: «Головний опір теоріям змови виходить не від простого народу, а від засобів масової інформації, академій та уряду – людей, які керують національною і світової інформаційною економікою».

Ентоні Саттон згоден з твердженнями, що «миловидна історія» домінує в підручниках, публікаціях, засобах масової інформації та на бібліотечних полицях.

«За останні сто років, – підкреслював він, – будь-яка історична теорія або історичне свідоцтво, що не збігаються з поглядами, установленими Американською історичною асоціацією і основними структурами влади, піддавалися гонінню або відкиданню... Це відбувалося не на основі наданих доказів, а на основі прийнятності аргументів для так званого східного ліберального істеблішменту і його офіційної історичної лінії ... Невдача спіткає будь-яку книгу або автора, що не відповідає офіційним керівним принципам. І марно десь шукати підтримку. Видавців завжди чекає фіаско. Поширення несанкціонованої інформації неможливо, вона відсутня, її не існує».

Як вважає Ральф Епперсон, існують три шляхи викриття Змови:

Перший – коли один з учасників Змови пориває з ним і розкриває свою участь. Це вимагає від людини виняткової мужності і подібний тип викриттів вкрай рідкісний.

Друга група викривачів – це люди, які несвідомо брали участь в змовницькому плануванні Події, але усвідомили це згодом. Ці люди, а їх не дуже багато в світовій історії, також оголили внутрішні механізми Змови з великою небезпекою для себе.

Третій метод розкриття Змови полягає в оголенні змовницьких задумів у подіях минулого.

блоґ Володимир Федько

Зображення користувача Володимир Федько.

«Управління суспільством через страх і поділ абсолютно позбавило людину почуття влади над реальністю. Але чим більше ми замислюємося над тим, що ми знаємо про себе, звідки ми прийшли, що ми робимо, тим більше ми переконуємося, що нам брешуть. Нас обманюють політики, нами маніпулюють журналісти, нас обманюють громадські структури. Але ми повинні знати правду, шукати правду, і тоді правда зробить нас вільними. Ми повинні бути готові побачити правду, яка б вона не опинилася, хто б нам її не сказав, якщо ми хочемо поглянути на світ по-новому або будемо продовжувати грати в свою стару гру.

Ті, хто за завісою знають, що як тільки люди дізнаються правду про своє місце в цьому світі, і правду про силу дану кожній людині змінити світ, весь примарний дух часу, за рахунок якого вони живуть, розсиплеться як картковий будиночок.

Вся світова система, в якій ми живемо, втовкмачує нам, що ми безсилі, що ми слабкі, що суспільством керує зло і злочинність, і так далі ... Все це брехня!

Ми сильні, прекрасні і дивовижні! Немає ніяких причин, щоб не зрозуміти, хто ми є і куди ми йдемо. І немає ніяких причин, щоб людина не володіла своєю силою. Ми надзвичайно сильні істоти».

Джеральд Мессей (G. Massey), єгиптолог.

Коментарі:

Коментарі  

0 #28 Noah 23.05.2018, 11:25
Exemples Permis de Construire au Meilleur Tarif. Estimation sous 24h.
Faire une demande de permis de construction accepté c'est appeler Dassa Structure afin d'avoir votre permis dossier de Permis
De construire
construire dès 300 Euro TTC
Цитата
0 #27 Gale 23.05.2018, 10:15
L'entreprise Black Hat SEO vous propose des prestations de
gestion d'image sur Facebook, Twitter et les autres
réseaux. Faites appel à des professionnels des plateformes sociales avec des tarifs simples dès 150€ par mensualités.


Also visit my homepage Community Management
Цитата
0 #26 Luca 10.05.2018, 14:46
Découvrez des montres connectées pour les femmes sur la
boutique Tech4elle. Sélectionnez les toute nouvelle montres Connectées pour femme.
https://tech4elle.fr/montre Feminine-connectee-pour-femme/
Цитата
0 #25 Eusebia 04.05.2018, 13:48
Apprenez à gagner des fonts avec la finance en visionant des vidéos formations simple à comprendre sans connaissances particulières .
Formation Gratuite . Une nouvelle vidéo ( 20 à 30 minutes ) quotidiennement
( disponibles en replay illimité jusqu'à la fin de l'évènement sur 7 jours ) .
Le plan exact , pas à pas , méthode pour Gagner à la bourse vivre la vie
dont vous avez toujours rêvé avec la bourse .
Vivre de la spéculation en Bourse est un rêve partagé par un grand nombre de personnes .
avec les formations en bourse en ligne c'est tres facile pour tout le monde sur :
https://formation.millionnaire-boursier.com/bienvenue/?aff=5a4fa7&cpg=5a915d
Цитата
0 #24 Rosaura 10.04.2018, 09:57
Agence SEO Strategie-Web.com situé à Melun en Seine et
Marne vous propose des prestations de référencement devis referencement naturel, SEO,
SEA, SMO. Sans aucun engagement de votre part. L'agence peut vous créer une campagne Adwords, ou Bing avec
une campagne Marketing complète.
Цитата
0 #23 Shavonne 20.03.2018, 07:03
Content-spinning.fr propose un plugin wp content
spinning
Wordpress spécial Content Spinning pour optimiser vos contenus directement
dans vos interfaces de rédaction Wordpress avec des dictionnaires privés ou
communautaire.
Цитата
0 #22 Mittie 14.03.2018, 02:06
bombe lacrymogène rose Lacrymogène gel ou gaz, poivre ou spray comment choisir ?

Tous nos modèles et informations de bombes
lacrymogène au poivre, gel, gaz ou spray pour
les professionnels de la sécurité sont sur https://www.bombes-lacrymogenes.fr Suivez le guide de la défense
en ligne !
Цитата
0 #21 Jacquelyn 30.12.2017, 14:14
tirada de tarot gratis del amor gitano tarot del casamiento gratis
horoscopo tarot y astrologia tarot de mave secretos del tarot sota copas quien tira el tarot gratis cursos de tarot en asturias tarot 905 3 minutos horoscopo tauro tarot 10 hoy oraculo y tarot la emperatriz tarot do
amor 3 cartas gratis consultas tarot gratis por whatsapp tirada de tarot gratis amor
tarot arcanos gratis amor tirada de tarot para el trabajo gratis como
tirar el tarot para si o no
leer las cartas del tarot tarot osho tirada gratis telefono tarot amor tarot del si o no fiable gratis tarot visa economico barcelona
tarot del oraculo gratis 2017 tirada del tarot dinero y trabajo gratis pregunta tarot amor tarot por
telefono economico emperatriz tarot tiempo tarot barato
visa economica tarot del amor gratis para la
semana tarot gratis para saber si mi pareja me ama tarot
del amor del dia de hoy gratis preguntas tarot signos del tarot chino
tarot si o no gratis 5 cartas tarot en persona valencia tiradas
de cartas de tarot de hoy jogo de cartas tarot buzios gratis tiradas de
cartas tarot gitano gratis preguntas de
si o no al tarot del amor tarot visa 10 euros 30 minutos 24 horas tarot cancer hoy arcanos el tarot del amor gitano gratis tarot
particular barato tarot 0 42 centimos la verdad detras del tarot tv tarot comprar baraja tarot gitano consulta
de tarot gratis por telefono cartas del tarot
gitano amor tarot gratis super efectivo tarot malaga centro geminis tarot junio
2017 tarot mas fiable gratis tarot por telefono argentina
tarot economico en valencia tarot gratis mi numero de la suerte
tarot osho tirada gratis consulta gratis tarot telefono preguntas tarot amor tarot 0.41 24 horas
cartas del tarot tirada gratis la carta del tarot del diablo tarot cosmico baraja hacer una pregunta concreta al tarot mundo hispano tarot tarot magico del amor tarot cartas gratis si o no tarot 10 de oros carta tarot gratis tirada arcano
la rueda dela fortuna en el amor tarot gratis familia tarot g
tarotistas mas famosas horoscopo cartas del tarot gratis
consultas de tarot economico tarot gratis lectura del amor preguntas si o no tarot
tarot gratis 100 efectivo lectura tarot gratis 12 cartas como echar el
tarot tarot hoy cancer tarot gratis fiable tipos
de tiradas del tarot del amor tarot astrologico gratis tarot cartas si o no tarot gitano gratis linea tarot de la suerte para hoy gratis
tarot osho zen conciencia del ser tarot gratis el mago tarotistas buenas en zaragoza mi carta tarot
del dia gratis cartas del tarot gratis del amor tarot do amor
gratis oraculo tarot gratis tarot del amor cartas de tarot salud gratis
tarot magico cursos de tarot en sevilla ver el tarot
del dia de hoy tarot amor quiromancia tarot 8 comprar
cartas tarot baratas tarot encrucijada
Цитата
0 #20 Xavier 30.12.2017, 11:25
tarot gratis de amor si o no tarot hadas tirada
gratis de tarot gitano del amor el sol en sentimientos tarot consulta gratis tarot gitano tarotistas economicas y buenas jugar al tarot del amor gratis tarot
geminis amor junio 2017 tirada de cartas gitanas gratis para tarot celta
del amor gratis tarot gratis gratis tarot diablo trabajo cartas gratis del tarot si o no videos de tarot tarot si o no gratis fiable
lectura e interpretacion del tarot gratis tarot futuro
cercano tarot gitano gratis flor celta tarot economico visa 24 horas tarot sobre el futuro laboral hacer
preguntas del tarot gratis tarot tirada gratis
de cartas horoscopo chino tirada de cartas gratis tarot virtual gratis real el sol en tarot combinacion cartas tarot muerte consultas
de tarot en vigo lectura tarot madrid aprender
a leer las cartas del tarot gratis tarot del amor
me quiere mi pareja tirada cartas tarot lectura y tirada de las cartas del tarot gratis combinacion cartas tarot emperatriz lectura delas cartas del tarot para el
amor mi carta del tarot para hoy tarot en ronda malaga tarot grats tarot luna amor
lanzar cartas del tarot gratis tarot gitano carta del dia horoscopos tarot de hoy carta del tarot para hoy
piscis tarot gratis secretos magicos tarot medium tiradas gratis tarot gitano tarot salud dinero amor amistad tarot de cartas gratis 2017 q significa el sol en el tarot 3 cartas del tarot tarot
diario del amor gratis consulta en persona tarot madrid
tarot visa 10 euros 30 minutos tarot gratis
de la vida tirada del tarot para el amor y el trabajo tarot gitano gratis oraculo 2017 el tarot gitano del amor
gratis carta del tarot el mundo tirada de carta tarot gratis tarot gratis cartas gitanas osho tarot transformation tarot del amor
adivinacion lectura del tarot gratis para el
trabajo leer tarot gratis inmediato tirada de tarot por trabajo la carta origen del apellido tarot dia tarot gratis interpretacion cartas tarot gitano tarot virtual do amor gratis tirada de tarot gratis
del amor oraculo juego tarot si o no tarot virtual gratis del dinero mago
no amor tarot comprar tarot lecturas de cartas del tarot
gratis tarot el sol tarot carta de dia lectura de cartas de tarot gitano gratis tarot
manana piscis consulta tarot oraculo del si o no tarot numerologia pareja tirada del tarot del amor en linea tarot economico en sevilla ver
tirada de cartas gratis del tarot osho tarot soledad tarot celta
gratis con cartas gitanas hazle una pregunta al tarot tarot virtual
real quiero aprender a leer las cartas de tarot cursos tarot
santiago tarot gratis del dia d hoy tarot horoscopo semanal piscis carta
del tarot para acuario tirar las cartas del tarot gratis consulta el
tarot del amor gratis tarot del amor cartas gitanas gratis tarot del dia de hoy cancer tarot telefonico fiable y barato tarot para solteros gratis tarot o oraculo horoscopo diario nuevo tarot gratis tarot virtual
Цитата
0 #19 Kurt 30.12.2017, 10:16
tarot astrologie gratuit interpretation tarot gratuit tarot cartomancie en ligne gratuit tarot gratuit
sur l amour tirage tarot oui non gratuit en ligne association carte tarot pape tirage tarot voyance en ligne tirage tarot runique tarots gratuis tarot arcane majeur 20 l'hermite tarot
gratuit tarot mois tirage tarot finance tarot serieux du jour tarot mat et bateleur tirage tarot gratuit immediat et serieux tarot et oracle gratuit en ligne carte tarot la force en amour tarot personnalise tarot ligne tarot serieux du jour tirage tarot croise gratuit tarot gratuit le
pendule combinaison carte tarot amoureux carte tarot le pape en amour lame tarot tirage carte tarot
tirage tarot divinatoire oui non chat tirage tarot gratuit tirage tarot belline amour gratuit
tarot pour tout savoir tarot amerindien en ligne tarot et voyance gratuite avenir selon tarot
divinatoire tarots divinatoire gratuits ton avenire selon le tarot divinatoire
tarot finance tirage tarot gratuit fiable ligne bonne carte au tarot gratuir
le tarot du jour tarot zen signification tarot divinatoire oracle tirage
carte tarot amoureux tarot gitane tarot le mat en amour tarot gratuit oui non gratuit tarot voyante gratuit tarot amour fiable oui non tarots avenir
gratuit interpretation carte tarot le bateleur tirage tarot runique tirage en ligne
tarot gratuit tarot amour ton tarot divinatoire tirage gratuit tarot belline oracle ge tarot amour jour tarot divinatoire l'hermite tarot serieux tarot gratuit oracle gratuit osho
zen tarot gratuit tarot gratuit du oui non tirage amour tarot gratuit tarot belline tirage tarot travail oui non tirer le tarot gratuitement en ligne
carte tarot gratuit amour jeu tarot gratuit en ligne gratuit signification carte tarot la force
tarot divinatoire l'hermite tarot divinatoire amour gratuit oui non tarot sante voyance tarot oracle sante tarot gratuit avenir tarot tirage gratuit tarot oui ou
non serieux le tarot d'or signification combinaison tarot amoureux diable
ermite tarot tarot en ligne jeu tarots gratuits oracle ge tirage tarot amour fiable tirage
tarot amour signification tarot la force tarot amour gratuit
ange tarot en ligne serieux tirage tarot sante tarot et carte gratuit association diable
jugement tarot tarot divinatoire amour gratuit immediat tarots tirage gratuit immediat tarot signification carte lune tirage tarot gr secret
tarot le mat tarot persan amour tarot gratuit serieux
tarot amour veritable vrai tarot amour tarot en live meilleur tarot
en ligne gratuit tarots tirage gratuit en ligne
Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація