ІСТОРИЧНІ ПАРАЛЕЛІ І СХІД - СПРАВА ДЕЛІКАТНА...

східМісяць тому в Сирії стався дуже цікавий епізод - російські бомбардувальники  залетіли в зону, підконтрольну сирійській опозиції, яку підтримували США та Великобританія і нанесли бомбовий удар 230-кілограмовими бомбами по військовому аеродрому, який використовувався американськими та британськими літаками. Дивом ніхто з іноземних військових не постраждав (а якщо і постраждав - ми про це все одно не дізнаємось). 

На жодні запити московити не відповідали і щойно від бази відлетіли винищувачі, яких довелося викликати для захисту - так само мовчки нанесли ще один удар.

===============================

The strikes, which the U.S. says killed some New Syrian Army troops, occurred about six miles from the Jordanian border, according to a U.S. defense official. The U.S. diverted armed FA-18s to the area after the first round of two strikes, and the pilots then tried to call the Russians on a previously agreed-upon pilot-to-pilot communications channel but did not receive an answer. As soon as the U.S. jets left the area to refuel, the Russians came back for another round of bombing, the defense official said. The jets dropped what is believed to be the equivalent of U.S. 500-pound bombs and possibly cluster munitions, according to the U.S. defense official.

©http://edition.cnn.com/…/po…/russia-airstrike-syrian-rebels/

===============================

Місяць московити це відкидали, вчора зізнались. В результаті на Заході вибухнув скандал: The Wall Street Journal написала обурену статтю, а деякі американські консервативні видання прямо сказали, що Обама капітулював перед тиском Росії незважаючи на активний протест Пентагона та ЦРУ.

===============================

Russia struck the outpost on June 16 despite U.S. warnings that it “was part of the U.S. campaign against Islamic State and shouldn’t be attacked,” points out the Journal, adding: Roughly 90 minutes after the U.S. warning was delivered, U.S. aircraft circling nearby watched as the Russians launched a second wave of strikes against the garrison. A U.S. military surveillance aircraft overhead tried to hail the Russian pilots directly using the frequencies which the U.S. and Russian governments had agreed to use in emergencies.The Russian pilots didn’t respond."

At least “two young children, aged two and three, were killed along with two young women and a man in his mid-50s,” WSJ learned from Tllass Salameh, a commander with the Lions of the East rebel group which works out of the base. He added that “48 people were injured, all civilians.”

President Barack Obama capitulated under Russian pressure. Despite the attacks, President Obama’s State Department agreed to join forces with Russia in Syria over objections from the Pentagon and CIA.

©http://www.breitbart.com/…/russian-bombed-u-s-base-syria-p…/

===============================

Можна собі уявити, що відчули сирійці, коли їх бомбили на очах у тих, хто пообіцяв їм захист і при цьому пальцем не поворухнув якось зупинити бійню цивільного населення, а на другий день проголосив "стратегічний союз з Росією проти ІДІЛ". Це, власне, чудова відповідь на те неодноразово задане питання "а що буде, коли Росія попре далі". Нічого не буде. Глибока стурбованість. Навіть якщо вона попре в Литву. Якщо ж в листопаді виграє Трамп - то і стурбованості не буде.

Історична паралель номер два.

Коли в дискусіях мені кажуть, що "Росія так знахабніла в 2008 році, і якби не було Грузії, то не було б України" - я завжди кажу, що так думати є великою помилкою, оскільки Росія зрозуміла, що у неї всі карти на руках ще в далекому 1999-му році, навіть до закінчення "мук" Єльцина на посаді. В травні 1999 року Єльцин прийняв рішення передати владу тодішньому голові одночасно СНБО та ФСБ Путіну і наступна історія стала його "першою ластівкою", якою він давав зрозуміти, з ким світ відтепер має справу.

10 червня 1999 року Радбез ООН прийняв резолюцію 1244 про врегулювання конфлікту в Косово. Попри те, що Росія її не ветувала, її виконання в кремлівські плани не входило. В цій резолюції передбачалось введення миротворчого контингенту, який забезпечить припинення вогню всіма сторонами конфлікту. Єдиним місцем, де можна було посадити військові транспортні літаки в тому регіоні був міжнародний аеропорт "Слатіна" поблизу Пріштіни. Операція мала початися 12 червня, через два дні після прийняття резолюції - однак насправді аеропорт було захоплено групою з 18 кращих "спеців" відомого вже всім українцям, які хоч трохи цікавляться подіями на сході України, ГРУ ГШ ВС РФ ще наприкінці травня, за два тижні до прийняття резолюції. Росія не збиралася давати її виконати - у грушників був наказ не дати ніяким військовим, окрім російських, опинитися на аеродромі. Два тижні "грушники" тримали аеропорт під негласним контролем і щойно було прийнято резолюцію - контроль став повним.

Саме ця група забезпечила безперешкодний вхід на територію режимного об'єкту колони ВДВ Росії, яка висунулася з бази дислокації російських "миротворців" в Боснії. За кілька годин основні сили кремлівських окупантів взяли всю територію аеропорту під контроль і заблокували його для можливої посадки літаків, розмістивши на злітно-посадкових смугах бронетехніку. В 11 ранку біля аеропорту з'явились британські вояки, які мали його підготувати для прийому миротворчих сил, а на ЗПС спробували сісти британські гелікоптери. Останніх атакували російські БТРи, які займали місця запланованої посадки погрожуючи зіткненням, а перших було взято на приціл гранатометів з наполегливою порадою не пробувати зайти на територію аеропорту. Попри наказ командуючого силами НАТО в Європі американського генерала Кларка захопити аеропорт британський генерал Джексон, який очолював сили НАТО на Балканах, зі словами "Я не збираюсь починати третю світову війну" розвернув свої сили і залишив аеродром в руках всьго-лише двохсот російських окупантів, оточених зусібіч значно переважаючими натівськими силами.

Офіційно операція, звісно була задекларована, як "єльцинська", однак хто був її головним автором, командиром та ідеологом можна переконатися на цій фотографії, зробленій на другий день після описаних подій на аеродромі "Слатіна" - https://milanmilenkovic.files.wordpress.com/…/vladimir_puti…

В результаті Росія отримала свій вплив в Косово і на Балканах, а НАТО, фактично, програло без жодного пострілу перше пряме зіткнення з Росією. Кремль ризикував лише цими кількома сотнями потенційних жертв, тобто ціна була мізерною, а виграний був джекпот - Путін зрозумів, що воювати з ним ніхто не збирається. Як бачимо зі свіженької сирійської історії, цей висновок абсолютно правильний і досі, що би Росія не витворяла.

Тож кому хочеться знати, коли Росія вирішила "зруйнувати світовий порядок", то він повинен дивитись не на лютий 2014 року і не на серпень 2008, а на травень 1999 року. До речі, там і медалька була випущена для учасників, один-в-один копія знаменитої "за возвращєніє Крима" - http://oddstuffmagazine.com/wp-conte…/uploads/2014/…/101.jpg - раджу звернути при цьому увагу на колір стрічечки.

Donald Trump has suggested that under his leadership America would not necessarily come to the aid of a Nato ally under attack, saying he would first consider how much they have contributed to the alliance. Claiming that US allies would understand his new approach to collective self-defence, Trump said it could involve cancelling treaties he believes place too great a burden on the US.

(Дональд Трамп припустив, що під його керівництвом Америка не гарантовано буде приходити на допомогу атакованим союзникам НАТО, сказавши, що він буде спочатку розглядати, чи вони внесли свій вклад в альянс. Заявивши, що союзники США зрозуміли б його новий підхід до колективної самооборони, Трамп сказав, що цей підхід може включати в себе скасування договорів, які, на його думку, мають дуже велике навантаження на бюджет США.)

©https://www.theguardian.com/…/donald-trump-america-automati…

2016 Presidential Election

CBS News/New York Times

July 8-12, 2016

1,358 registered voters

Margin of error: +/- 3.0

Ярослав Вішталюк
 
 
 
Занимательная игра эта геополитика. Продолжу сегодня то, о чем не было сказано прошлый раз. А не сказала я об Израиле, который стоял за всей этой операцией с…
OFELIYADD.LIVEJOURNAL.COM
 
 
ПодобаєтьсяПоказати більше реакцій
Коментувати

Коментарі:

Коментарі  

0 #8 Senaida 07.07.2018, 01:23
Many thanks sir, my utmost appreciation for the hard work of your team, i am a regular visitor to
your website indeed, i thought to, (out of courtsey) provide some suggestion and feedback of my very own , would be thankful if you could reply or acknowledge my
suggestions to make this website more content focused .

Regards.
Rana Duggal.

My site how to hack roblox for robux
on pc
Цитата
0 #7 Yvonne 03.07.2018, 19:03
Thank you sir, my utmost appreciation for the effort of your team, i am a regular visitor
to your articles indeed, i thought to, (out of courtsey) provide some
suggestion and feedback of my own , would be thankful if you could
reply or acknowledge my recommendations to make this website more
content oriented .
Regards.
Rana Duggal.

Here is my web site - roblox how to get free robux 2017 live hack tutorial (gratisblog.biz)
Цитата
0 #6 Desmond 16.04.2018, 07:06
Make good friends and come back to play with pals.

Here is my webpage free robux no survey
Цитата
0 #5 Peter 12.04.2018, 14:14
On indicator up set your child's genuine age.

My page: roblox
hack
Цитата
0 #4 Cruz 02.04.2018, 07:21
Talk about with us in the comments below.


Also visit my website; best android apk
Цитата
0 #3 Rosita 24.03.2018, 15:06
I am starting to think this is simply a cash suck.

My website ... latest game tips
Цитата
0 #2 Zelda 23.03.2018, 07:46
Armiger ends when the gauge is depleted.

my web page ... final fantasy xv tips
Цитата
0 #1 Maple 23.03.2018, 06:05
It is a unusual one. Most of all, FFXV is compelling.


my site: techyalfred tech blog
Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація