"ТАМО - ГУНА" ДЛЯ ОЛАНДА...

ОЛАНДКоли тиждень тому було повідомлення, що 17-річний джентльмен, який прибув до Європи з братерського Афганістану, хотів пошинкувати 15 невірних сокиркою, то мене в тому повідомленні особливо сподобалися дві тези, перша – «Проверяется причастность нападавшего к исламистам», і друга – «В Германию он прибыл из Афганистана без сопровождения взрослых».

По першій тезі: що вони мають на увазі? Чи належав він до умми?.. Ідіотизм постановки питання свідчить про абсолютне нерозуміння ситуації, яка склалася в Європі. 

А щодо «без сопровождения взрослых», то добропорядні бюргери просто не розуміють, що до них приїхав не сопливий пацан, а вже повноцінний воїн. На Кавказі сімнадцятирічний джентльмен не позволить тобі розмовляти з собою, як з дитиною. Не думаю, що в Афганістані в цьому сенсі «діти» сильно відрізняються. Це просто Європа впала в якийсь відморожений інфантилізм і дивиться на світ через призму мультикультурних ілюзій, екстраполюючи свої реакції на інші культури. Але, як казав один китаєць: реальність – найкращі ліки від ілюзій. І зараз ми спостерігаємо, як в Германії це вікно в реальність прорубується сокирою.

Вчора у Франції 84-річному священику Жаку Амелю тупо перерізали горло. 

Оланд, лапочка така, сказав, так сказав… - 

«Угроза остается очень высокой. Мы должны вести войну против ИГИЛ в соответствии с законами». 

Якими законами, Оландику? Твої поліцейські бояться заходити в арабські квартали. Немає у тебе ніяких законів для цієї ситуації. В принципі немає. На території арабських кварталів твоя влада кінчається. Ти там ніхто і звати тебе ніяк. 

Якщо ви хотіли знищити Францію французьку – то ви таки цього добилися. Ці всі трупи, всі теракти – це є реперні точки тієї балістики, яка вказує, куди летить Франція Оланда з усіма своїми псевдодемократичними ілюзіями. За все треба платити, мій дружок. В першу чергу – за ілюзії.

То ви думаєте, що це трагедія? Ви дійсно думаєте, що то був терор?.. Ні, це все ще навіть не увертюра. Це – аят. Натяк Божий. Бог завжди дає якийсь шанс, а чи скористаєшся ти цією милістю – то вже твоя воля. 

Є в індуїзмі таке поняття – «тамо-гуна». Це такий специфічний стан, в якому перебувають відморожені від реальності мрійники. Так ось індуїсти кажуть, що цей стан мрійливості – це є своєрідний наркотик, без якого мозок з часом вже не може і не хоче. І, як типового наркомана, його вже не цікавить реальність. А значить, він вже не здатен на боротьбу за цю реальність. А після смерті бездіяльний мрійник «тамо-гуна» реінкарнується, наприклад, в камінь, або у щось подібне за рівнем інтелекту і енергетики. 

Наприклад, в Оланда…

Олег Синякевич

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація