ПОЛЬЩА ТАКИ ВИРІШИЛА ПРОЙТИ ШЛЯХ ГАНЬБИ ДО КІНЦЯ.А ШКОДА...

СПІКЕР"Поляки, засліплені історичною ненавистю до українців і властивою пихою, навіть не уявляють, якого джина випустили. І слід зазначити, українці ладні були забути прикрі моменти (з ким не було?) й будувати спільне оборонне й економічне майбутнє. Поляки виявилися слабшою ланкою. Міжнаціональна ненависть - це той джин, який назад у пляшку не повертається."

Неважко спрогнозувати, що тепер українські історики (і політики) легко нададуть відомості про щонайменше кілька "геноцидів" поляків проти українців.І на Волині, і в ході операції масового примусового переселення українців з українських земель на західні землі Польщі (спецоперація "Вісла"), і про співпрацю з німцями й більшовиками проти українців, і про захоплення після Першої світової частини Західної України. 

А ще буде оприлюднено численні задокументовані факти звірства поляків проти українців, докази природної шовіністичної польської політики проти українців на окупованих українських землях, коли заборонялась українська мова й усе українське (так, що навіть росіянам не снилось). Паралелі між ставленням росіян і поляків до українців у частині етноциду - будуть вражаючі.

Жартівники можуть піти й далі: парламент (або хто інший) може звернутися до уряду Польщі з проханням пояснити причини перебування поляків на Правобережній Україні в минулих століттях (збройна агресія?), озвучити (приблизну, як і все тут) кількість замордованих польською шляхтою та їхніми посіпаками українців, оцінити завданий матеріальний збиток від окупації й загарбницьких воєн аж до роботи українських селян на польських панів по днів 5-6 на тиждень (панщина) упродовж сотень років (німці ж розрахувалися за окупацію й залучення українців на примусові роботи).

Поляки просили Катерину Другу придушити повстання українців наприкінці 18-го століття (Коліївщина). Тоді росіяни разом з поляками втопили Україну в крові (а москалі тоді "з ходу" здійснили Другий розподіл Польщі).

Згадають і договір Пілсудського з Гітлером 1934 року, за яким Польща мала стати союзником Німеччини у війні з СРСР і отримати за це всю Західну Україну (може, це вигадка росіян?). І те, що саме Польща фактично почала з Німеччиною Другу світову, розділивши з Німеччиною в 1938 році Чехо-Словаччину, - тоді Польщі відійшла Тешинська область (повернена чехам лише після перемоги союзників у Другій світовій).

Поляки, засліплені історичною ненавистю до українців і властивою пихою, навіть не уявляють, якого джина випустили. І слід зазначити, українці ладні були забути прикрі моменти (з ким не було?) й будувати спільне оборонне й економічне майбутнє. Поляки виявилися слабшою ланкою. Міжнаціональна ненависть - це той джин, який назад у пляшку не повертається. Тепер мають пройти роки і змінитися покоління. Якщо й тоді щось зміниться.

Це прикро, але добре, що ми знаємо про реальний стан речей і не обманюємо симих себе. Поступу й перемоги без знання реального стану речей і коректної оцінки ситуації не буває.

 

Польща таки вирішила пройти шлях ганьби до кінця. А шкода...

Неважко спрогнозувати, що тепер українські історики (і політики) легко нададуть відомості про щонайменше кілька "геноцидів" поляків проти українців. І на Волині, і в ході операції масового примусового переселення українців з українських земель на західні землі Польщі (спецоперація "Вісла"), і про співпрацю з німцями й більшовиками проти українців, і про захоплення після Першої світової частини Західної України. А ще...

Показати більше...
 

Коментарі:

Коментарі  

0 #1 Співчуваючий 06.08.2016, 07:19
Шкода, що поляки не розуміють, що робляться маріонеткою в руках москаля.
Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація