ЩОСЬ ВІДБУВАЄТЬСЯ.НІМЦІ РОБЛЯТЬ ЗАПАСИ ЇЖІ ТА ВОДИ...

ФРГЩось відбувається. Німці звернулись до населення робити запаси їжі та води. Про це нині написав „Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung” (недільне видання Frankfurter Allgemeine Zeitung). Рекомендують робити запаси на 10 днів.

Також, у Німеччині передбачається  найближчим часом прийняти концепцію самооборони населення.

Населенню Німеччини вперше з моменту закінчення холодної війни рекомендують створювати власні запаси на десять днів для того, щоб в разі великої катастрофи або збройного нападу воно тимчасово могло забезпечити себе найнеобхіднішим. Це - одне з положень нової концепції цивільної оборони, яку уряд ФРН схвалить в майбутню середу, повідомляє газета Frankfurter Allgemeine Sonntagzeitung в неділю, 21 серпня.

Як випливає з розпорядження,яке потрапило до  видання документу, в разі виникнення надзвичайної ситуації, населення повинно бути в змозі само забезпечити себе найнеобхіднішим, поки не почнуть діяти прийняті урядом заходи щодо достатнього постачання громадян продовольством, водою, енергією та готівкою. Тому жителям країни пропонується, зокрема, тримати запаси питної води на п'ять днів з розрахунку два літри в день на людину.

Як відзначає Frankfurter Allgemeine Sonntagzeitung, нова концепція громадянської оборони - це перший подібний документ, розроблений міністерством внутрішніх справ ФРН з моменту закінчення холодної війни в 1989 році. У концепції наголошується, що "напад на територію Німеччини, який вимагатиме конвенціональних заходів оборони, здається малоймовірним". Проте необхідно в достатній мірі підготуватися до подібного "смертельно небезпечного розвитку, який не можна остаточно виключити".

 

Іван Матковський
Was, wenn morgen Krieg wäre? Die Bürger sollen wieder Vorräte anlegen. Auch…
 
Переглянути більше від FAZ.NET - Frankfurter Allgemeine Zeitung.

 

Подобається
 
Коментувати
 
 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація