З НАГОДИ ДНЯ ЗНАНЬ..."І ЗНОВ Я ВЛІЗАЮ В ТАНК..."

БЕЗМЄНОВ"Знання - воно, звісно, гірчить, ще Еклезіаст скаржився)). Але воно й захищає (ще й як!). Тож вітаю з Днем Знань - і гарної нам усім осені!)))"

З нагоди Дня знань, + на порозі Осені "Активных Мер" )) - ще раз нагадую цей mustwatch для всіх дорослих хлопчиків і дівчаток, що хочуть зрозуміти, в яку війну нам випало жити: https://www.youtube.com/watch?v=pHRwG0wSLis

З передмови до нової книжки "І ЗНОВ Я ВЛІЗАЮ В ТАНК...":

"Деякі додаткові джерела, що «заполірували» мені сценарій цієї війни до остаточного полив’яного блиску, прийшли вже з початком «гарячої» фази (дуже помічним стало інтерв’ю колишнього співробітника КГБ Юрія Безменова Едварду Ґріффіну за 1984 р., віднедавна доступне на ютюбі й з українськими субтитрами, - всі описані ним як розробки КГБ доби «холодної війни» так звані «активные меры» із завоювання країн диверсійним шляхом можуть слугувати доброю «дорожньою мапою» для розуміння не тільки мук української квазі-незалежности від 1991 р. по сьогодні, а й багатьох глобальних процесів після 1989 р., що вкупі складаються на ту саму «гібридну» картину - й дають змогу бачити логіку сучасної історії куди ліпше, ніж із подачі Жижека, Фукуями чи ще яких-небудь добродушних гуру окцидентальної короткозорости)".

Знання - воно, звісно, гірчить, ще Еклезіаст скаржився)). Але воно й захищає (ще й як!). Тож вітаю з Днем Знань - і гарної нам усім осені!)))

Oksana Zabuzhko

Субтитри:внизу екрана справа значок, біля коліщатка.

 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація