А.МАЦЕРЕВИЧ:"РОСІЙСЬКІ ДИСПЕТЧЕРИ ВИННІ У КАТАСТРОФІ БІЛЯ СМОЛЕНСЬКА."

СМОЛЕНСЬККремль та російські диспетчери винні у катастрофі біля Смоленська, внаслідок якої загинули 96 осіб, зокрема, і президент Польщі Лех Качинський. У жовтні цього року польська влада оприлюднить докази цього твердження. Про це заявив міністр оборони Польщі Антоній Мацеревич, повідомляє Радіо Польща.

За словами міністра, мова йде про нові записи розмов екіпажу Ту-154М.

Мацеревич заявив, що «метою дій російських диспетчерів і влади в Москві була катастрофа літака з президентом Качинським і цілою делегацією на борту».

«Ми маємо зараз справжні докази, зокрема ті, які приховувала комісія Міллера (попередня комісія з розслідування Смоленської катастрофи, – ред). Ми маємо жахливі подробиці членів цієї комісії», – заявив Мацеревич.

Як відомо, трагедія трапилась у квітні 2010 року неподалік Смоленська. Літак Ту-154 з польськими чиновниками і главою держави Лехом Качинським розбився біля аеродрому «Північний». В авіакатастрофі загинули 96 осіб. Представники польської влади летіли відзначити 70-ту річницю Катинської трагедії.

Нагадаємо, в Польщі звинуватили Росію в приховуванні фактів авіакатастрофи і ухвалили рішення відновити слідство у цій справі. У Польщі створили спеціальний комітет, який розслідує трагедію.

Після розслідування в Москві авіаційний комітет РФ повідомив, що головна причина катастрофи – це помилка пілотів.

Пізніше Антоній Марцеревич, представник Міністерства оборони, виступив зі звинуваченнями у тому, що Росія має стосунок до трагедії. У Державній думі РФ у відповідь на таку заяву назвали Марцеревича не зовсім адекватним.

http://www.radiopolsha.pl

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація