ЧЕТВЕРТИЙ РИМ АБО МОСКОВСЬКА ГРИЗОТА...

чрим".... 2-а хвиля Візантійської еліти нахлине в Московію після того, як її витіснять з Константинополя турки - тобто після 1453 року! Саме тоді багато Константинопольської  еліти приїде вже в Москву, а не до Київа(1 - ша хвиля була в часи Ярослава Мудрого) , і візантійська принцеса Софія Палеолог стане російською царицею - дружиною Івана - 3 - тього. З цього моменту, з прибуттям такого великого числа найосвіченіших людей з Столиці Світу - Константинополя, всі справи у загубленого в лісах мініатюрного і мікроскопічного Московського Князівства - відразу підуть вгору і його володіння виростуть у багато-багато разів..." І з того часу ми чуємо ,що "Москва третій Рим,а четвертому не бути".

палеологЗ Вікіпедії:"«Третій Рим» — релігійно-політична доктринальна міфологія (міф, міфологема) 16 — 17 ст., яка мала за ціль підкріпити легітимність претензій Москви на «Візантійську спадщину».

Московське царство за нею ставало спадкоємцем двох іст. Римів — Старого й Нового (Візантії): коли перший Рим упав під навалою германців (476), а Візантія була завойована турками — мусульманами (1453), їхня роль, на думку московських державників повинна була перейти до Москви — «Третього Риму», як останньої підпори православного християнства на землі. «Два убо Рима падоша, а третій стоит, а четвертому не быти» — цю формулу розвинув у своїх «посланіях» до В. кн. Івана III Васильовича (1504—1505), і В. кн. Василія Івановича (1510—1511) «старець» ігумен Псковського Єлеазарського монастиря, Філотей (Філофей)."

 Але повертаючись до теперішніх подій,як - то сучасна україно - москальська війна,шалена росифікація гуманітарної сфери, ЗМІ,кіно,радіо,бізнесу,війська України,десантування з Москви до України "русскіх лібералів" на кшталт Панамарьових,Ганапольськіх,Кисєльових,Шустеров та ін.(їхні заяви про побудову іншої Росії в Україні) і отримання ними громадянства України,які  наводять на думку,що нащадки і послідовники Софії Палеолог мають на меті все-таки збудувати Четвертий Рим...на нашій землі.

На підтвердженя таких міркувань є добра стаття Віктора Шевчука для "Русского єврея":

"Відповідаючи на питання "чому Кремль хоче захопити Україну", експерти висувають різні версії.

Наприклад, кажуть про "науково-технічну базу", про технології. Про чудові чорноземи українців. Ще згадують, що українці "народ роботящий". Роздумують про мрії у відновленні Російської Імперії в голові Путіна. З одного боку - так, всі ці версії мають певний сенс, однак все набагато прозаїчніше - через кілька років Росія без України перестане існувати сама собою і довести це не складно,Росія розвалиться і на цей раз також за національною ознакою, тільки тепер відколеться не 50% населення і 30% території, а більше. Щоб пояснити цю впевненість, досить зануритися в історію. Почнемо з 1917 року. У 1917 році чисельність російського населення вперше в історії не дотягувала до 50% від загальної чисельності народів, її населяли. Це в значній мірі стимулювало розпад Російської Імперії, формування національних урядів і тільки комуністична ідеологія і тотальне знищення інакомислення дозволили зберегти імперію під новою вивіскою в приблизно колишніх кордонах. Надалі в результаті певної сталінської політики росифікації, змішаних шлюбів, голодоморів в Україні, виселень до Сибіру цілих народів на короткий період часу з 1949 по 1991 рік вдалося зробити так, що чисельність росіян в СРСР становила понад 50%. Однак уже з 1980 року вона стала зменшуватися. А вже з 1989 року стала зменшуватися катастрофічно. У 1991 році росіян стало знову менше ніж 50% від всіх жителів імперії СРСР.

Звичайно можна говорити про відсталість технологічної бази СРСР, розвал економіки, бездумної національної політики, ідеологічному програші, але факт залишається фактом - СРСР розвалився за національною ознакою - неможливо в рамках "русского міра" утримати населення, яке перевершує його чисельністю. Як би не хотів Горбачов зцементувати СРСР новим союзним договором, він не зміг би це зробити, як не змогли б і діячі, які затіяли ГКЧП - парад суверенітетів неможливо було б зупинити. Його б довелося втопити в крові, як це зробив Кремль у період Першої та Другої чеченських воєн. Тільки знищення, фактично геноцид зміг на короткий період зупинити розпад Росії перед обличчям того, що крім природного зменшення чисельності росіян в РФ на горизонті з'явилася нова проблема.

КУЙРАМПроблема, яка була озвучена в кабінетах Кремля все та ж - русскіх скоро буде не вистачати в самій Росії. За неофіційними даними зараз на території РФ близько 20% населення сповідує іслам. Ця цифра серйозно відрізняється від офіційних даних (8%), оскільки не враховує в опитуваннях мільйонні армії мігрантів і жителів віддалених національних автономій РФ. КУЙРАМ2Через 20 років вже 40% населення Росії буде сповідувати іслам, згідно з прогнозами в слідстві збільшення числа мігрантів з Середньої Азії і Кавказу, а також природного скорочення російського населення. Через 30 - Більше 50%. Це не враховуючи інші релігійні конфесії. Зверніть увагу - тільки в Москві зараз знаходиться близько двох мільйонів мусульман. А через 20 років їх там буде п'ять мільйонів.

КУЙРАМТакож через 20 років з демографічних причин чисельність росіян в РФ складе не більше 50-55% від загальної. Нескладно здогадатися, які проблеми чекають Кремль в недалекому майбутньому. Чи не економічні і політичні - народ Росії і так поневолений державною церквою, силовими структурами і пропагандою. Основні проблеми - внутрішньонаціональні і вони почнуть ламати державу на дрібні шматки.

У цьому вся математика - через 20 років русскі і православ'я перестануть бути державотворчою нацією Це не так довго як здається, менше одного покоління людей. І тоді Росія розпадеться, зберігши як і СРСР в своєму ядрі русских на досить обмеженій території. Сибір піде в Китай, Кавказ і південь Кубані - у вигляді автономних квазідержав. Багато інших території також стануть автономними.

У Кремлі розуміють, що крах "русского міра" і його концепції можуть відсунути тільки дві речі - масштабування держави на території з компактним проживанням русскіх, і насильницька росифікація. Саме це ми спостерігаємо в Криму і на Донбасі. Спроба Росії підпорядкувати Україну полягає в прагненні вижити за рахунок держав з російськомовним населенням, відтягнути сумний кінець "русского міра". У Кремлі розрахували, що якщо включити до складу нового СРСР 2.0 Україну, Білорусь (яка вже повністю росифікуватл завдяки Лукашенко), і Казахстан, то можливо імперія протягне ще років 50-60. Однак плани Кремля натрапили на український народ, який не захотів такого сценарію.

Звичайно, в Кремлі не залишать своїх спроб відколоти від України шматки або взяти її всю в свої обійми, але завдяки санкціям, відродженню української нації, становлення національної армії і просто патріотизму план зазнав поразки і спроби з кожним роком будуть слабшати. Наступним кандидатом на "русскій мір" буде Білорусь, а потім Казхстан. Однак і в цьому випадку найімовірніше "поїзд вже пішов". Білорусь все більше дивиться на захід, а Казахстан проводить спільні навчання з Китаєм.

А нам варто просто тримати оборону і трохи почекати - якщо не з економічних причин, то за національними Росія впаде, впаде з страшним тріском повернувшись в межі свого Московського царства."

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація