ВОНИ - НЕ ІНДИВІДУАЛІСТИ ,ВОНИ ВОЇНИ АЛЛАХА.

ІСЛАМ"На світлині – молоді джентльмени з Дар аль-Іслам. Вони моляться своєму Богу. Їхній Бог не депресивний, він не копається в безплідних теоріях. Навряд чи вони читали Кантівське - «Я повинен потіснити знання, щоб надати місце вірі», проте чітко діють відповідно до цієї тези."

Тут декілька днів тому у Москвабаді святкували вже традиційно найпопулярніше в тому містечку свято, Курбан-байрам. 

Тільки в Соборній мечеті і зовні зібралося на молитву більше 90 тисяч москвичів. А всього по Москві Курбан-байрам біля мечетей святкувало понад 200 тисяч виключно чоловіків. В сенсі – мужчин, воїнів.

Для порівняння: в цьому році до самого Кирила у храм Христа Спасителя на Паску прийшло… 7 тисяч правовірних московитів. Серед них – половина жінок. 

З того моменту, як труп совдепії розпався на незалежні живі національні організми, виявилося, що русскіє пили нашу кров майже в буквальному сенсі – нашу, балтійців, молдаван, білорусів, - тих, кого вони могли перетравити і перетравлювали на «русскіх». Події, що відбулися в Росії після розпаду імперії вже наявно продемонстрували, що цивілізаційне переформатування самої Росії – це питання часу. Щоби було зрозуміло: в Росії внутрішніх військ, за різними даними, близько 200 тисяч. І кажуть, що найближчими роками буде скорочення до 170 тисяч. І це, як ви розумієте, не від надмірної миролюбивості кремлівського режиму, це – демографія…

Добре це чи погано? А це так, як є. Просто факт. Це є тихе (поки що – тихе) перетравлення одного цивілізаційного організму іншим. Основне поле, на якому відбувається змагання цивілізацій – демографічне. Все інше – похідне. Всі досягнення науки, мистецтва, інженерії, всі філософські найрозумніші трактати не маю ніякої ваги, якщо народи, що їх створили, вимирають, якщо перестають боротися за життя, бо відсувають цей фактор у своїх пріоритетах на другий план. Кому в ісламізованій Німеччині буде потрібен Кант? Він піде на смітник, як тільки його цивілізація програє. І це є правильно, тому що будь-яка цивілізація, що виходить на дорогу декадансу, що розвиває естетику смерті, не мусить залишатися в пам’яті живих. Тому що в даному випадку умовний «кант» програє не якусь там окрему концепцію, а програє саме життя. Туди можна вписати Ніцше, Кєркегора, Сартра – всіх, у кого життя перетворюється в «нудоту буття».

На фото – молоді джентльмени з Дар аль-Іслам. Вони моляться своєму Богу. Їхній Бог не депресивний, він не копається в безплідних теоріях. Навряд чи вони читали Кантівське - «Я повинен потіснити знання, щоб надати місце вірі», проте чітко діють відповідно до цієї тези. А сліди теологічних диспутів на їхніх обличчях свідчать про те, що ці теологи таки здатні боротися за свою доктрину і переможуть у диспуті будь-кого. Хоч би для цього прийшлося застосувати колючо-ріжучі аргументи. Якщо не вийде пермогти індивідуально, то вже точно - колективно. 

Вони - не індивідуалісти, вони - воїни Аллаха.

Олег Синякевич

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація