ЙОСИП ЗІСЕЛЬС НЕ ЗГОДЕН ІЗ ЗАЯВОЮ ПРЕЗИДЕНТА ІЗРАЇЛЮ РЕУВЕН РІВЛІН.

ІЗРАЇЛЬГолова Асоціації єврейських організацій і громад України Йосип Зісельс сказав, що він не згоден із заявою президента Ізраїлю Реувен Рівлін про бійців ОУН. "Я не можу з ним погодитися. Він людина похилого віку. Він несе на собі стереотипи минулого, історіографію, яка на сьогодні не зважає об'єктивної. Він вихований на радянській історіографії. Ізраїль, принаймні старше покоління, до цих пір живе під її впливом .. він не відображає думки молодих Адже молоді, релігійні ізраїльтяни у нас стояли на Майдані Такі погляди, як він висловив, -. це вчорашній день ", - заявив Зісельс.

Йосип Зісельс нагадав, що в 2007 році тодішній президент України Віктор Ющенко приїхав до Ізраїлю, делегація прийшла до Яд Вашем і попросила показати документи, які свідчать про причетність Романа Шухевича до подібних злочинів. Але таких документів надано не було. "Цей стереотип передбачає доказів, нібито все це знають Ні, не всі це знають Я, наприклад, не довіряю тому, що не підтверджене достовірними архівними документами ..", - Підкреслив Зісельс, додавши, що не слід надавати одиничним фактам національне забарвлення ,

"Місцеві ЖИТЕЛІ України, які співпрацювали з німцями, йшли в поліцаї. Але знищували все ж німці. Іноді викривлення доходять до того, що здається ніби знищували українці. Я ще раз кажу, що місцеве населення співпрацювало з німцями в питанні знищення євреїв. І це . треба засудити навіть через 75 років, це злочин проти людяності Але не можна навішувати стереотипні ярлики на ОУН і УПА, які боролися, в першу чергу, за незалежність України ", - каже Й.Зісельс, підкреслюючи, що не вважає ні Бандеру, ні Шухевича своїми героями, хоча їх вважають героями більшість українців.

"Я не можу абстрагуватися від цього. Я з цим мирюся і не бачу в цьому великої трагедії. Зараз виросла нова генерація істориків, яка пише історію, працюючи не з стереотипами, а з документами. Вони пишуть історію для того покоління українців, яке зараз є дітьми Я вдячний їм за це ", -. Зісельс зазначив.

 

Узнал, что оказывается выступая в Киеве, Ривлин нёс какую-то несусветную чушь и ложь про участие ОУН-УПА в Холокосте и их "солидарностью с СС".
В частности, он рассказывал об участии Киевского куреня ОУН в уничтожении евреев в Бабьем Яру. Это есть ложь. В Бабьем Яру евреев уничтожали полицаи набранные немцами из киевского населения. К ОУН они отношения НЕ ИМЕЛИ! Сами же ОУНовцы так-же стали жертвами Бабьего Яра в период оккупации немцами Киева.

В принципе, что ещё ожидать от человека, который в самом Израиле рассказывает сказки о "еврейских террористах убивающих мирных арабов".

И всё бы ничего. Только Ривлин является ПРЕЗИДЕНТОМ ИЗРАИЛЯ, блин (хотя он никаких полномочий не имеет).

Никто не нанёс такого ущерба Израилю во внутренней и внешней политике, как левые после 1977 года.

Сейчас, когда Украина становится важным рынком для Израиля, когда Украина берёт пример с Израиля, когда в самой Украине упал процент юдофобии, когда в лагерях советской тюрьмы народов между иудейскими и украинскими политзаключёнными установилась дружба, левый который оказался в президентском кресле РУШИТ ВСЁ ОДНИМ СЛОВОМ!!!!

Ривлин, который решил проявить из себя знатока истории Холокоста, ничего не знает о заключении главного института и музея памяти Холокоста "Яд вашем". По этому заключению, ни Организация Украинских Националистов, ни Украинская Повстанческая Армия, НЕ ПРИНИМАЛИ УЧАСТИЕ В ХОЛОКОСТЕ И ПРЕСТУПЛЕНИЯХ ПРОТИВ ЕВРЕЕВ!

Я прошу своих украинских друзей, не верить ни слову сказанному Ривлиным. Ни предпринимать опасных шагов по возможному ухудшению отношений между Украиной и Израилем, после произнесённой Ривлином лжи. Прошу поддержать наше требование к Кнессету - отставки Ривлина с поста Президента Государства Израиль.

P.S. "Поц аид, хуже фашиста" - иудейская народная поговорка (Думайте про кого хотите).

P.P.S. Перепост приветствуется.

Слава Украине!
Ам Исраэль Хай!

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація