ПІДСУМОК...ТРЕТЯ СВІТОВА БУДЕ...ЙДЕ?

ГЕРБПисав два дні тому, що Стів Рокфеллер сказав:

"Нинішня ситуація мені нагадує ту, котра була на початку ХХ століття, перед Першою світовою війною. Ми бачимо два союзи могутніх держав (США-ЄС і Росія, Китай, Іран), які прагнуть до домінування і не хочуть один одному поступитися. Ніколи в історії подібне не закінчувалося миром. Я переконаний, що Третя світова буде…"

Зранку відкрив ДТ (dt.ua):

"Начальник штабу американських сухопутних військ Марк Міллі на семінарі в Пентагоні заявив, що військовий конфлікт "практично гарантований"…

За словами американського генерала Вільяма Хікса, не виключений також конфлікт з Китаєм. За його словами, технологічні досягнення Росії і Китаю змусили США підготується до насильства, якого американська не знала з часів війни в Кореї. Він зазначив, що у разі виникнення, такий конфлікт буде смертоносним і швидким."

Нас готують, а ми готуймося, бо світ вже ніколи не буде таким як нині. Як готуватися?

Цитував з допису Кості Ступака:

ротшрокфПоки ми всі зациклені на наших локальних реальних і штучних новинах у світі відбувається ще багато цікавого. Так наприклад інвестфонд Ротшильдів зменшує долю цінних паперів і ДОЛАРІВ у своїх активах і переорієнтовується на ЗОЛОТО:

http://www.portfolio-adviser.com/…/rothschild-seeks-shelter…

Також хедж-фонди Bumi Plc та NR Holdings Натаніеля Ротшильда додають до своїх портфоліо акції видобувних компаній: Anglo American (золото, мідь), Xstrata (вугілля, мідна руда, золото, нікель, цинк, свинець), канадська компанія Falconbrigde (нікель, цинк, мідь), корпорація Glencor International AG (оптова торгівля міддю - 50%, цинком - 60%, свинець - 45%, алюміній - 38%, вугіля - 30%), контрольний пакет в Asia Resourse Minerals та ін...

Ці дії пов'язують з цілим рядом причин, серед яких не на останньому місці фігурує і можливе банкрутство Deutsche Bank (а також ряду інших банків, зокрема Commerzbank), яке однозначно спричинить системну банківську кризу у Німеччині та ЄС, а також з великою ймовірністю може стати поштовхом до глобальної фінансової кризи, яка за масштабом буде серйознішою від того, що відбувалося у 2008-2009. Уряд Німеччини на даний момент негативно ставиться до порятунку банку за рахунок державних коштів. Альтернативою є Кіпрський сценарій (пригадуєте непрацюючі банкомати на Кіпрі і в Греції?). Песимісти (реалісти?) говорять про ймовірний розвал ЄС і дуже негативні перспективи як для євро так і долара (а отже світової фінансової системи в цілому).

http://www.economist.com/…/21708052-report-some-hedge-funds…

А тим часом уряд Фінляндії запропонував громадянам утримувати вдома значні запаси їжі і води. За кілька днів до того аналогічні попередження видали Німеччина і Чехія. Основна аргументація - на випадок терористичних нападів та інших обставин. Серед можливих причин таких попереджень розглядаються як власне терористичні атаки (хоча досі жодна з них в Європі і США не призводила до довготермінового дефіциту продуктів у магазинах), так і очікування проблем зі сторони Росіїі. Окремі оглядачі також схильні пов'язувати такі попередження з дефіцитом продуктів у магазинах через припинення постачання у випадку системної фінансової кризи (ще раз згадуємо ситуації з непрацюючими банкоматами і дефіцитом готівки для розрахунків у населення).

https://www.superstation95.com/index.php/world/1884

Що ж, живемо у веселі часи :) І схоже, що не варто більше будувати свою політику заощаджень на зберіганні грошей (зокрема й долара), а задуматися про запаси золота-срібла, продуктів, ведення власного тваринного і рослинного господарства і утримання запасів ліквідних товарів для можливого обміну ;)"

рокфелерВід себе зазначу, що деякі ЗМІ ще в кінці серпня почали цитувати альтер-его Ротшільдів - представника сімейства Рокфеллерів:

"Нинішня ситуація мені нагадує ту, котра була на початку ХХ століття, перед Першою світовою війною. Ми бачимо два союзи могутніх держав (США-ЄС і Росія, Китай, Іран), які прагнуть до домінування і не хочуть один одному поступитися. Ніколи в історії подібне не закінчувалося миром. Я переконаний, що Третя світова буде…"

Як тут не згадати Папу, з його застереженнями, що Третя світова вже йде. А про подібні застереження одного примітивного конспіролога просто скромно промовчу...

З нинішнього:

Керівник прес-служби Держдепу Джон Кірбі заявив, що США припиняють використання "двосторонніх каналів" з Росією, створених для підтримки припинення вогню в Сирії. Про це повідомляє агентство Reuters.

Більше читайте тут: http://tsn.ua/…/ssha-pripinili-kontakti-z-rosiyeyu-z-privod…

Нагадаємо, що акції Deutsche Bank опустилися до 10,72 євро за одну. Це більш ніж на третину менше, ніж було в розпал світової фінансової кризи.

Більше читайте тут: http://dt.ua/…/vice-kancler-nimechchini-rozkritikuvav-deuts…

Росія вимагає за реанімацію угоди з США щодо плутонію скасування санкцій та скорочення НАТО

Більше читайте тут: http://dt.ua/…/rosiya-vimagaye-za-reanimaciyu-ugodi-z-ssha-…

В результаті двох вибухів в Багдаді у понеділок, 3 жовтня, щонайменше 11 людей загинули і понад 40 отримали поранення, повідомляє Reuters.

Більше читайте тут: http://dt.ua/…/u-bagdadi-progrimilo-dva-vibuhi-11-osib-zagi…

Глава "Ісламської держави Іраку та Леванту" Абу Бакр аль-Багдаді був отруєний разом з трьома іншими високопоставленими бойовиками, повідомляє іранський телеканал PressTV з посиланням на анонімне джерело.

Більше читайте тут: http://dt.ua/…/v-iraku-otruyili-lidera-islamskoyi-derzhavi-…

Прем'єр Греції на зустрічі з верховним головнокомандувачем Об'єднаних збройних сил НАТО в Європі висловив глибоку стурбованість з приводу нещодавніх турецьких заяв щодо можливості перегляду кордонів.

В Індії заявили про порушення режиму припинення вогню на лінії контролю в районі Кашмиру пакистанськими військовими.

В Баку заявили про 9 випадків порушення перемир'я в Карабасі протягом доби.

Нагірно-Карабахська республіка заявила про 55 випадків порушення перемир'я зі сторони Азербайджану (як це знайомо…)

Таліби розпочали наступ на півночі Афганістану.

Угода влади з повстанцями з Революційних збройних сил Колумбії не отримала схвалення на референдумі.

Повстанці-хусити з Ємену атакували корабель ОА

"Смертоносний і швидкий конфлікт", як сказав американський генерал, вже заплановано. Підозрюю ще тоді, як СРСР розвалювали, а може й раніше.

Нагадаю що писав Генрі Форд ще в 1920 році (детальніше в моїй публікації "План захоплення людства").

Yuriy Sytnyk
 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація